Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 303 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 ... LastLast
Results 4,761 to 4,780 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4761 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Rayman il am cumparat pe disc de acum multi ani, jucat si terminat cu prietena in coop, super fun!

    Beyond il aveam in cart de ceva timp, supriza placuta!

    Buna luna, din nou!

  2. #4762 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Yeah luna buna pentru cei care vor sa se uite la un film.

    Cred ca e prima luna de foarte mult timp in care nu sunt multumit de jocurile oferite, asta e, asteptam luna viitoare.
    Poate luna viitoare baga Witcher 3 si Nioh. Atunci o sa fii multumit pe deplin. Sa te uiti la un film, auzi si tu...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #4763 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Poate luna viitoare baga Witcher 3 si Nioh. Atunci o sa fii multumit pe deplin. Sa te uiti la un film, auzi si tu...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Tu stii sa citesti? Cred ca e prima data cand nu imi place ce imi ofera, nu sunt jocuri pe placul meu. Dar intotdeauna trebuie sa existe un destept ca tine sa vine cu duma aia expirata.

  4. #4764 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Le am pe amandoua pe disc, evident ca depinde de gusturi. Sunt jocuri bune pentru unii sau slabe pentru altii, pentru ca fiecare asteapta alt joc sa fie dat moca.

    Ideea de baza ramane, That's you! e regele.

  5. #4765 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu daca nu am timp sa joc asa mult nu cumpar multe. Deci cam 99% din jocurile astea sunt surprize placute pt mine.

  6. #4766 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dupa 8 martie 2019 se vor da la abonament doar jocuri de PS4

    Playstation
    Alocarea jocurilor lunare PlayStation Plus nu va mai include titlurile pentru PS3 şi PS Vita după 8 martie 2019



    Îţi mulţumim că ai descărcat jocurile tale lunare pentru PS3™ şi PS Vita, gvingi1976. Sperăm că ţi-au plăcut, însă de acum vom face câteva modificări în PS Plus şi dorim să te informăm despre ce se va întâmpla.

    Titlurile PlayStation®3 (PS3™) sau PlayStation®Vita (PS Vita) vor fi incluse în alocarea jocurilor lunare PlayStation®Plus până la 8 martie 2019.

    După 8 martie 2019, jocurile lunare oferite membrilor PlayStation Plus nu vor mai include titlurile PS3 sau PS Vita. Vei putea să joci în continuare orice joc lunar PS3 sau PS Vita descărcat sau adăugat anterior în lista ta de descărcări, cât timp rămâi membru PlayStation Plus.

    După 8 martie 2019, jocurile lunare vor include numai titluri PlayStation®4 (PS4™). Toate celelalte caracteristici şi beneficii ale serviciului PlayStation Plus rămân neafectate.

  7. #4767 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păi oricum nu mai era nimic de oferit. Tot ce a fost mai bun a venit "gratis".

  8. #4768 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    ^Se stie de vreo două - trei luni...

  9. #4769 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Probabil nu vor mai oferi jocuri de PS3 deoarece userii de PS3 sunt din ce in ce mai putini, iar PS4 nu este backward compatible cu jocurile de PS3, deci nu mai au de ce sa ofere asa ceva..

  10. #4770 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Naspa luna.

  11. #4771 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum sa fie nașpa, chiar voiam xcom 2. E un joc foarte bun. Sper că ai fost sarcastic

  12. #4772 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Luna bunicica, va recomand Xcom 2, pacat ca nu e cu War of the Chosen expansion, ca ala e pita, iar trials e distractiv cand ai niste prieteni in vizita.

  13. #4773 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Deloc pe gustul meu, insa, obiectiv, xcom2 e un joc foarte bun. De mult timp nu au mai dat doar mizerii pe PS4, poate ca si-au dat seama ca daca abandoneaza PS3 si Vita trebuie sa compenseze altundeva.

  14. #4774 SP
    Member morphine's Avatar
    Credeți că apar oferte mai bune decât cea de acum cu days of play 188 lei pt abonament pe 12 luni ?

  15. #4775 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Anul trecut parca a fost pe la 160 de lei, dar nu mai stiu daca era doar pentru cei care n-aveau PS Plus la momentul respectiv. Totodata, de atunci parca s-au mai scumpit si jocurile putin, deci ~180 e posibil sa fie echivalentul ofertei de ~160 de anul trecut.

  16. #4776 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Anul trecut parca a fost pe la 160 de lei, dar nu mai stiu daca era doar pentru cei care n-aveau PS Plus la momentul respectiv. Totodata, de atunci parca s-au mai scumpit si jocurile putin, deci ~180 e posibil sa fie echivalentul ofertei de ~160 de anul trecut.
    Nu prea cred ca mai prinzi la vreo diferenta considerabila, so...do it!

  17. #4777 SP
    Member morphine's Avatar
    Cardurile de credit nu merg ? Voiam să folosesc unul dar nu merge zice că nu poate să umple portofelul. Unable to top the wallet
    Edit: a mers, trebuia să bifez automatic refund wallet.

  18. #4778 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    In cadrul conferintei e3 cei de la Sony au anuntat Black Ops 3 gratis la ps+
    Attached Images Attached Images blops_3_free_1528767801738.jpg

  19. #4779 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    In cadrul conferintei e3 cei de la Sony au anuntat Black Ops 3 gratis la ps+
    Multumesc de pont ! Acum l-am luat din PsStore, bineinteles GRATIS!

  20. #4780 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nici gratis nu imi iau COD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 303 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts