Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Emag loveste din nou

  1. #1 SP
    Junior Member WolfPower112's Avatar

    Emag loveste din nou

    Salutare!
    De curand am comandat o consola Playstation 4 1TB cu WatchDogs2 (precomanda).
    Comanda a fost facuta in 15, am optat pentru livrare in showroom si a inceput asteptarea. Dupa 2 zile pe site apare *In drum spre showroom*.
    Totul ar fii perfect, doar ca deja scrie asa de joi. Chiar asa mult dureaza sa se livreze ceva de la Bucuresti la Timisioara?
    Pe site produsul tot nu apare *In stoc* scrie doar precomanda

  2. #2 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am avut aceeași problemă cu un ps4 pro. Nu se actualiza statusul. Dacă nu mă duceam eu acolo să văd dacă a venit asteptam mult și bine.

  3. #3 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Quote Originally Posted by WolfPower112 View Post
    Salutare!
    De curand am comandat o consola Playstation 4 1TB cu WatchDogs2 (precomanda).
    Comanda a fost facuta in 15, am optat pentru livrare in showroom si a inceput asteptarea. Dupa 2 zile pe site apare *In drum spre showroom*.
    Totul ar fii perfect, doar ca deja scrie asa de joi. Chiar asa mult dureaza sa se livreze ceva de la Bucuresti la Timisioara?
    Pe site produsul tot nu apare *In stoc* scrie doar precomanda

    Sigur ai Altex in zona...ia-o de acolo (o rezervi online cu ridicare din magazin in interval de 24h).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Bursa loveste industria jocurilor By leggollas11 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-10-2008, 20:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts