Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 660 of 903 FirstFirst ... 160 560 610 650 658 659 660 661 662 670 710 760 ... LastLast
Results 13,181 to 13,200 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13181 SP
    Member cosmins's Avatar
    Mie imi merge bine PSN-ul, aseara am bagat cateva ore de Destiny. Ce am observat este faptul ca am putin lag in PS Store este normal?

  2. #13182 SP
    Junior Member Rocky_Spock's Avatar
    Aseara a mers bine, nu am avut probleme. Legat de lag....am intalnit mai des in ultima vreme...am tot dat vina pe net, dar poate fi si de la server. Nu ma deranjeaza insa.

  3. #13183 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu am impresia ca mai mereu e lag pe PSN (store) ..

  4. #13184 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu cred ca din cauza vitezei crescute de download a aparut lagul prin jocurile online..

    tot ce am tras de pe store de la ultimul update a fost cu 10-15mb/s uneori cu viteze de 40-50..

  5. #13185 SP
    Member musat's Avatar
    Si ce treaba are download-ul cu jocurile online? Crezi ca se "gatuie" reteaua?

  6. #13186 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Care aveti consola pe wireles la net , treceti pe cablu , mult mai bine se misca . Eu asa am facut mai adineauri , si nu mai trage un joc asa de greu de pe store.

  7. #13187 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Majoritatea din cei care o avem pe wireless, o avem dintr-un motiv întemeiat (consola în altă cameră față de router, sau firul ar trebui să treacă peste tocul ușii și așa mai departe) din păcate. :-(

  8. #13188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Azi urmează încă un update de fw pt PS4, 3.10

  9. #13189 SP
    Member musat's Avatar
    Inseamna ca sa terminat cu viteza mare de download

  10. #13190 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da, si au sa o faca mult mai stabila. Sa nu cada de pe mobila...

  11. #13191 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    update-ul este deja disponibil, l-am si instalat. E f mic si nu aduce mare lucru

  12. #13192 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1445343931680.jpg

  13. #13193 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Clanul MADE IN ROMANIA pentru ps4 recruteaza membrii noi. Este un grup destinat tuturor vorbitorilor de limba romana, un grup de prieteni destul de uniti, radem , glumim , injuram , ne enervam, asadar daca apreciezi sentimentul de echipa inchegata, esti bine venit!
    Cum intrii in clan? Sunt 3 variante:
    - Poti adauga la prieteni unul din id-urile de PSN: Ovythebest sau mlg14071987 si ceri sa fi membru al clanului.
    - Adauga la prieteni www.facebook.com/ClanMadeInRomania si lasa un mesaj cu id-ul de ps4.
    :- Daca joci Destiny, intra pe: https://www.bungie.net/en/Clan/Forum/1316123/0/6/0 si da join la clan.
    In curand o sa avem si site oficial.

  14. #13194 SP
    Junior Member Paulelo's Avatar
    Salut , lume! Am si o problema destul de serioasa cu PS STORE-ul asta , pe partea de Redeem Code . Jocurile mi le cumpar de la Altex (95% din ele) . Zilele trecute mi-am cumparat Destiny The Taking King. Cand dau sa bag codul in Redeem Code , imi spune ca am tastat gresit sau este invalid . Imposibil . Asa imi spune la orice cod pe care as incerca sa il bag de exemplu la Mad Max (am un dlc) , 1 month free ps plus , BF 4 Premium cdkeyul , s.a.m.d) .

    Consola este pe Romania , evident. Ar trebuie sa mearga ca doar jocurile sunt cumparate din Romania.

  15. #13195 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Unele coduri au probleme pe PSN România și alternativa e să ai un cont primary de UK concomitent cu cel de RO și să le încarci pe cel de UK, conținutul fiind pe urmă disponibil și pe celălalt cont. Nu știu dacă asta e problema în cazul tău, dar eu am pățit cu codul de Driveclub Special Edition așa. Nu e rezolvarea ideală dar măcar nu rămâi în aer.

  16. #13196 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    Majoritatea din cei care o avem pe wireless, o avem dintr-un motiv întemeiat (consola în altă cameră față de router, sau firul ar trebui să treacă peste tocul ușii și așa mai departe) din păcate. :-(
    cu un wireless bridge creste viteza considerabil...da e adev.ca necesita o cheltuiala in plus....

  17. #13197 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Paulelo View Post
    Salut , lume! Am si o problema destul de serioasa cu PS STORE-ul asta , pe partea de Redeem Code . Jocurile mi le cumpar de la Altex (95% din ele) . Zilele trecute mi-am cumparat Destiny The Taking King. Cand dau sa bag codul in Redeem Code , imi spune ca am tastat gresit sau este invalid . Imposibil . Asa imi spune la orice cod pe care as incerca sa il bag de exemplu la Mad Max (am un dlc) , 1 month free ps plus , BF 4 Premium cdkeyul , s.a.m.d) .

    Consola este pe Romania , evident. Ar trebuie sa mearga ca doar jocurile sunt cumparate din Romania.
    Nu conteaza ca ai cont de ro , voucher este pe zona eu , uk.Deci trebuie sa iti faci un cont pe uk sau eu.Codurile nu sunt ro , daca te uiti pe carcasa arat zona 2 , dar nu sa implementat si voucherele de la jocuri zona 2 sa pot fi folosite pe ro.

  18. #13198 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  19. #13199 SP
    Member marv's Avatar
    in ultima vreme au fost foarte multe oferte si in magazinele noastre. Nu m-ar mira ca ei sa pastreze in mod artificial pretul ridicat si de fapt "ofertele" sa fie pretul real al consolei.

  20. #13200 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Asa ma astept si eu sa faca. Dar sper sa reduca de sarbatori si pe la noi cam pe la 1300 - 1350 la bundle-uri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts