Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 416 of 903 FirstFirst ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 516 ... LastLast
Results 8,301 to 8,320 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8301 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.dualshockers.com/2014/08/...with-morpheme/
    NaturalMotion Technology - Morpheme & Euphoria:

  2. #8302 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Buna ziua dragi gameri ! Am facut un cont pe US ( cu gandul ca iau de pe store jocuri mai ieftine ) si am jucat Thief o gramada aproape l-am terminat si am si un cont pe UK pentru Diablo ( imi trebuie pe UK ca sa pot da redeem codes ) iar de curand m-am hotarat sa tin doar contul pe UK pentru ca ma joc Diablo f mult . Acum intrebarea pot importa trofeele , salvarile de pe contul de US pe contul de UK ? Iar daca imi iau ps+ si il activez pe contul de UK o sa il am si pe cel de US ?
    MErci !

  3. #8303 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    PS+ nu il vei avea si pe contul de US.

  4. #8304 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    a sosit comanda de la Orange de ieri . a facut mai putin de 24 de ore de la comanda pana aici acasa .
    confirm ca exista factura de la orange ca garantie - pe care scrie ca daca e ceva defect sa ne prezentam la cel mai apropiat orange shop . si o garantie suplimentara in alb de la cei de sub podul grand mentionati de voi .

    spuneati ceva de 2 saptamani gratuite pt contul de ps , era valabil doar la altex sau la orice PS 4 cumparat ?

  5. #8305 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Orice ps4 cumparat atata timp cat e un cont nou facut.

  6. #8306 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    o veste foarte buna , fostul PS3 era modat nu m-a interesat pana acum onlineul , aveti un ghid ceva , sau ceva sfaturi ca am inteles ca e important daca imi fac cont pe romania US sau UK ?
    si cand ar trebui sa imi fac cont ca sa prin jocurile lunare si in august si in sept eventual ?

    si de asemenea , aveti idee Fifa 15 - unde se poate face pre-order cel mai rezonabil ca pret cat si ca seriozitate ?


    multumesc frumos pt orice sfat

  7. #8307 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Merci de info , iar salvarile le pot lua de pe un cont si sa le transfer la altul folosind aceiasi consola ?

  8. #8308 SP
    Member dragosbc's Avatar
    cum se priezinta consolele de la orange sunt ok ?
    au dat ceva defectiuni ?

    multumesc

  9. #8309 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    sincer consola de la orange functioneaza abobolut normal , de azi dimineata pana acum cel putin , absolut ca celelalte banuiesc de la domo sau altex .

    codul e CUH 1004A - B01 . la domo erau B04 la coada singura diferenta .

  10. #8310 SP
    Member cipvas's Avatar
    Sunt codate pe Orange?

  11. #8311 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    nu - sunt neverlocked , daca stai cu Iphone-ul langa ele poti vorbi pe orice retea vrei tu , nu au bruiaj de semnal

  12. #8312 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Maine poimaine mi-e ca vor ajunge sa vanda console si la "Alimentara" (ceea ce nu e rau, nu?)

  13. #8313 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    sincer consola de la orange functioneaza abobolut normal , de azi dimineata pana acum cel putin , absolut ca celelalte banuiesc de la domo sau altex .

    codul e CUH 1004A - B01 . la domo erau B04 la coada singura diferenta .
    Sunt curios ce date code au

  14. #8314 SP
    Member ovydik's Avatar
    Nu poti transfera save-urile

  15. #8315 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sunt curios ce date code au
    Pun si o poza ajutatoare, am inteles ca acel cod se gaseste doar pe consola
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1408622595874.jpg

  16. #8316 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    dante - zi-mi unde sa ma uit , si iti spun

    dar in schimb - imi zici si mie care e combinatia - unde sa imi fac contul de psn uk sau US ? ca nu stiu nimic in materie de conturi si playstation plus . si daca site-ul allromedia pt PS+ ti se pare un site serios de unde sa imi cumpar membershipul

  17. #8317 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe "burta" consolei cum este in poza, undeva in dreapta langa acel CE scrie Date Code urmat de...

    Siteul allromedia e a lui Robert Dinu, user de aici, deci poti sa cumperi linistit, vezi si pe cdkeys.com, poate au preturi mai mici. Daca ai de gand sa iti cumperi jocuri in format digital iti recomand US, preturi mai mici

    ---------- Post added 21-08-2014 at 15:11 ----------

    Da repede edit, ce ai scris tu e numarul de serie al consolei

  18. #8318 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    delete chiar instant 4B e data .
    deci sa imi fac cont PSN pe US . si cum fac asta ? selectez la tara USA ?

  19. #8319 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, apoi cauti pe net o adresa de US, de ex un hotel din NY
    Date Code 4B e foarte ok, mai/iunie 2014. Sa o stapanesti sanatos si ani multi fara probleme!

  20. #8320 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    multumesc frumos , asa sa fie - mai ales ca aveam fobia ca puteam sa astept editii mai noi , oricum sper ca in 9 luni de cand s-a lansat pana acum in may iunie sa fi remediat toate probleme ce apareau cu incalzirea si stuff .

    am creat contul de US , acum - ca sa activez cele 14 zile free trial trebuie neaparat sa le dau datele de card ? .. mai ales .. la niste jocuri oribile luna asta ( apropo pot juca ceva demo mai bune sau jocurile ce au fost full lunile trecute ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts