Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 215 of 303 FirstFirst ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 265 ... LastLast
Results 4,281 to 4,300 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4281 SP
    Junior Member klutzu's Avatar
    contul e pe romania si plata incercam sa o fac direct de pe card(MASTERCARD). Am cumparat plus anul trecut cu el.

  2. #4282 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce banca e cardul? Ai mai plătit cu el?

  3. #4283 SP
    Member lucas22010's Avatar
    this war of mine e super, mi-a placut atat de mult pe pc incat l-am cumparat si pe ps4

  4. #4284 SP
    Junior Member klutzu's Avatar
    la unicredit e cardul. am mai citit pe undeva ca ar fi ceva cu 3d secure..o sa incerc direct de pe consola sa vad daca merge. ms

    ---------- Post added 30-12-2016 at 08:58 ----------

    Neata.De pe consola a mers fara probleme.Inseamna ca e ceva de la browser( folosesc chrome).O zi buna

  5. #4285 SP
    Junior Member Madalin_'s Avatar
    1. Pentru Ps Plus daca cumpar un cod de UK/US merge sa-l intrduc pe un cont din Romania ? Sau trebuie sa fie specific pentru Romania ?

    2. Trebuie sa fac download in luna in care am acele jocuri gratis ?

    Pot oricand sa le descarc si peste 3 luni de exemplu sau le pierd daca ca nu le descarc.

    Multumesc

  6. #4286 SP
    Member sahara's Avatar
    2. Daca le adaugi in library le poti downloada oricand atata timl cat ai ps plus.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  7. #4287 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    1. Pentru România trebuie cod de România. Găsești la Altex parca. Sau poti plăti cu un card direct pe store.
    2. Daca ai dat add to library jocurilor in luna in care au fost gratis poti sa le descarci si peste doi ani, atata timp cat abonamentul PS Plus e activ.

  8. #4288 SP
    Junior Member Madalin_'s Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri.

    Exista vreo perioada din an in care PS+ 1 year membership sa fie redus ? (gen Black Friday, sau alte discount-uri) sau mereu ramane cam la acest pret ? (parca 224 lei acum)

  9. #4289 SP
    Banned Templier's Avatar
    ^ nu din cate stiu

    Am si eu cateva intrebari de Noob:

    1. Mi-a expirat subscriptia si nu as vrea sa o reinoiesc acum dar pot intre timp sa mai adun trofee?
    2. Pot cumva sa imi schimb subscriptia de pe UK-RO si sa imi pastrez contul sau trebuie sa imi facun cont nou pe RO si pierd tot ce am cumparat pana acum

  10. #4290 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    1. N-au legătură trofeele cu plusul.
    2. Pt plus pe RO trebuie cont pe RO si nu vei mai avea acces la jocurile free pe care le-ai luat de pe UK. Pt a avea acces la jocurile date gratuit prin plus trebuie ca abonamentul sa fie activ pe contul de unde au fost luate.

  11. #4291 SP
    Banned Templier's Avatar
    1. ok, mersi
    2. dar contul in sine ( trofee si istoricul contului ) nu pot sa il "portez" din UK in RO

  12. #4292 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu se poate schimba regiunea contului. Singura soluție daca vrei pe RO e alt cont. Am cautat si eu mult si bine pe google si nu se poate altfel.

  13. #4293 SP
    Banned Templier's Avatar
    mersi mult de ajutor

  14. #4294 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Mai prinzi si reducere la subscriptie pe ro. De exemplu acum de craciun, 1 an a fost 179 lei (cu 20%reducere). Am vazut si pe Altex mai ieftin, dar nu cu mult, 119 lei. De perioade cand poti prinde reduceri nu stiu, abia ce am trecut pe plus in ro. Singurul incovenient cu ro e ca o eventuala reducere o poti gasi momentan numai pe store si eventual la altex.

  15. #4295 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu am cumparat Plus anul trecut pe 30.03.2016, de pe Store Romania, cu 168 lei / an (25% reducere).

  16. #4296 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ce marlani astia cu PS plusu lor, dupa ce ca si asa sunt o mana de jocuri couch coop nu au dat "BlazeRush" si pe ps4....

  17. #4297 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Are cineva idee pe ce data isi face update PSN+ cu jocurile pe zona Japan? Eventual pot sa vad undeva ce jocuri vor fi luna viitoare (cu 1-2 sapt inainte cum e pe NA/EU) ? Wiki de Asia IGC nu ma ajuta cu nimic, nu coincid jocurile de acolo cu cele din JAP.

  18. #4298 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai nici pe US si EU nu se afla jocurile date gratis decat cu vreo câteva zile înainte...

  19. #4299 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    O saptamana, o zi inainte...unde as putea sa vad?

  20. #4300 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    O saptamana, o zi inainte...unde as putea sa vad?
    M-ai făcut curios si am cautat pentru Asia. Se pare ca primesc aproape mereu jocuri mai bune decât noi, abia aștept sa imi expire abonamentul acum.

    Probabil si la Japonia se anunță pe blogul playstation, ca la ceilalți. Probabil in japoneza, totuși.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 215 of 303 FirstFirst ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 265 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts