Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 303 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 254 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3061 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar

  2. #3062 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PlayStation Plus in February: Transistor, Yakuza 4, Thief, Rogue Legacy, more - PlayStation.Blog.Europe

    Leaving PS Plus:
    4th February: inFamous First Light
    4th February: The Swapper
    4th February: Prototype 2
    4th February: DuckTales Remastered
    4th February: Woah Dave!
    4th February: Duke Nukem: 3D Megaton Edition

    Entering PS Plus:
    4th February: Apotheon (PS4)
    4th February: Transistor (PS4)
    4th February: Thief (PS3)
    4th February: Yakuza 4 (PS3)
    4th February: Rogue Legacy (PS4, PS3, PS Vita Cross Buy)
    4th February: Kick and Fennick (PS Vita)


    Rogue Legacy si Transistor in aceeasi luna.

  3. #3063 SP
    Member legokid220's Avatar
    microsoft au anuntat deja jocurile pt gold... sony inca sunt fumati
    Chiar sunt curios ce o sa mai ofere .. dar cred ca tregem inapoi la vechea traditie "indie crap"

    update : let the indie begin !

  4. #3064 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Tu ai o problema. Cumpara-ti domne jocuri AAA, daca nici Transistor nu-ti place.

  5. #3065 SP
    Member legokid220's Avatar
    Imi cumpar tot timpul ... dar de ce sa nu primesc si de la ps+ ceva bun. Transistor e ok.

  6. #3066 SP
    Member nutzule's Avatar
    bunicele jocuri

  7. #3067 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Transistor!!!

  8. #3068 SP
    Member b615dub's Avatar
    Tot niciun joc racing... next mounth

  9. #3069 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    o luna ok. de fapt ultimele 3 au fost chiar OK. e problema mea ca aveam deja cumparate jocurile AAA. cred ca trebuie sa ma opresc din cumparat impulsive. cel putin pe Thief-ul ptr PS3 am cam dat banii degeaba.

  10. #3070 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Mie mi se pare mai tare Apotheon decat Transistor.

  11. #3071 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Mda.... Luna trecuta Injustice , Luna asta Infamous first light , dar acum...indie games? Nu contest succesul lor , dar....totusi

  12. #3072 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Totusi ce? Nu inteleg o chestie la oamenii care se plang - credeti ca intre un joc indie si un joc AAA sunt "doze" diferite de amuzament? Credeti ca va distrati automat mai mult cu un AAA decat cu un indie? Sunt jocuri. Si inca unele foarte bune. Nu vad de ce nu v-ar fi pe plac.

  13. #3073 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Instinct de turma, Robert.

  14. #3074 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Eu nu inteleg ce aveti voi cu gusturile oamenilor? Nu vor Indie! punct! de ce tot incercati voi sa ii convingeti ca indie e tare si ca e amuzant si ca e jocul vietii ?
    Oamenii isi doresc AAA pur si simplu, le place sa zboare pe cladiri in InFamous, le place sa alerge pe pista in Driver, le place sa impuste soldatei in Call of Duty....asta vor ei! nu vor sa alerge in zig zag cu un vierme sclipitor sau sa traga cu laser in avioane rectangulare ...

    Treaba e simpla, asa cum aici se cer, asa se cer si pe forumurile de afara, toti se plang, unii se bucura precum multi de aici, altii se plang

    respect all people!

  15. #3075 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Transistor si Rogue Legacy , unele din cele mai bune jocuri din 2014 si lumea se plange , kay'...

  16. #3076 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Totusi ce? Nu inteleg o chestie la oamenii care se plang - credeti ca intre un joc indie si un joc AAA sunt "doze" diferite de amuzament? Credeti ca va distrati automat mai mult cu un AAA decat cu un indie? Sunt jocuri. Si inca unele foarte bune. Nu vad de ce nu v-ar fi pe plac.
    La modul cel mai serios , tu ma intrebi daca CRED ca ma distrez mai bine cu un AAA title decat cu un indie?! Cu tot respectul , dar de unde stii tu ce imi place mie sau nu?! Nu sunt pe target-ul indie games. Sunt fun , dar mai mult de 30 de minute nu pot sa stau cu controller-ul in mana la ele.Ma enerveaza , si nu asta e motivul pentru care mi-am cumparat o consola. Jucam la bursa atunci de banii pe care i-am dat pe consola , televizor, jocuri si tot ma enervam , nu? In Infamous First Light de exemplu, jocul gratis de luna asta , nici nu am simtit cum au trecut 12 ore.
    Si adibose a subliniat foarte bine ce vrea sa spuna. Suntem oameni , diferiti din fericire , unora le place sa rezolve puzzle-uri in The Swapper , altora...nu. Unde e problema in asta?!

  17. #3077 SP
    Banned Templier's Avatar
    si eu cred ca aici e vorba de gusturile oamenilor si nu ar trbui sa ne inflamam daca uni prefera X si altii Y. mie imi plac anumite indieuri si as fi preferat Valiant Hearts sau Shovel Knight dar mai trebuie sa astept. mai trebuie sa intelegem si faptul ca e un business si nu cred ca e in interesul lor sa dea in fiecare luna jocuri gen Infamous sau Injustice pt ca altfel nimeni nu ar mai cumpara jocuri. jocurile AAA se dau in masura limitata intr-un an gratis pe PS+ pt a se lauda ei la sfarsit de an dar in mare parte sunt jocuri de genul asta. sunt ( teoretic ) gratis si asta e, cine vrea sa le joace e ok si cine nu din pacate mai are o luna de asteptat.

  18. #3078 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ce luna perfecta! Ma gandeam serios sa cumpar cele 2 jocuri .

  19. #3079 SP
    Member legokid220's Avatar
    i am agree with you gabytzu16 ! RESPECT!
    Man, nu stiu cum esti tu dar restul lumii de pe aceeasta planeta ne distram mai mult cu jocuri AAA decat "indie crap" . m-am cam saturat de 1 an si ceva sa ne dea indie... unele, recunsoc, au fost foarte bune.. dar restul sunt jocuri de dat 0 lei pe ele.. desi noi avem un abonament care l-am platit.
    La inceput se spunea ... bla bla.. nu sunt jocuri care sa se dea la ps+ . poate inca este aceeasi problema.. dar sunt jocuri AAA care sunt mizerii si le puteau oferi la acest "abonament platit cu bani"
    Acum multi o sa-mi zica ca acest abonament este mai mult pt multiplayer... asa este dar sony a stricat foarte mult punand pret pe multiplayer.. pt ca mai bine de 10 ani nu ne-a (mai exact v-a cerut. pt ca m-am mutat de pe pc de 2 ani pe consola) un cent pt multiplayer si acum s-a gasit sa ceara pe un online care nu este nici macar de calitate.

  20. #3080 SP
    Junior Member Shiro's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Eu nu inteleg ce aveti voi cu gusturile oamenilor? Nu vor Indie! punct! de ce tot incercati voi sa ii convingeti ca indie e tare si ca e amuzant si ca e jocul vietii ?
    Oamenii isi doresc AAA pur si simplu, le place sa zboare pe cladiri in InFamous, le place sa alerge pe pista in Driver, le place sa impuste soldatei in Call of Duty....asta vor ei! nu vor sa alerge in zig zag cu un vierme sclipitor sau sa traga cu laser in avioane rectangulare ...

    Treaba e simpla, asa cum aici se cer, asa se cer si pe forumurile de afara, toti se plang, unii se bucura precum multi de aici, altii se plang

    respect all people!
    Amice...nimeni nu a incercat pe altcineva sa convinga ca jocurile indie sunt "DABESS" sau mai stiu eu ce. Insa devine penibil cand vezi ca cineva incepe sa se planga si sa denigreze (mai mult sau mai putin) un gen de jocori pe care TU (persoana care se plange), pur si simplu nu esti facut sa le joci. Iti place jocurile AAA? Foarte bine si ma bucur pentru tine...dar nu te apuca sa improsti cu noroi in orice nu-ti place. Ca sa numai spunem...este doar opinia lui...si toti stim ca opiinile noastre sunt subiective. Daca pentru el jocurile indie sunt "crap"...nu inseamna ca sunt si pentru altii.

    Irrelevant stuff: Mai degraba prefer sa joc un 2D platformer si sa trag cu lasere in avioane rectangulare decat sa sar pe cladiri sau sa alerg pe piste

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts