Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 303 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4401 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Oleeee, o alta luna in care Sony da de pamant cu Microsoft.

    Cineva sa arunce prosopul...

  2. #4402 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păcăleala de 1 aprilie

  3. #4403 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Pentru mine sunt jocuri de rahat

  4. #4404 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Mamă ce porcării.

  5. #4405 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Uau. Ce minunatii!!!

  6. #4406 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Unsubscribe. Te scuteste sa scrii acelasi lucru luna de luna.


  7. #4407 SP
    Member Kratos666's Avatar
    ^Baiatu...daca era multiplayer-ul free, poti sa stii ca nici sa ma plateasca nu jucam jocurile astea ce sunt la minus

  8. #4408 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Nu inteleg de ce nu tratati PS Plus ca ceea ce este defapt. Subscriptie la multiplayer si oferte la jocuri. Aveti prea mari pretentii la jocurile oferite.

  9. #4409 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Lovers in a Dangerous Spacetime este un joc cu nota 10/10 pe Steam si cu mult recenzii pozitive si de la critici, chiar nu vad care e problema. Celalalt mi se pare o mizerie, in mare parte pentru ca nu joc shootere, dar concept artul e interesant.

    In fiecare luna vad oamenii cum se plang de jocuri, iar eu țin abonamentul numai pentru jocuri, ca de multiplayer rar ma ating. Nu prea înțeleg, care ar fi 24 de jocuri demne de 200 de lei pe an, in opinia voastră?

  10. #4410 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Atunci mutate pe Steam

    Sent from my EVA-L09

  11. #4411 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    ^Baiatu...daca era multiplayer-ul free, poti sa stii ca nici sa ma plateasca nu jucam jocurile astea ce sunt la minus
    Baiatu.. daca platesti doar pentru multiplayer atunci de ce esti indignat de un serviciu aditional care nu te intereseaza?
    Din tot threadul asta 3 pagini sunt bune de ceva ca sunt anunturile lunare. In rest numai vaicareala de parca ne baga cineva mana in buzunar.
    Ceva productiv e greu de spus. Rahatul asta de "Lovers in a Dangerous Spacetime" are 83/100 pe Metacritic. Niste fraieri domne.

  12. #4412 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Bataie de joc

  13. #4413 SP
    Member Striker09's Avatar
    Mie mi se pare ca dreptatea e undeva pe la mijloc. Adica la PS3 erau super titluri, dar nu erai constrans de multiplayer. Acum, la PS4 daca esti fan FIFA sau cine stie ce shooter, fara + te cam uiti la consola. Sunt destule jocuri, cu preturi sub 10 euro pe care le-ar putea adauga... Ca oricum 80% cumpara Plus pentru mp. O fi asa greu sa dai o luna Shadowfall, una Ghost, alta DLC-ul la nu-stiu-ce AAA.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  14. #4414 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Baiatu...normal ca baga maina in buzunar, cand te obliga sa iti faci abonament pt. multiplayer, pe mine doar asta ma deranjeaza...poate sa dea si jocuri AAA din 2017 ca tot nu ma intereseaza de jocurile lor, daca chiar vreau sa joc sau imi place ceva nu astept mocangeala.

  15. #4415 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Macar din alea 24 sa mai dea si ei un joc mai vechi AAA. Cum a fost cu LBP 3. Sau macar un DLC. Nu zic tot timpul. Dar la astia a devenit o constanta sa ne bage rahat

  16. #4416 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Sau ar putea foarte simplu sa nu dea nimic. Abonament pentru online si atat. Ce sa dea la 4 euro pe luna? Unii au luat-o razna, vreti jocuri AAA la 4 euro pe luna???

  17. #4417 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Nicaieri nu a scris Sony ca vor da jocuri AAA la PS minus. Eu personal iau toate jocurile si le si incerc. Sansele sa-i placa copilului meu sunt mari. Eu joc doar cateva jocuri AAA si intotdeauna le iau day 1. Ar trebui sa ne bucuram mai mult ca jocurile sunt moca si sa nu asteptam un AAA. Luna trecuta a venit unul si tot nemultumita e lumea. Nu au cum sa sustina un business in care sa dea jocuri AAA din trecut ce inca se mai vand sau ce urmeaza sa apara. E ilogic

  18. #4418 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    + ca nu vad rostul sa dea un AAA de acum 2-3 ani pe care oricum l-am jucat toti.

  19. #4419 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Probabil ca voi, care va bucurati in prezent de porcariile astea de jocuri „aruncate” de Sony in fiecare luna pe lista PSplus (cu „p” mic), nu ati prins vremurile (erati prea mici, nu erati gameri de consola) in care pe PS3 erau oferite titluri AAA pe care le jucau o gramada de oameni si nu comenta nimeni.

    Nu vreau sa va supar, dar sunt convins ca toti cei care „tipa” ca jocurile din prezent sunt niste mizerii, au trait vremurile alea cand, pe langa o gramada de jocuri bune care erau oferite luna de luna, chiar si multiplayerul, care era gratis, functiona mai bine decat acum. Lipseau unele functii, dar era mai mult o lipsa de suport hardware pt ele.
    Cand a aparut PS4, am pus lipsa jocurilor importante pe seama noutatii consolei si lipsei jocurilor. (doar nu era sa ofere din prima luna de PSplus jocuri precum Battlefield 4 sau Assassins Creed BF). Dar cu timpul, desi sunt o gramada de jocuri aparute, care nu mai sunt la prima tinerete si sunt oferite chiar si pe store la preturi foarte mici, Sony se axeaza in continuare pe jocuri mici, noname. Si nu imi vindeti iar prostia ca „pentru 200 lei pe an ce sa ofere?” pentru ca sunt 40 milioane de console vandute si cred ca peste 50% joaca in multiplayer - deci au PLUS. Faceti o socoteala.

  20. #4420 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Eu mi-am facut abonament Plus pentru online, nicidecum pentru jocuri. Pe vremea PS3 era alta poveste, concurenta mult mai acerba cu 360, sa nu mai zic ca Wii domina piata la vanzari. Acum PS4 este rege, nu mai este nevoie de o campanie asa de agresiva pe segmentul lui de piata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 303 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts