Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 364 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #61 SP
    Junior Member alpha2003rol's Avatar
    Astazi modat consola Wii. Rapid si profesionist in fata clientului. Multumesc foarte mult.

  2. #62 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alpha2003rol View Post
    Astazi modat consola Wii. Rapid si profesionist in fata clientului. Multumesc foarte mult.
    Nu pot sa zic decat...multumesc mult !!

  3. #63 SP
    Junior Member radoi06's Avatar
    am trimis o consola la donely ,un x360 care cei de la modchipland nu au reusit sa mi-o modeze soft , ca cica ... noh nu merge frate ca are Hitachi-LG GDR-3120L V0079FK si nu merge decat cu cip ... am hotarat sa nu cumpar cip si sa o trimit la donely , si mi-a modat-o fara probleme soft.... mare talent

  4. #64 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by radoi06 View Post
    am trimis o consola la donely ,un x360 care cei de la modchipland nu au reusit sa mi-o modeze soft , ca cica ... noh nu merge frate ca are Hitachi-LG GDR-3120L V0079FK si nu merge decat cu cip ... am hotarat sa nu cumpar cip si sa o trimit la donely , si mi-a modat-o fara probleme soft.... mare talent
    Thx pentru increderea acordata.

  5. #65 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Salut. Am fost si eu zilele trecute la donely si e un tip de treaba. Din pacate, xboxul meu 360 are lite-on si nu poate fi modificat deocamdata.

  6. #66 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Salut. Am fost si eu zilele trecute la donely si e un tip de treaba. Din pacate, xboxul meu 360 are lite-on si nu poate fi modificat deocamdata.
    Speram sa iasa cat de curand soft pentru flash si pentru noul drive .

  7. #67 SP
    Junior Member tzeus's Avatar

    Multumiri lui Donely!

    Am fost foarte suspicios pe donely(nimci personal cu el asa sunt eu cu toata lumea ), dar am cumparat de la el o consola PS2. Merge brici si am luat-o la un pret excelent! Keep up the good work Donely!

  8. #68 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by tzeus View Post
    Am fost foarte suspicios pe donely(nimci personal cu el asa sunt eu cu toata lumea ), dar am cumparat de la el o consola PS2. Merge brici si am luat-o la un pret excelent! Keep up the good work Donely!
    Multumesc pentru increderea acordata

  9. #69 SP
    Junior Member alin's Avatar

    Exclamation psp

    Salut,

    Sunt alin si as vrea sa-mi zici si mie daca jocurile NTSC USA de PSP merg pe un PSP modat european ?

    Merci mult

  10. #70 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alin View Post
    Salut,

    Sunt alin si as vrea sa-mi zici si mie daca jocurile NTSC USA de PSP merg pe un PSP modat european ?

    Merci mult
    Da merg

  11. #71 SP
    Junior Member Albertz3l's Avatar
    MS donely pt tot...trimiteti cu incredere consola lui donely pt cei care nu sunt din bucuresti...tipul e de treaba ji te rezolva in orice problema....

  12. #72 SP
    Junior Member Morpse's Avatar
    Respect Don!

  13. #73 SP
    Junior Member bezt's Avatar

    yo

    Respect mult pt Don mi-am modat consola la el si totul merge perfect THX!

  14. #74 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @Albertz3l
    @Morpse
    @bezt

    Eu va multumesc pentru increderea acordata !

  15. #75 SP
    Junior Member alin's Avatar

    Modare Game Cube

    Salut...........

    Am sters ce ai scris !!!
    Este interzis conform regulametului consolegames sa discutam de jocuri backup - warez.

  16. #76 SP
    Junior Member Godfather88's Avatar
    Am fost si eu azi la The Guru si mi-a transformat un xbox 360 elite in "multisistem" si, de asemenea, mi-a reparat un wii stricat de "cei din Unirea". Super serios, rapid, priceput si ieftin...ce sa mai...if you want the best, go to the best Ms inca odata Donely!

    P.S.: Are si preturi foarte bune la accesorii

  17. #77 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Godfather88 View Post
    Am fost si eu azi la The Guru si mi-a transformat un xbox 360 elite in "multisistem" si, de asemenea, mi-a reparat un wii stricat de "cei din Unirea". Super serios, rapid, priceput si ieftin...ce sa mai...if you want the best, go to the best Ms inca odata Donely!

    P.S.: Are si preturi foarte bune la accesorii
    Multumesc si eu.
    "cei din Unirea" adica Playcom ca sa se inteleaga bine.

  18. #78 SP
    Junior Member manivellicu's Avatar
    Azi am fost Don si mi-a modificat al treilea Xbox 360. Merge excelent ca si celelalte doua . Mult respect pentru un profesionist adevarat !

  19. #79 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by manivellicu View Post
    Azi am fost Don si mi-a modificat al treilea Xbox 360. Merge excelent ca si celelalte doua . Mult respect pentru un profesionist adevarat !

  20. #80 SP
    Member mihaif27's Avatar
    PSP slim component av cable (Iron) pentru TV = 60 lei

    - cu acest cablu merge sa pun si jocuri pe TV? (bineinteles pe un TV cu progresive scan ) Eu am deja un cablu pt PSP sa-l pun pe TV cu 3 iesiri insa nu ma pot juca pe TV. Merg doar filmele. Am inteles ca trebuie un cablu special . asa ca d-aia intreb ce fel de cablu ai tu.

    Mersi frumos.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 364 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts