Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Microsoft si Samsung reinventeaza gamingul cu IllumiRoom

  1. #21 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by bubli-789AD View Post
    Pare foarte obositor pentru creier și ochi din punctul meu de vedere. Plus că există o șansă mare ca atenția la joc sa fie mult redusă.
    Quote Originally Posted by sandrino3867 View Post
    Mie mi se pare destul de obositor, cred ca o sa prinda doar la pusti.
    totally agree

  2. #22 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Amnesia portat pe Xbox si jucat cu chestioara asta.A dream will came true.

  3. #23 SP
    Member paulone's Avatar
    In primul rand e o chestie extrem de obositoare pt.ochi, in al doilea rand nu vad rostul unui TV si a unui proiector cand pot folosi NUMAI un proiector HD si care ar fi mai putin obositor, nu in ultimul rand pretul(banuiesc ca e scumpa dracia), mi se pare la fel de inutil ca si tv controlate cu ochii sau mintea prezentate la CES anul asta

  4. #24 SP
    Junior Member lotoganja's Avatar
    voi cei care ziceti ca "pare extrem de obositor pentru ochi' sunteti ca niste batrani comunisti care nu fac fata evolutiei , stiu ca e parerea voastra dar asta e parerea . mie unul mi se pare genial , te face sa te pierzi in universul jocului . sa zici iar ca nu te joci pe intuneric ca iti obosesc ochii mi se pare iar un rateu , de ce e bezna in toate cinematografele? cei care au o parere proasta despre ideea asta ori se oftica ca nu au bani sa cumpere si atunci strugurii nu sunt buni , ori sunt hater pur sange , ori sunt limitati in gandire . eu unu imi doresc sa apara ideea asta in tot ce exista tv ( jocuri , filme , pana si pentru a naviga pe internet ) . sa zici ca iti ia din atentia pe care o acorzi jocului iar mi se pare stupid , primesti mai multe informatii despre tot ce te inconjoara , poti sa vezi si ce e dupa ecran , nu mai e nevoie sa tot te uiti stanga-dreapta , cum poate asta sa te afecteze in mod negativ ?

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E ca si cand ai spune ca e extrem de obositor sa conduci o masina. Prea multa informatie... trebuie sa te uiti si in stanga, si in dreapta, si in spate, vin masini din toate directiile... unii au si faruri, altii dau flash-uri. Sa nu mai vorbim de condus noaptea. Eu zic sa aruncati carnetele de conducere, ca e prea obositor

  6. #26 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    E ca si cand ai spune ca e extrem de obositor sa conduci o masina. Prea multa informatie... trebuie sa te uiti si in stanga, si in dreapta, si in spate, vin masini din toate directiile... unii au si faruri, altii dau flash-uri. Sa nu mai vorbim de condus noaptea. Eu zic sa aruncati carnetele de conducere, ca e prea obositor
    Foarte buna analogia.

  7. #27 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Mi se pare o chestie inutila pt gaming

  8. #28 SP
    Member Sepy's Avatar
    evolutia asta ce face din om adica ti se pare obositor doar daca te uiti la el suntem tare lenesi ....avem totul pe tava iar noi gasim motive si motive daca ar avea careva in camera voatra in acest moment acel produs pffff....sunt sigur ca pana dimineata nu ar fii stins .Oricum fiecare cu parerea lui salutari

  9. #29 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    evolutia asta ce face din om adica ti se pare obositor doar daca te uiti la el suntem tare lenesi ....avem totul pe tava iar noi gasim motive si motive daca ar avea careva in camera voatra in acest moment acel produs pffff....sunt sigur ca pana dimineata nu ar fii stins .Oricum fiecare cu parerea lui salutari
    mai copii parca aveti 5 anisori si va bucurati de toate prostiile care stralucesc si scot sunete haioase....
    cand a aparut prima data 3D-ul toti erau la ciclu de parca venise Mesia pe pamant, iar acum putini producatori mai pun accentul pe asa ceva, hai sa vb.realist: ce rost are un tv si un proiector vs.doar un proiector? care este logica ca eu nu o vad...

  10. #30 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    off:Am auzit ca Chuck Norris se joaca in IllumiRoom fara Xbox.
    on: Ar fi prea tare sa fie un joc horror cu zombie si cand omori un zombie sa sara sange pe perete.Chestia asta ar merita toti banii.

  11. #31 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    O sa fie cel putin 2/3 din pretul Xbox-ului.

  12. #32 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Enter epilepsy!
    mai ales ca o sa le joci pe intuneric

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 31-10-2014, 12:16
  2. Apple si Samsung bat palma in afara US. Microsoft nu! By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 16-08-2014, 19:48
  3. IllumiRoom - Not gonna happen! By MonkY in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 02-09-2013, 20:52
  4. Microsoft omoara gamingul? By Dant3 in forum Console News
    Replies: 124 Last Post: 12-06-2013, 11:13
  5. Ne afecteaza gamingul vederea? By felixanu in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 17-02-2013, 01:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts