Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 254 of 903 FirstFirst ... 154 204 244 252 253 254 255 256 264 304 354 754 ... LastLast
Results 5,061 to 5,080 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5061 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Merge bine si aici

  2. #5062 SP
    Member SepticEye's Avatar
    DOcumentar difuzat ieri la tv. Putin offtopic, insa pe la sfarsit discuta putin Ps4 si Xbox1. Foarte reusit, recomand.
    Charlie Brooker: Videogames Changed the World - 4oD - Channel 4

  3. #5063 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    DOcumentar difuzat ieri la tv. Putin offtopic, insa pe la sfarsit discuta putin Ps4 si Xbox1. Foarte reusit, recomand.
    Charlie Brooker: Videogames Changed the World - 4oD - Channel 4
    Cand incerc sa vad filmul imi spune "The service is not currently available in your area"
    Oricum, titlul e interesant pentru oamenii mai bine informati. Eu ma uitam ieri (am avut niste invitati), si 3-4 dintre ei HABAR NU AVEAU ce este aceea o consola (culmea, 2 dintre ei chiar erau PC gamers). Se uitau la PS3 ca la o nava spatiala. "Cum adica, e o cutie in care bagi jocurile si merg automat?". I was like... wtf?!? Eu am sperat ca in 2013 in Romania sa nu mai existe cineva care nu stie ce inseamna o consola. I was wrong...

  4. #5064 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cand incerc sa vad filmul imi spune "The service is not currently available in your area"
    Oricum, titlul e interesant pentru oamenii mai bine informati. Eu ma uitam ieri (am avut niste invitati), si 3-4 dintre ei HABAR NU AVEAU ce este aceea o consola (culmea, 2 dintre ei chiar erau PC gamers). Se uitau la PS3 ca la o nava spatiala. "Cum adica, e o cutie in care bagi jocurile si merg automat?". I was like... wtf?!? Eu am sperat ca in 2013 in Romania sa nu mai existe cineva care nu stie ce inseamna o consola. I was wrong...
    Am gasit link alternativ insa calitate video mai nashpa si fara subtitrare.

  5. #5065 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    DOcumentar difuzat ieri la tv. Putin offtopic, insa pe la sfarsit discuta putin Ps4 si Xbox1. Foarte reusit, recomand.
    Charlie Brooker: Videogames Changed the World - 4oD - Channel 4
    Se poate folosi extensia https://hola.org/ cu un VPN de Anglia.

    Documentarul e bine facut dar nu foarte interesant.
    Sunt lucruri pe care le-am auzit de mii de ori.

  6. #5066 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    In caz ca aveti intrebari legate de calitate. Oricum e la inceput "chestia asta" pe viitor sigur vor mai implementa si alte optiuni (de ex: sa-ti setezi tu bitrate-ul, sa-l pui constant, etc.).

    ---------- Post added 01-12-2013 at 14:43 ----------

    Pt. documentar:

  7. #5067 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Am gasit link alternativ insa calitate video mai nashpa si fara subtitrare.
    "Persoana care a incarcat acest videoclip nu l-a pus la dispozitie in tara dvs."

  8. #5068 SP
    Member dtancu's Avatar
    OK, am mai incercat din chestiile indie asa-zis "gratuite" de pe store.
    Warframe e bunicel; pana apare Destiny, e un coop shooter decent. Chiar fara sa cumperi platinum & stuff, se joaca placut.


    War Thunder nu m-a impresionat. In primul rand e identic cu varianta de PC si se simte ca e joc de PC la origine, comenzile sunt ciudate pt PS4. Apoi, e open beta la ora actuala si e hardly free. Daca va uitati cat costa campaniile, te sperii. FM5 e mic copil.


    Soundshapes e la fel cu cel de pe Vita. Add-on urile sunt foarte ieftine, merita dupa parerea mea doar ca e un joc de Vita pe ecran mare.
    La fel Escape Plan. Flower e superb, merita fata de verisunea PS3 fie si numai pt controller care e la ani-lumina de DS3 ca sensibilitate.


    Contrast...daca va place jazzul e un must-have. Superb jocul, ideea e interesanta iar muzica e de mare efect.

    Resogun ma asteptam sa fie foarte cool. "Save the last Humans" ftw E foarte similar cu Stardust insa 60 fps se simte.


    Trine 2 e minunat dpdv grafic. E identic cu versiunea de Wii U ca si content, din cate imi dau seama.


    N-am incercat inca DCU dar il am pe PC si sincer nu vad ce poate aduce nou pe PS4.

  9. #5069 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Se poate folosi extensia https://hola.org/ cu un VPN de Anglia.

    Documentarul e bine facut dar nu foarte interesant.
    Sunt lucruri pe care le-am auzit de mii de ori.
    E pt o audienta mai matura....sexbobomb.

  10. #5070 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Trine 2 e minunat dpdv grafic. E identic cu versiunea de Wii U ca si content, din cate imi dau seama.
    Pe Wii U e varianta Director's Cut (care contine expansion-ul Dwarven Caverns). Varianta de PS4 mai contine si Goblin Menace in plus (daca nu ma insel). Sunt curios daca dpdv grafic este peste varianta de Wii U, sau e la fel...

  11. #5071 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    E pt o audienta mai matura....sexbobomb.
    N-o lua personal, e doar opinia mea .... SepticEye

  12. #5072 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    OK, am mai incercat din chestiile indie asa-zis "gratuite" de pe store.
    Warframe e bunicel; pana apare Destiny, e un coop shooter decent. Chiar fara sa cumperi platinum & stuff, se joaca placut.


    War Thunder nu m-a impresionat. In primul rand e identic cu varianta de PC si se simte ca e joc de PC la origine, comenzile sunt ciudate pt PS4. Apoi, e open beta la ora actuala si e hardly free. Daca va uitati cat costa campaniile, te sperii. FM5 e mic copil.
    Nu uita un lucru important, pe Forza 5, daca la el faci referire, mai dai cel putin 50£.

  13. #5073 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu uita un lucru important, pe Forza 5, daca la el faci referire, mai dai cel putin 50£.
    War Thunder e sinkhole, poti baga mii de euro lejer. In rest jocul e fun dupa ce te obisnuiesti cu controlul.

    In alta ordine de idei, inca nu m-am obisnuit cu faptul ca trofeele se deblocheaza instant, era mai palpitant pe PS3 cand nu erai sigur ca vei primi trofeul In rest, chestia cu raritatea trofeelor este super, ultra rare ftw.

  14. #5074 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am primit dupa doua minute, atat in AC4 cat si in Fifa.

  15. #5075 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu am primit dupa doua minute, atat in AC4 cat si in Fifa.
    Ce ai primit ?

  16. #5076 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Cred ca la trofee se refera.

  17. #5077 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai nu de trofee vorbea mai sus?

  18. #5078 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai nu de trofee vorbea mai sus?
    Sunt orb

  19. #5079 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  20. #5080 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nici nu se astepta nimeni. Cum sa distruga Sony vaca de muls numita PlayStation 3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts