Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 612 of 903 FirstFirst ... 112 512 562 602 610 611 612 613 614 622 662 712 ... LastLast
Results 12,221 to 12,240 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12221 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai în ăștia dacă dai prea repede îi bagi în mentenanță

  2. #12222 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, dar mi se pare penibil. Noi vrem console care sa ruleze jocuri 4K. Dar ne gandim, oare, cum le vom procura ? Ca daca un joc 4K o sa aibe 100GB si yo stau 15-20h pentru 50GB (in conditiile in care am net gigabit si consola e prin cablu), degeaba vrem noi super next gen, daca am ramas in era dial-up. Nu mi se pare ok ca, intrun serviciu platit, de genu asta, sa downloadez in sute de kb.

  3. #12223 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se pot descărca jocurile lunii iulie, folosiți "search"

  4. #12224 SP
    Member Imperatore's Avatar
    O rusine acest PSN sa downloadezi cu 200 kb/s

  5. #12225 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #12226 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    O rusine acest PSN sa downloadezi cu 200 kb/s
    Toată lumea se plânge aici de viteza de download. Dar direct la "sursa" ați încercat sa spuneți despre problemă ?

  7. #12227 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da bineînțeles , nu suntem numai noi afectați de această problemă, au spus ca inginerii lu' pește verifică și...

    http://www.vg247.com/2015/06/25/psn-...wnload-issues/
    Sony said it is aware of the slower then usual download speeds reports when using the PlayStation Store, and the issue has been reported to its network team for investigation.

  8. #12228 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Este de domeniul SF sa platesti un serviciu care mai mereu este in paragina.

  9. #12229 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Da bineînțeles , nu suntem numai noi afectați de această problemă, au spus ca inginerii lu' pește verifică și...

    PlayStation users in EU report slower than usual download speeds | VG247
    Eu am fost mulțumit (pana acum) de viteza de descărcare (pentru jocurile folosite de mine). Nu știu de viteza "vecinilor" dar va gândiți ca serverele alea trebuie sa facă față la mii de descărcări odată (în cazul unui joc nou apărut sau la un pach) și de mărimea Gb... Las consola în Rest mode și problema este rezolvata (încă odată este valabil pentru mine!).

  10. #12230 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si cum "fratii" lor de la M$ reusesc, totusi, sa faca fata ceva mai bine ?

  11. #12231 SP
    Member dragosbc's Avatar
    SIMPLU ...MARKET SHARE 20 %

  12. #12232 SP
    Member musat's Avatar
    Nu știu despre viteza "vecinilor". Oricum treaba ca un joc care apare în ziua de xxx ale lunii , trebuie sa-l și joci fix la ora 12 este o aberație. În condițiile în care trebuie sa descărci 50 Gb sa îl joci (odată cu alte câteva mii de persoane). Marketing pur....

  13. #12233 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Eu am fost mulțumit (pana acum) de viteza de descărcare (pentru jocurile folosite de mine). Nu știu de viteza "vecinilor" dar va gândiți ca serverele alea trebuie sa facă față la mii de descărcări odată (în cazul unui joc nou apărut sau la un pach) și de mărimea Gb... Las consola în Rest mode și problema este rezolvata (încă odată este valabil pentru mine!).
    Încearcă să cumperi Batman AK care are vreo 55 de GB și vorbim după. În era PS3 nici eu nu aveam probleme, atunci nu plăteam nimic, online-ul era gratis, logica Sony mă uimește întotdeauna

  14. #12234 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Încearcă să cumperi Batman AK care are vreo 55 de GB și vorbim după. În era PS3 nici eu nu aveam probleme, atunci nu plăteam nimic, online-ul era gratis, logica Sony mă uimește întotdeauna
    Asta am spus mai devreme. Este imposibil sa descărci așa mult intr-un timp așa mic. Legat de PSN la mine nu au fost probleme (joc GTA5 și Assasin Cred pe on-line și nu am avut probleme). Și nu lucrez la Sony....

  15. #12235 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ok, suntem nebuni noi și absurzi, poate ai consola cumpărată de câteva luni sau ai rămas la dial-up.

    PS: Sau poate noi avem prea mult timp pt jocuri

  16. #12236 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Ma chinui de 5 zile sa trag bf4 ...apoi patchu plus dlc uirle toate ganditi va si voi

  17. #12237 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Gata, am intrat și eu în rândul posesorilor de PS4. Mi-am dat "Văcuţa" acuma o săptămână pe niște jocuri ca să am ce juca și de ieri am și consola. Am Evolve, Dying Light, Dragonball Xenoverse și Dragon Age Inquisition. Plus cam ce a fost la PS+ de un an incoace. Ma gândeam să încep cu ceva mai light, așa. Să nu intru direct în Inquisition că nu mai aud ai mei de la mine 😄

  18. #12238 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Trebuie sa facem presiuni.
    Attached Images Attached Images screenshot_2015-07-07-12-20-10.png

  19. #12239 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Mai light asa ar fi Fifa15 online pt confortul tau psihic apoi 2-3 ore un deathmatch/domination la CoD

  20. #12240 SP
    Member musat's Avatar
    Asa este, am consola de câteva luni și mă joc doar o perioada limitata din an - lipsa timp liber) dar pentru așteptările mele de la o consola sunt mulțumit. Nu sunt mulțumit pentru ca trebuie sa plătesc pentru a juca online-ul dar asta a fost o condiție pe care o știam atunci când am cumpărat consola, așa ca asta este....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts