Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 499 of 903 FirstFirst ... 399 449 489 497 498 499 500 501 509 549 599 ... LastLast
Results 9,961 to 9,980 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9961 SP
    Member Imperatore's Avatar
    este cumva vreo limitare in ceea ce priveste numarul de activari/dezactivari a unui cont psn ? Se poate activa/dezactiva de cate ori vrem pe multiple console ?

  2. #9962 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Varianta expusa de tine merge doar dacă vrei sa le dezactivezi pe toate; posibilitatea de a face chestia asta o data la 6 luni. Dacă vrei sa o dezactivezi, va trebui din consola sa faci asta, de pe PC îți va spune pașii pe care trebuie sa ii urmezi pe consola.
    Hai serios? Le poti dezactiva cu usurinta pe fiecare in parte. Tu probabil vezi optiunea de sub account/media and devices, dute la devices/playstation systems. Vezi mai bine screenshot-ul meu!!

    ---------- Post added 21-11-2014 at 14:13 ----------

    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    este cumva vreo limitare in ceea ce priveste numarul de activari/dezactivari a unui cont psn ? Se poate activa/dezactiva de cate ori vrem pe multiple console ?
    Limitare(o data la 6 luni) este doar la dezactivarea de pe site, din consola poti sa-l activezi si dezactivezi cat vrei.

  3. #9963 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sony Gold Wireless sau Pulse Elite?
    Sau ce alte casti pentru jocuri/muzica?

  4. #9964 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Sony Gold Wireless sau Pulse Elite?
    Sau ce alte casti pentru jocuri/muzica?
    Le am amandoua si prefer Gold-ul. Parca se aude mai bine si sunt mai comfortabile.

    EDIT: rareori le folosesc pentru muzica deci nu pot sa-ti spun care ar fi mai bun in privinta asta. Ambele sunt foarte ok pentru Skype.

  5. #9965 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Multumesc.
    M-ar interesa si calitatea microfonului...de asemenea, care din ele este over-ear? Adica sa acopere urechea, nu sa stea peste.

  6. #9966 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut.

    Ma confrunt si eu cu o problema de ceva timp.
    Deci:

    Am 2x Ussere.
    Pe 1 am PS+
    Iar pe 2 nu am PS+

    Evident usserul 1 este principalul, pe care joc mai multe jocuri si acolo am si friends list-ul.
    Iar pe userul 2 am salvarile de la InFamous Second Son si doresc sa le transfer pe userul 1 ca sa sterg de tot usserul 2.
    Mai am si niste salvari de la SecondSon pe usserul 1, astea s-au facut atunci cand am bagat CD-ul, gen salvarile de la inceput.

    Imi poate explica si mie cineva cum fac asta ? Eu tot am incercat dar degeaba.. Ba nu imi arata nimic acolo, ba imi zice ca imi trebuie PS+ si pe usserul 2

  7. #9967 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    nu ai cum, salvarile sunt blocate pe userul pe care au fost facute. ce vezi tu la 2 ca iti cere ps plus iti cere pentru a le pune pe cloud, dar le-ai pune tot pe cloud-ul user 2, deci useless.

  8. #9968 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Mai intampina cineva probleme la viteza de download de pe psn azi? La mine merge cu 200kb/s imbatranesc langa consola pana trag un joc. Netul e RDS500.

  9. #9969 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Salutare

    Sunt nou posesor de Play Station4.

    Ca prima impresie este ca: meniul si setarea contului Psn ( cred ca asa se numeste) sunt mai complicate,nu sunt foarte incantat...
    Consola arata super ok...
    Jocurile au o grafica mai buna,vizibil mai buna...
    Acum vreau sa va intreb ca poate nu am inteles eu bine si anume: eu trebuie sa platesc pentru a putea juca online gen Fifa head to head?
    In clipa de fata am doua jocuri Wolfenstein si Gta V. Vreau sa imi cumpar Fifa sau Pes dar nu stiu exact care ar merita?

    O seara buna

  10. #9970 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    La PlayStation 4 partea de online cere ca să ai activ un cont PS+. Sunt anumite jocuri care la unele moduri online nu cer cont de PS+, poate unele beta-uri, cu ocazia unor oferte limitate ca și durată, Share Play, și alte cazuri speciale. În rest cam ai nevoie de PS+ din cate știu, gen la Grand Theft Auto Online.

  11. #9971 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Salut

    Dar de exemplu Fifa 2015 pot juca online? La denumirea contului,pe Ps3 imi aparea nick name-ul treft_treft,acum pe Ps4 imi apare adresa de E-mail la denumirea profilului. Pot modifica eu?

  12. #9972 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    daca ai ps + da altfel nu ,oricum se merita primesti in fiecare luna 2-3 jocuri gratis si costa cam 180 -190 ptr 1 an sau poate prinzi la 30 $ de bf pe amazon

  13. #9973 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    daca ai ps + da altfel nu ,oricum se merita primesti in fiecare luna 2-3 jocuri gratis si costa cam 180 -190 ptr 1 an sau poate prinzi la 30 $ de bf pe amazon
    Ps+ ? Eu am cumparat acest Ps 4 cu jocul Gta V inclus in pachet,am contul vechi de pe care jucam online si de pe care dadeam update la jocurile la care aveam acel reedem code...Asta inseamna ca am Ps+ ?

    La aceste doua jocuri am acel reedem cod,inca nu am incercat sa le aplic sa vad ce se intampla...

  14. #9974 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #9975 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    ps+ e un fel de abonament ,il gasesti pe store, iar bani pe wallet iti bagi cu psn ,gasesti pe amazon ptr usa sau cdkeys ptr uk (aici ar fi cele mai bune oferte)

  16. #9976 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by rockybt18 View Post
    Mai intampina cineva probleme la viteza de download de pe psn azi? La mine merge cu 200kb/s imbatranesc langa consola pana trag un joc. Netul e RDS500.
    Yep..mai are si momente cand merge la 2-3 MB/s, in rest f incet... Si culmea, ca la test connection imi arata ~40-50 Mbps

  17. #9977 SP
    Member Imperatore's Avatar
    La toti merge asa adica in suturi cand cu 200 kb/s cand cu 2-3 M/s sau mai mult

  18. #9978 SP
    Member kingraa's Avatar
    Buna baieti. Care e diferenta intre destiny si vanguard edition ? Multumesc.

  19. #9979 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Vanguard Armory Edition iti da acces la niste arme incepand de la nivelul 5, pe care le poti cumpara doar cu glimmer.

  20. #9980 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by kingraa View Post
    Buna baieti. Care e diferenta intre destiny si vanguard edition ? Multumesc.
    Vanguard edition contine Expansion Pass care iti da acces la cele 2 dlc-uri ce urmeaza sa vina. Unul dintre ele se lanseaza pe 9 Dec.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts