Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Edge lighting APP

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Edge lighting APP

    Si-a luat un prieten la lansare un S7 edge si cand l-am butonat impreuna am descoperit ca are o functie foarte interesanta, se numea edge lighting si atunci cand te suna cineva si era cu ecranul in jos aparea o animatie foarte interesanta pe margini si te anunta ca te suna cineva fara sa vibreze sau sa sune.

    I-a placut foarte mult ideea si isi dorea ceva de genul pentru toate notificarile nu doar cand suna telefonul si a cautat in store si nu a gasit nimic asemenator pentru notificari, doar pentru calling. Asa ca a inceput sa lucreze la un app pentru uzul personal care sa faca fix chestia asta, dar ne-a iesit atat de bine si am fost atat de mandri in cat am zis sa o punem pe store si sa le oferim si oamenilor.

    Am primit un feedback foarte bun, chiar apreciau foarte mult aplicatia si recent am updatat-o cu multe functii noi care ni s-au cerut si a fost primit foarte bine updateul. Ma gandeam ca poate va intereseaza si pe voi, cei care aveti S7 edge, S6 Edge sau Note edge. Ideea este ca odata noul update si versiunile normale ar putea utiliza app ca acum avem optiunea si pentru face up, ecranul sa fie orientat sus.

    Va las niste linkuri pentru varianta lite, care este mai mult un demo si cea full, si daca va intereseaza imi spuneti si va dau un promocode tocmai ca nu vrem sa facem publicitate, dar poate va intereseaza si va place. Avem si video avem multe chestii

    Daca instalati app si aveti ceva probleme va rog sa-mi scrieti si o sa va ajut cu cea mai mare placere.

    Nu uitati, daca va intereseaza PM me si va dau un promocode sa o luati fara niciun cost

    LITE -> https://play.google.com/store/apps/d...gelightinglite

    FULL -> https://play.google.com/store/apps/d...e.edgelighting
    Attached Images Attached Images header-nou-4-cu-logo.png ssfn1.png ssfn2.png ssfn3.png ssfn4.png

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bravos man, felicitari! Momentan nu am S7 Edge, dar sigur voi avea unul la un moment dat si cu siguranta voi cumpara aplicatia.

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    heheh :d mersi mult, eu folosesc un s6 normal in teste si e super ok chiar imi plac animatile pentru face up. este foarte important ca ecranul sa fie oled, pe un led nu se vede atat de misto

    PS: nu uita, iti pot oferi un promocode interesul nostru nu este sa profitam, cel putin nu pe consolegames.ro

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cativa useri au raportat ca au o anumita problema cu app cand selecteaza din lista de apps, daca v-ar interesa acest app pentru telefoanele voastre (in principiu orice telefon cu amoled de la samsung, dar in special cele edge) va pot oferi un promocode, ca sunt tare curios cum functioneaza pe telefonele voastre.

    Noi nu reusim deloc sa simulam problema noastra pe deviceurile noastre, orice am face si ne-ar ajuta enorm daca printr-o intamplare va loviti si voi de aceasi problema. Avem si un grup de beta-testing.

    Reamintesc inca o data, chiar daca costa app o sa va ofer un promocode sa o luati pe gratis, nu postez aici pentru publicitate sau profit.

    BTW: daca sunteti curiosi avem si un mic video ca sa vedeti despre ce e vorba si o pagina de facebook


  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gata am rezolvat si bugurile alea urate care le aveam si afectau doar 3-5% din deviceuri suntem chiar entuziasmati ca am reusit sa le rezolvam pe toate. Diseara lansam un nou update si dupa mai facem cateva mici adjustari si incepem sa adaugam functii noi.

    Repet daca cineva e interesant de app sa-mi dea PM si ii dau un promocode si poate fi si un beta tester daca doreste.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Shuhei Yoshida detaliaza noul PlayStation App By MonkY in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 08-10-2013, 19:12
  2. Replies: 3 Last Post: 11-10-2011, 15:14
  3. PlayStation App By Diesel in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23 Last Post: 25-01-2011, 11:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts