Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 200 of 903 FirstFirst ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 700 ... LastLast
Results 3,981 to 4,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #3981 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Livestream PS4 [FR] :

    officiel_jvcom - Twitch

    EDIT : Tipul pare un Anthony Hopkins tanar

  2. #3982 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sony Computer Entertainment America today announced a line-up of digital entertainment apps that will be available on the PlayStation 4 computer entertainment system in the U.S. beginning November 15, 2013. Leveraging the power of PSN, PS4 gamers will have access to a rich portfolio of services starting on day one that feature the hottest movies and television shows, unique specialized content, and live sports programming. All entertainment apps can be found in PlayStation Store.

  3. #3983 SP
    Banned sickchild's Avatar
    asta nu ne incalzeste pe noi cu nimicsi personal mi se pare o tampenie.

  4. #3984 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by sickchild View Post
    asta nu ne incalzeste pe noi cu nimicsi personal mi se pare o tampenie.
    In caz ca nu stiai, pe PS3 Netflix a avut cea mai mare cota pe partea de streaming, fiind si cea mai folosita platforma din lume. Faptul ca noi suntem o tara de "mana a treia" nu inseamna ca serviciile oferite sunt o "tampenie". Vreau si eu Netflix si Hulu (HBO Go este deja in .ro dar e varza)... Asta inseamna ca vreau o tampenie?

  5. #3985 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu folosesc Netflix pe console de peste un an, super treaba

  6. #3986 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Imi iau psv din nou

  7. #3987 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cred ca si eu la anul.

  8. #3988 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Cred ca si eu la anul.
    La anul nu cred ca o sa mai gasesti cu OLED...

  9. #3989 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu, dar acum exista in sfarsit varianta pe alb

  10. #3990 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nu intentionez sa iau nou.Poate,poate daca gasesc o oferta de nereuzat de BF,sau SH la $100.

  11. #3991 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @JeNeI ai grija tu cu PSV

  12. #3992 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Stiu prietene,mi-as lua strict pentru Remote-Play.Fara online,asta se refera si la PS4.

  13. #3993 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, sa le luam pe rand:
    1. Desi acolo nu spune nimic, mi se pare mie sau... daca vrei sa schimbi HDD-ul automat adio garantie? Din cate vad a ajuns la HDD dupa ce a desfacut o parte din carcasa, pe care sunt cele 2 stickere. Daca e asa, e un mare sucks!

    2. De ce au tinut ei mortis sa foloseasca sursa interna, chiar nu inteleg. Stiu ca e mai "sexy" asa, dar pe langa ca ocupa 30% din carcasa, mai e si o sursa de caldura. Ar fi eliminat o groaza de probleme cu ea pe exterior (si replacement-ul in caz ca pica era mult mai simplu).

    3. Heatsink-ul are propria sa varianta de "X-Clamp" (dar care nu e in X). That's funny. As fi preferat totusi in X pt. prindere mai buna.

    4. Imi place ca nu s-au zgarcit la componente de calitate. Vad numai condensatori solizi.

    5. Design-ul placii de baza e extrem de interesant si de curat. Rar vezi asa ceva.

    6. Heatsink-ul pare cam micut pt. ce trebuie sa raceasca... insa trebuie sa recunosc ca nici nu ma asteptam la ceva mare (ca deh, nu are unde). Sper sa faca fata turbina (centrifuga) de 85mm. Bine ca macar nu au folosit o solutie gen notebook... cu un ventilator slabanog.

    In concluzie: imi place ce am vazut... dar partea cu HDD-ul deja m-a pus pe ganduri. Cu racirea, ramane sa vedem teste exacte... insa la cat de micut e PS4, mai bine de atat era aproape imposibil.
    Toata racirea e ca la primul ps3 slim, doar ca fiecare chestie putin mai mare

  14. #3994 SP
    Member asari's Avatar


  15. #3995 SP
    Banned sickchild's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In caz ca nu stiai, pe PS3 Netflix a avut cea mai mare cota pe partea de streaming, fiind si cea mai folosita platforma din lume. Faptul ca noi suntem o tara de "mana a treia" nu inseamna ca serviciile oferite sunt o "tampenie". Vreau si eu Netflix si Hulu (HBO Go este deja in .ro dar e varza)... Asta inseamna ca vreau o tampenie?
    am spus ca mie mi se pare , mie personal. nu am generalizat decat faptul ca pe noi nu ne incalzeste cu nimic pentru ca probabil va dura pana se vor lansa la noi acele servicii.aici este vorba de gusturi, eu am spus in ceea ce ma priveste pe mine.don't take it personally

  16. #3996 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    OFF : Mi se pare mie,sau Xbone arata ca un PC mid-2000? Desi are loc de ventilatie,se pare ca sunt tot mai multe repoarte de supraincalzire,chiar si cu gigantul ventilator.

    ON : Mai multe poze de pe Instagram

    Sper ca cei care vor livra consola sa nu procedeze ca cel de la FedEx
    Attached Images Attached Images 8426647647d011e3a61522000aaa053e_8.jpg 1cebeb9847ce11e38a340accca05616b_8.jpg 1389575_525683537527574_104701302_n.jpg 8d9b2d8847b811e384f122000ae81109_8.jpg tumblr_lwl8tnjuvg1qdlh1io1_400.gif

  17. #3997 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by asari View Post
    xbox one arata despuiat aproape identic cu 360

  18. #3998 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu unul prefer la orice ora sistemul de racire de pe X1 (din cum arata si la ce vent are, cred ca poate duce linistit 150W TDP). Dar da, am inteles ca ar fi mai multe probleme pe X1... insa am asa un mare feeling ca e din cauza componentelor ieftine, a overclock-ului aiurea... si nu e vina racirii.

  19. #3999 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pai One-ul are de racit doar procesorul.
    PS4 trebuie sa raceasca si power brick-ul.

  20. #4000 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    PS4: 'It feels like Sony are back on form,' says former SCEE Senior Producer -- PlayStation Universe

    Phil Gaskell, an ex-SCEE employer who worked as a producer on a variety of PlayStation games including Super Stardust HD and Dead Nation, says that he ‘feels like Sony are back on form’ with the PlayStation 4.

    Speaking in an exclusive interview with PlayStation Universe, Phil told us he was lucky to have worked with the PS4 in its infancy when he was with Sony, where he left to found Ripstone Games in 2011.

    “When we were still at Sony we were lucky enough to work with PS4 in its infancy, so it’s fantastic to see it fully realised and it’s a clear triumph for Mark Cerny – the lead architect - and the team”, said Phil.

    “It feels like Sony are back on form, and as someone who started his career at Sony it makes the hairs on the back of my neck stand up. The exciting aspects for me are how connected these new consoles are, they’ve been built with today’s digital and connected world in mind. I think all us gamers are in for a treat.”

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts