Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 590 of 903 FirstFirst ... 90 490 540 580 588 589 590 591 592 600 640 690 ... LastLast
Results 11,781 to 11,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11781 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, exact cum am zis si eu, la fel a patit si in vide. Se deconecteaza la un anumit interval de timp, deci nu este prea ok.

  2. #11782 SP
    Member galagan90's Avatar
    Stie cineva ce porturi trebuie sa eliberez pentru FIFA ?

  3. #11783 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca l-ai pus in DMZ nu are niciun efect deschiderea porturilor... Tocmai asta face DMZ-ul, iti pune IP-ul in afara routerului (m-am plictisit sa tot repet asta). Iar in afara routerului toate porturile sunt deschise. Faptul ca tie nu-ti merge chiar si dupa ce l-ai scos in DMZ, inseamna ca ai o problema cu routerul acela. Arunca o privire pe http://www.consolegames.ro/forum/f29...i-recomandari/ si vezi cu ce il schimbi...

  4. #11784 SP
    Member galagan90's Avatar
    Am inteles asta, chiar de prima oara, dar speram ca daca tot insist pe anumite porturi o sa si dea seama prostia aia de router ce vreau . Totul e configurat corect, pe topicul ala am cerut ajutor deoarece am mai multe intrebari legate de networking, dar n-a mai raspuns nimeni. Mersi frumos de raspuns !

  5. #11785 SP
    Junior Member plesca_adrian's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Probabil vroiai sa spui KontrolFreek.
    da ai dreptate am scris gresit am pus un "a" in loc de "e" dar veam in minte "freak"=monstru , cand scriam , oricum mersi , asta nu inseamna ca ORB sunt inutile eu folosesc stanga orb concave dreapta kontrofreek . Daca am facut greseli gramaticale in acest raspuns , este pentru ca sunt cam 10 ani de cand nu scriu in romaneste.

    ---------- Post added 19-04-2015 at 00:26 ----------

    eu incarc decat cu inarcatorul de la tel si o fac din noiembrie 2014 pana azi nu a mai dat probleme ( raspuns la intrebarea "daca incarc joystickul cu incarcatorul de la telefon").

  6. #11786 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Consola mea PS4 are date code 5A. Se poate afla ce soft avea consola inainte de update-ul la 2.50 ?

  7. #11787 SP
    Junior Member MILANISTU's Avatar
    MK X cineva? MILANISTU

  8. #11788 SP
    Junior Member itachi72's Avatar
    Jocuri - PS4
    sunt niste jocuri foarte ieftine aici mai ieftine decat pe altex a auzit cineva de siteu asta e de incredere?

  9. #11789 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by itachi72 View Post
    Jocuri - PS4
    sunt niste jocuri foarte ieftine aici mai ieftine decat pe altex a auzit cineva de siteu asta e de incredere?
    Magazinul este de foarte mulți ani în Unirea (nu neapărat unde se afla acum, a tot fost mutat). Pentru jocuri la prețul ăla ar trebui sa suni înainte la ei sa vezi dacă mai au.

  10. #11790 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://community.us.playstation.com/.../td-p/45117774
    There is maintenance on the PSN messaging system scheduled for Tuesday, April 21st from 9:00pm until 12:00am PST.

    For the duration of the maintenance the following actions will be unavailable.

    Sending PSN messages
    Receiving PSN messages
    Deleting PSN messages
    Changing the group message title
    Adding members to a group message

    The above restrictions will be across all PlayStation Systems (PS4, PS3 and PS Vita) and the PlayStation Mobile app.

    All other PSN services and online gameplay will be unaffected.


    ---------- Post added 21-04-2015 at 12:42 ----------

    Fw 2.51 disponibil
    http://www.vg247.com/2015/04/21/play...2-51-now-live/

  11. #11791 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stie cineva cum pot sa maresc viteza de download la PS4? Serios, am 2 GB de luat si ii ia 5 ore. Mai demult mi-i lua aproape instant...

  12. #11792 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eagle-eye: incearca sa dai Pause dupa care Resume la download. Eventual un restart la router... Verifica si pe PC cu un speedtest.net sa vezi daca nu cumva e vreo problema cu netul de la provider.

  13. #11793 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Salut,am si eu o rugaminte la voi,(si ma scuzati daca gresesc ceva dar sunt derutat)eu am o problema cu o notificare de a primi invitatie,mai ales in party si in-game,de la ce poate sa fie acesta problema?.Multumesc de intelegere

  14. #11794 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca primiti acel "survey" de la Sony, completati-l ! Cred ca o sa primim Killzone Shadow Fall gratis

  15. #11795 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe ce tara ai contul? Cand ai primit mail-ul si ce subiect are mail-ul cu "survey"-ul?

  16. #11796 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uk, pe la ora 7, PS Plus Service
    uploadfromtaptalk1429646721756.jpg

  17. #11797 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Uk, pe la ora 7, PS Plus Service
    Attachment 247987
    Eu am primit zilele astea un survey pentru PSN prin QuickThoughts. Survey-ul meu a durat 20 de minute pline de intrebari legate de serviciul PSN, ce imbunatatiri mi-as dori, etc.
    Attached Images Attached Images screenshot_2015-04-17-12-49-26.png screenshot_2015-04-17-12-52-49.png

  18. #11798 SP
    Junior Member lupulet's Avatar
    Salut.
    Mai baieti am si io o problema.
    A avut cineva sau are un prieten cu id: regyed?
    Ca am luat ps4 la mana a 2-a si am dat din greseala sign out la user si nu stiu parola pentru userul acesta.
    Va multumesc.

  19. #11799 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by MILANISTU View Post
    MK X cineva? MILANISTU
    Nu este nimeni cu ID-ul asta . In caz ca ai gresit, asta este aria PS4.

  20. #11800 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salut, ce parere aveti despre achizitionarea unui PS4 resigilat de la Emag? Vad ca beneficiaza de garantie 24 luni. Presupun ca acesta a stat prin showroom ceea ce nu prea suna bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts