Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 634 of 903 FirstFirst ... 134 534 584 624 632 633 634 635 636 644 684 734 ... LastLast
Results 12,661 to 12,680 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12661 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Mai sunt sfaturi cv? Aștept cu drag orice sfat comentariu orice

  2. #12662 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    Salut,

    am incercat astazi toata ziua sa ma conectez pe PSN de pe PS4 ( de pe wifi, router tp link ). Aceleasi mesaje de eroare ca si cele descrise de un user vreo una, doua pagini in urma. Am resetat modem, i-am schimbat TPU-uri de am innebunit si degeaba. am reusit sa ma conectez instant pe PSN de pe conexiunea 3g de la RDS. Ati gasit vreo solutie careva care v-ati intalnit cu probl asta ?
    Multumesc.

  3. #12663 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Foarte bine faci cu X1. La PS4 era risc ridicat de incendiu (vezi cazuri pe net, e nenorocire) pt ca se incalzeste, mai investeai si intr-un extinctor. Mai trebuie tinut cont ca trebuie investit in antifonare. Pai bai tata, cand o prind dracii pe consola iti trezesti toti vecinii. Drujba si picamarul e o gluma proasta, pe cuvant.
    Basca ca, controller-ul de PS4 'e mai prost'. Ce-o fi insemnand asta, exact, dracu stie, dar te mai iei din detalii ?!
    Quote Originally Posted by Mosteaca View Post
    Salut,

    am incercat astazi toata ziua sa ma conectez pe PSN de pe PS4 ( de pe wifi, router tp link ). Aceleasi mesaje de eroare ca si cele descrise de un user vreo una, doua pagini in urma. Am resetat modem, i-am schimbat TPU-uri de am innebunit si degeaba. am reusit sa ma conectez instant pe PSN de pe conexiunea 3g de la RDS. Ati gasit vreo solutie careva care v-ati intalnit cu probl asta ?
    Multumesc.
    Am auzit ca ar fi ceva legat de softwere,cică ar funcționa rebuild datebase sau cv de genu
    Legat de primul repost îmi poți detalia puțin cu ce este mai bun joystickul x1 inafara de baterie?

  4. #12664 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Asta ca sa-i dai mucu sa se duca pe X1.

    In alta ordine de idei am cumparat o masina de pompieri pt cand ia foc PS4 meu ca deh... Ma joc numai de la 6 ore in sus inca de la lansare. Apoi mi-am luat jocurile care ruleaza majoritatea in 1080p dar poate ar trebui sa trec la o grafica mai nasoala la X1. Mie PSN imi merge tzeava. Ah si n-am avut nici o problema cu PS4. Si o sa-mi pun si HDD de 4TB si onsa modific si bateria celor 2 controlere ca sa ma joc de la 24h in sus. Bafta la alegere

    PS: DS4 e atat de naspa fata de cel de pe X1 incat toti prietenii mei ce jucau pe X1 au zis ca joaca MKX mai bine la mine. Asta e o sa le arunc sa nu mai calce la mine in casa.

  5. #12665 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Eu sper că glumiți în momentul în care afirmați că PS4 e zgomotos!

  6. #12666 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dumnezeu pe Pământ

  7. #12667 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    A da am uitat. Cand ma joc alea 6h vecinii cheama politia ca acopar bairamele din bloc cu PS4 meu. Scuze ca am uitat de precizarea asta

  8. #12668 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Eu sper că glumiți în momentul în care afirmați că PS4 e zgomotos!
    Toți glumesc, numai că atunci când vezi unele chestii scrise cu gheară de cangur ți se mai zbate un ochi

  9. #12669 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    [QUOTE=Game;1280469]Am auzit ca ar fi ceva legat de softwere,cică ar funcționa rebuild datebase sau cv de genu

    am incercat rebuild database fara nici un rezultat... ma las pagubas pe astazi, imi vine sa o arunc de la etaj. poate maine va fi o zi mai buna...merci.

  10. #12670 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    eu unu am ps4 de cand sa lansat si ti-as recomanda tot ps4 (daca nu te deranjeaza zgomotul facut de un ventilator cat o nuca) Nu am avut nici o problema pana in momentu de fata si ca o idee media de ore jucate zilnic e undeva la 6+ iar exclusivitatile pentru ps4 cred ca sunt mai bune decat cele de x1
    Nu mai zic ca pe ps4 suntem de 10 ori mai multi useri si iti poti face multi prieteni sa te joci online

  11. #12671 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Salut Mosteaca, din păcate trebuie să schimbi routerul, chiar dacă cel mai probabil a funcționat normal până acum. Cheamă un amic cu alt router, testează și vei rămâne surprins.

  12. #12672 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    ...
    Basca ca, controller-ul de PS4 'e mai prost'. Ce-o fi insemnand asta, exact, dracu stie, dar te mai iei din detalii ?!
    Radem glumim, dar eu is la al 3-lea controler de PS4 in 2 ani de la lansare..., asa ca sa-i chis in freza pe astia de la Sony

  13. #12673 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    Salut Dante, multumesc, dar nu inteleg ceva. acest router functioneaza perfect pe orice device care se conecteaza la el, inclusiv ps4 pe care merge browserul de net. a mers ok si psn-ul pana am plecat in concediu si nu am folosit consola 2 saptamani. Si daca il schimb ce garantie am ca Sony nu schimba ceva la servere si peste 3 luni trebuie sa schimb routerul din nou? E retorica intrebarea...

    Am sa cumpar maine cablu de retea si incerc asa prima data.

  14. #12674 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @koba Cu versiunea MGS nu vei mai avea probleme Btw, să o stăpânești sănătos, dpmdv e pe locul doi după ediția aia aniversară

  15. #12675 SP
    Member seven1994's Avatar
    Acum depinde si de noroc,eu am consola din 14-02-2015,nu e foarte mult de atunci dar controllerul e in stare excelenta,nu s-a rupt joystick-ul din stanga,totul merge ca in prima zi si m-am jucat pe el in fiecare zi.

  16. #12676 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    @koba Cu versiunea MGS nu vei mai avea probleme Btw, să o stăpânești sănătos, dpmdv e pe locul doi după ediția aia aniversară
    Ms, sper sa fie mai buna asta, asta a fost si unu din motivele pt care am decis sa reanoiesc consola, o cheltuiala in minus cu o maneta noua Oricum dpmdv manetele de PS4 mi se par cele mai jalnice facute vreodata de Sony, din punct de vedere calitativ binenteles, nu vorbesc de ergonomie aici.

  17. #12677 SP
    Member Striker09's Avatar
    1st of all, it's just my opinion
    2nd. DpMdv controlerul este unul extraordinar la PS4, le-am izbit pe amandoua de gresie, de parchet și de toți pereții din camera, de câteva ori le-am desfăcut le-am pus cauciucurile la loc și au fost as good as new...
    Legat tot de controlere am avut proasta inspirație de a merge la niște băieți sa jucam FIfa și băgau unghiile în stick-uri... Acolo e problema, cauciucul respectiv se taie repede
    3rd. Dpdv al consolei eu as alege tot PS4 chiar dacă am în plan sa-mi iau și xbox1, datorita titlurilor exclusive de pe PS. În viziunea mea nu se compara...

  18. #12678 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Baieti va multumesc de opinii,sper sa mai vina,credeti-ma ca de o luna ba vreau x1 ba ps4 dasta am intrebat si voi mai tot intreba...exclusivitatile de ps4 chair imi plk ff mult mai ales bloodborne si uncharchet 4 dak tot am termiat si 1 si 2 si 3 insa ma lasa putin rece faza cu netu...e cv izolat sau devine viral?Pt k abia am pus net de 1 gb de la rds cu fibra optica si nush de unde as putea lua un cablu de retea wlan destul de lung cam 5 m pana la locu unde ar sta vitoarea consola....mai dati sugestii baietii si va multumesc iar!

  19. #12679 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ia-ti niste carti mai bine, lasa-le dracu' de console!

  20. #12680 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    cablu wlan? wtf? Ia-ti ps4 linistit daca iti plac mai mult exclusivitatile si o sa ai parte si de o comunitate mai mare in multiplayer.

    LE: oricum e recomandat cu cablul in consola daca nu vrei sa te macine psihic lag-ul in multiplayer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts