Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 364 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #4381 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by liviumk888 View Post
    2010-11-09
    0225 Philips-LiteOn 16D4S

  2. #4382 SP
    Junior Member sagetator's Avatar
    de modare xbox 360 slim mai aveti ceva noutati ?...ms anticipat de raspuns

  3. #4383 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sagetator View Post
    de modare xbox 360 slim mai aveti ceva noutati ?...ms anticipat de raspuns
    Mai vb dupa 10 martie.

  4. #4384 SP
    Junior Member liviumk888's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    0225 Philips-LiteOn 16D4S
    Multumesc

  5. #4385 SP
    Junior Member Emtrei's Avatar
    Salut, deabia astazi am venit si eu in oras si am avut timp sa umblu putin la psp. Multumesc mult pentru reparatie/modat. Acuma in schimb am 2 probleme, am uitat cum sa il modez si nu as vrea sa il stric iar a 2-a problema ar fi joystick-ul analog, care in continuare trage, in jos. Am intrat pe o pagina web iar mouse-ul sa dus imediat in jos cum facea si inainte. Vreo solutie? Eu il pot trimite prin cineva la Bucuresti miercuri, dar nu stiu cat poate sta in oras. Multumesc si o seara placuta!

  6. #4386 SP
    Junior Member nicucraker969's Avatar
    sunt in targoviste si vin maine la bucuresti.imi poti moda si mie un ps3 160g???la ce ora si unde???merci si astept raspuns!

  7. #4387 SP
    Junior Member gerulas's Avatar
    Salut Donely.Am si eu o problema si am fost indrumat catre tine.Porturile de la consola mea PS3 ( Fat 40 Gb) nu mai functioneaza.Controlerul nu mai incarca , nu-mi vede nici un stick si nici un alt accesoriu pe usb.Exista vreo sansa sa poate fi remediata problema, iar daca nu cum pot sa-mi transfer datele pe cea noua( pe care voi fi nevoit s-o cumpar.) ?
    Multumesc anticipat

  8. #4388 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Emtrei View Post
    Salut, deabia astazi am venit si eu in oras si am avut timp sa umblu putin la psp. Multumesc mult pentru reparatie/modat. Acuma in schimb am 2 probleme, am uitat cum sa il modez si nu as vrea sa il stric iar a 2-a problema ar fi joystick-ul analog, care in continuare trage, in jos. Am intrat pe o pagina web iar mouse-ul sa dus imediat in jos cum facea si inainte. Vreo solutie? Eu il pot trimite prin cineva la Bucuresti miercuri, dar nu stiu cat poate sta in oras. Multumesc si o seara placuta!
    Suna-ma !

    ---------- Post added 22-02-2011 at 09:02 AM ----------

    Quote Originally Posted by nicucraker969 View Post
    sunt in targoviste si vin maine la bucuresti.imi poti moda si mie un ps3 160g???la ce ora si unde???merci si astept raspuns!
    0722 766149 si vorbim unde si cand

    ---------- Post added 22-02-2011 at 09:03 AM ----------

    Quote Originally Posted by gerulas View Post
    Salut Donely.Am si eu o problema si am fost indrumat catre tine.Porturile de la consola mea PS3 ( Fat 40 Gb) nu mai functioneaza.Controlerul nu mai incarca , nu-mi vede nici un stick si nici un alt accesoriu pe usb.Exista vreo sansa sa poate fi remediata problema, iar daca nu cum pot sa-mi transfer datele pe cea noua( pe care voi fi nevoit s-o cumpar.) ?
    Multumesc anticipat
    Cel mai bine da-mi un telefon sa iti cer niste detalii

  9. #4389 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    se poate downgrade de la 3.56 la 3.55 ????

  10. #4390 SP
    Junior Member gabinho13's Avatar
    sault don ai cumva un controller de ps3 (am vazut ca nu e in lista dar nu strica sa intreb) chiar si second hand sa fie mai ieftin

  11. #4391 SP
    Junior Member vlad77's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    se poate downgrade de la 3.56 la 3.55 ????
    Nu inca

  12. #4392 SP
    Junior Member dorel catalin's Avatar
    sal

    ---------- Post added 23-02-2011 at 01:22 AM ----------

    Sal am si eu o intrebare,se poate moda o consola ps3 care are deja instal versiunea 3.56 fara sa am probleme cu ea sau trebui sa mai astept pina iese si pt versiun asta noua ceva va multumesc.CATA.PLOIESTI.
    ASTEPT RASPUNS.

  13. #4393 SP
    Junior Member the_mind_circus's Avatar
    salut Don , ti-am lasat si un off line pe mess, m-ar interesa un Xbox Elite HDMI modat tot, din 2010 , 2009.
    id mess: the_mind_circus @ yahoo.com

    Lasa mi un off line daca ai ceva in 3 ore vin la bucuresti
    Multumesc

  14. #4394 SP
    Junior Member y0tz's Avatar
    salut...un XBOX classic ,an de fabricatie 2005 ,mai modezi ,donely ?

  15. #4395 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by y0tz View Post
    salut...un XBOX classic ,an de fabricatie 2005 ,mai modezi ,donely ?
    Nu

    ---------- Post added 23-02-2011 at 08:49 AM ----------

    Quote Originally Posted by dorel catalin View Post
    sal

    ---------- Post added 23-02-2011 at 01:22 AM ----------

    Sal am si eu o intrebare,se poate moda o consola ps3 care are deja instal versiunea 3.56 fara sa am probleme cu ea sau trebui sa mai astept pina iese si pt versiun asta noua ceva va multumesc.CATA.PLOIESTI.
    ASTEPT RASPUNS.
    Nu exista inca modare pentru versiunea 3.56

  16. #4396 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by gabinho13 View Post
    sault don ai cumva un controller de ps3 (am vazut ca nu e in lista dar nu strica sa intreb) chiar si second hand sa fie mai ieftin
    NU

    ---------- Post added 23-02-2011 at 11:07 AM ----------

    Quote Originally Posted by the_mind_circus View Post
    salut Don , ti-am lasat si un off line pe mess, m-ar interesa un Xbox Elite HDMI modat tot, din 2010 , 2009.
    id mess: the_mind_circus @ yahoo.com

    Lasa mi un off line daca ai ceva in 3 ore vin la bucuresti
    Multumesc
    Nu vand console

  17. #4397 SP
    Junior Member Snipy's Avatar
    Azi am trimis o consola xbox360 la modare......abea astept intoarcearea ei...si ms don ptr servicile acordate

  18. #4398 SP
    Junior Member Blunt's Avatar
    Am si eu o intrebare , am un ps3 cred cai 1 model aparut si functioneaza perfect inca, am versiunea 3.30 , daca il modez si dupa 3 luni sa zicem ca ma razgandesc si vreau sa joc online , ii pot scoate modarea? sau odata ce ii modat nu mai pot reveni ? ms anticipat

  19. #4399 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Snipy View Post
    Azi am trimis o consola xbox360 la modare......abea astept intoarcearea ei...si ms don ptr servicile acordate
    Super il astept

    ---------- Post added 23-02-2011 at 02:11 PM ----------

    Quote Originally Posted by Blunt View Post
    Am si eu o intrebare , am un ps3 cred cai 1 model aparut si functioneaza perfect inca, am versiunea 3.30 , daca il modez si dupa 3 luni sa zicem ca ma razgandesc si vreau sa joc online , ii pot scoate modarea? sau odata ce ii modat nu mai pot reveni ? ms anticipat
    Poti reveni oricand la fw-ul oficial.

  20. #4400 SP
    Junior Member ExcelLent's Avatar
    Salut Donley. Am si eu un ps2 slim 75004 nemodat , dar am in meniul lui Browser, Configurate setting si launch free mc boot asta pentru ce este din cate am auzit ar fi o modare si asta, dar eu intru in el si imi iese astept putin si apare la meniul normal. In concluzie ce este launch free mcboot ala ?. Stima

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts