Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 364 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 7262

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #961 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by tomasinio View Post
    baga si tu id tomasinio2007
    AI datele mele de contact pe prima pagina a acestui thread.

  2. #962 SP
    Junior Member Misel's Avatar
    Calitatea serviciilor ireprosabila, de la papucii care ii primesti la intrare ... pana la serviciul propriu zis care este by the way... foarte rapid. Multumesc pentru decodarea X-boxului. merge foarte bine. Spor la treaba.

  3. #963 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Misel View Post
    Calitatea serviciilor ireprosabila, de la papucii care ii primesti la intrare ... pana la serviciul propriu zis care este by the way... foarte rapid. Multumesc pentru decodarea X-boxului. merge foarte bine. Spor la treaba.
    Fara cuvinte. Chestia cu papucii.....
    Multumesc !

  4. #964 SP
    Member alalalt's Avatar
    A treia consola modata la Donely, un 360 jasper. Ca de fiecare data, foarte rapid si la obiect.
    Thank you

  5. #965 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    A treia consola modata la Donely, un 360 jasper. Ca de fiecare data, foarte rapid si la obiect.
    Thank you
    Multam mult !!

  6. #966 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Haide mai Donely fa-ne fericiti si mai spune-ne, cand se va moda PS3? asa macar o perioada din timp, pana vine GOW3 se va face totusi?

  7. #967 SP
    Member reborn2603's Avatar
    It has been a long time since anyone has heard of booting any kind of ISO from the PS3, but hacker by the name of ifcaro has released his version of PS3 USBADVANCE which allows us to boot PS2 games on PS3 via HDD!
    Sursa:PS3Scene.com - Sony PlayStation 3 PlayStation3 Modchips Exploits Homebrew Linux Copy Harddrive Forums

  8. #968 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Chestia asta fiind valabila (probabil) pe PS3 care ruleaza originalele de PS2 nu?

  9. #969 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Deci daca se modeaza si PS3 va fi cu siguranta urmatoarea mea achizitie si urmatoarea vizita la Donely

  10. #970 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Un card de memorie pentru 360 ?

  11. #971 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @mark``
    @digitalhater
    Nu cred ca vom vedea curand modare la PS3

    @reborn2603
    Povesti pt cei mici.

  12. #972 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    Un card de memorie pentru 360 ?
    Nu am.

  13. #973 SP
    Member mihaikid's Avatar
    Deci se poate moda si psp 3000? Astept raspuns daca da.

  14. #974 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @mihaikid
    Nu se modeaza inca. Te rog nu mai face abuz de culori si sizes fonts.

  15. #975 SP
    Member mihaikid's Avatar

    Exclamation decii..

    deci... scz.. pentru fonturi si etc... o intrebare cat mar costa sa schimb placa de psp 3000 cu una de 2000plz helpwall:numai stiu ce sa ma fac pana se decodeaza

  16. #976 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaikid View Post
    deci... scz.. pentru fonturi si etc... o intrebare cat mar costa sa schimb placa de psp 3000 cu una de 2000plz helpwall:numai stiu ce sa ma fac pana se decodeaza
    Sorry dar nu am asa ceva.

  17. #977 SP
    Junior Member echo_land's Avatar
    Multzumesc mult , Donely, pentru modarea xbox-ului! Seriozitate shi profesionalism de nota 10!

  18. #978 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by echo_land View Post
    Multzumesc mult , Donely, pentru modarea xbox-ului! Seriozitate shi profesionalism de nota 10!
    Cu placere !

  19. #979 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar

    Reparatie controller PS2

    Salut!!! Nu sunt din Bucuresti, si as dori sa stiu daca pot trimite la reparat un controller de PS2 care nu mai vrea sa mearga! Daca da te rog sa-mi trimiti un PM cu adresa locatiei. Multumesc anticipat!

  20. #980 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Para Deus View Post
    Salut!!! Nu sunt din Bucuresti, si as dori sa stiu daca pot trimite la reparat un controller de PS2 care nu mai vrea sa mearga! Daca da te rog sa-mi trimiti un PM cu adresa locatiei. Multumesc anticipat!
    NU repar asa ceva. Sorry!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 364 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts