Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 859 of 903 FirstFirst ... 359 759 809 849 857 858 859 860 861 869 ... LastLast
Results 17,161 to 17,180 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17161 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    HAHA! Asemenea domnule!

  2. #17162 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Pentru cei care vor sa isi personalizeze controller-ul
    https://www.amazon.co.uk/Playstation...s_a_1_1&sr=8-1
    Attached Images Attached Images 81b-887u7ll._sl1500_.jpg

  3. #17163 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Dupa un 1 an si jumatate de PS4 Pro pot sa spun ca:

    + suportul e foarte bun pentru Romania
    + PS Plus e mai ieftin ca Xbox Live Gold
    + jocurile digitale sunt destul de ieftine daca ai un pic de rabdare si abonament PS Plus
    + foarte multe jocuri japoneze de calitate gen Yakuza 0/6, Tokiden,Nier Automata,
    Persona 5,Star Ocean, Neptunia VII, Tales of Zestiria etc.
    + excelenta pe partea de streaming Netflix, HBO GO, Eursport Player, Crunchyroll, Amazon
    + ip-uri noi foarte bune gen Horizon Zero Dawn,Bloodborne, Driveclub
    + reducere de 10% pentru Spotify
    + interfata e destul de rapida

    - nu are player 4k
    - lipsa suport backwards compatibility
    - foarte slab controller-ul pe partea de autonomie fata de cel de pe Xbox One
    - la achizitiile digitale iti retrage minim 25 de lei

    Sunt multumit de consola si de jocurile disponibile. Sper ca player-ul 4k si backwards compatibility sa le rezolve pe PS5.

  4. #17164 SP
    Member morphine's Avatar
    Cum vă încărcați controllere fara să îl conectați la consola ? N-as da 100 și ceva de lei pt o statie de aia de la Sony. Merge cu încărcătorul de telefon ?

  5. #17165 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Da. Merge cu orice trimite curent. Mi se incarca si la laptop cand ma joc remotely.

  6. #17166 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Merge, dar iti zic sincer, o statie d-aia Sony merita fiecare banut. Nu mi se pare o avere pentru un produs original care isi face treaba foarte bine. Nu e charge & play, dar pentru asta exista cablu.

  7. #17167 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Daca nu vrei sa dai 100+ lei pe cea oficiala Sony, iti recomand aceasta Statie dubla de incarcare Myria, o am de cateva luni si isi face treaba mult mai bine de cat ma asteptam, o recomand. Si e numai 20 de lei.

  8. #17168 SP
    Member morphine's Avatar
    Aia myria vine in priza ? Că nu găsesc informația pe net. De ce as lua Sony și nu myria ? Văd că toate sunt duble eu vreau simpla. Și ultima întrebare, folosind încărcătorul de telefon nu se poate strica bateria ? Mă gândesc la amperi sau alte detalii tehnice.

  9. #17169 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    1. Cel Myria vine alimentat de la un port USB.
    2. Parerea mea personala este ca nu ai avea de ce sa il cumperi pe cel Sony inafara de faptul ca e original Sony si se incarca la portul "EXT" de pe controller care nu il folosesti niciodata la altceva(cel de langa mufa jack).
    Statie pentru un singur controller nu cred ca este si sincer nu i-as vedea rostul.
    3. Eu pana sa imi iau aceasta statie, de multe ori stateam cu el conectat la incarcatorul de la telefon(care e fast charging) pentru ca imi era mai comod, incarcatorul fiind langa pat . Si sa stii ca bateria imi tine tot ca si la inceput deci ar trebui sa fie ok.

  10. #17170 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mie cel mai simplu mi se pare cu doua controllere. In timp ce ma joc celalalt sta la încărcat. Bine, norocul meu ca n-am dat bani pe el, a fost ceva oferta cu controller cadou când mi-am luat Pro.

  11. #17171 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Si eu am tot doua controllere si e mult mai simplu de cand cu statia. Se descarca unu? Direct merg si il iau pe cel gata incarcat din statie si il pun la incarcat pe cel descarcat. Daca ai 2 controllere nici ca ai putea sa faci o investitie mai buna.

  12. #17172 SP
    Member lucas22010's Avatar
    vreo idee despre cum prind ps4 de perete? sub televizor nu am loc, l-as prinde pe perete in spatele televizorului.

  13. #17173 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    vreo idee despre cum prind ps4 de perete? sub televizor nu am loc, l-as prinde pe perete in spatele televizorului.
    Cu scotch.

  14. #17174 SP
    Senior Member mark's Avatar


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  15. #17175 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    vreo idee despre cum prind ps4 de perete? sub televizor nu am loc, l-as prinde pe perete in spatele televizorului.
    Uite aici o idee.



    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  16. #17176 SP
    Member toto's Avatar
    Are cineva idee , Far Cry 3 Classic Edition o sa apara si in format fizic pe dvd sau doar online pentru dawnload ?

  17. #17177 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Apare si pe disc

  18. #17178 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  19. #17179 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Am o intrebare pentru cei care au jucat A Way Out, Friend Pass-ul este un cod unic sau functioneaza si in cazul in care jocul e second hand?

  20. #17180 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Daca ai jocul cumparat poti invita pe oricine sa joace cu tine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 859 of 903 FirstFirst ... 359 759 809 849 857 858 859 860 861 869 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts