Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 78 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... LastLast
Results 361 to 380 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #361 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mai oameni buni, când apar "riviuri"? Nu stiu ce sa fac, sa-l cumpar sau nu?
    La ora 16 o sa apara reviewurile.

    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    De ce nu se mai poate cumpara cu 50 de dolari de pe Store US știe cineva? Ca acum se poate cumpara doar versiunea de 60 de dolari. Am PS+ si nu apare decât cea de 60.
    O sa apara din nou diseara upgradeul de 50$, cand se updateaza Store-ul.

  2. #362 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu il tin sigilat pana vad riviurile. Daca e prost, pot sa-l duc inapoi la Altex si sa-mi cer banii inapoi?? Care este procedurile in asemenea situatiuni egzotice?

  3. #363 SP
    Member gabytro's Avatar
    Dar de ce nu l joci de pe PSN, sa vezi cum e? Din cate stiu de azi se poate downloada si se poate juca toata luna

  4. #364 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu știi bine, doar cei de pe US, maine EU, 10 oct. UK

    @Rasko, daca ai jocul sigilat poți sa-l returnezi, dar nu o sa faci chestia asta, cica are note bune, peste 8.5

  5. #365 SP
    Member gabytro's Avatar
    si ce te opreste sa ti faci un cont pe us?

  6. #366 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Imi dai tu bani de Plus sau iar vb fara sa ai habar?

    ---------- Post added 07-10-2014 at 16:09 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post

    @Rasko, daca ai jocul sigilat poți sa-l returnezi, dar nu o sa faci chestia asta, cica are note bune, peste 8.5
    Sau nu

    Videogamer – 8
    Eurogamer – 6
    Joystiq – 3/5
    Destructoid – 7.5

  7. #367 SP
    Member legokid220's Avatar
    A mai primit cineva jocul comandat online? Am facut comanda Vineri... iar AWB'ul inca este invalid.

  8. #368 SP
    Member gabytro's Avatar
    sunt 2 variante:

    1. Nu ai ps+ pe niciun cont ..si atunci trebuia sa specifici de la inceput; n avea sens sa zici ca azi US, maine Uk etc...
    2. Ai cont ps+ pe alt user decat cel de pe US si nu stii ca il poti downlada chiar si in situatia asta

  9. #369 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai am ce sa specific, de la inceput se știa ca e doar pt cei cu abonament PS Plus, iar dupa ce am vazut primele note puteau sa întârzie încă un an, nu ma mai interesează

  10. #370 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    sper ca nu m-am grabit ca Rasko

    bre Rasko , lasa ma ,jucam impreuna berea vine de la Timisoara

  11. #371 SP
    Member legokid220's Avatar
    What?! pe gamespot are nota 5 . oare chiar asa de prost e jocul asta?

  12. #372 SP
    Member gabytro's Avatar
    poate iar comentez aiurea..dar 14 lei pe luna sau cat vine..nu mi se pare o avere in conditile in care iti permiti sa dau 260 ron pe un singur joc.
    Eu unu astept o saptamana si dupa aia il iau de pe net (cum am gasit fifa la 150 ron..si la inceput era 200-220)
    in fine..scuze de off

  13. #373 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Îl primeşti gratis pe ps+ şi te iei după note.

  14. #374 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Da, cica nu are suflet si e doar un joc de curse. Ce plm mai vroiau ?

    Eu am jucat demo-ul si nu e joc de nota 5. Daca te uiti pe Neogaf o sa vezi ca si cei de acolo gandesc la fel.

  15. #375 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu primesti jocul gratis pe ps plus, doar câteva mașini si India... Nu ma așteptam la asa ceva dupa ce am vazut in trecut... Bine ca nu sunt atat de înnebunit dupa jocuri cu mașini, ar fi trebuit sa scot bani pt un XOne acum, Forza Horizon rămâne singura opțiune.

  16. #376 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La 17GB cât are, nu mă aştept să mă dea pe spate.

    Atâta vreme cât pot juca online cu prietenii îmi pot face o idee despre joc.

  17. #377 SP
    Member legokid220's Avatar
    Einherjar793AD sper sa fie cum zici tu! AMIN !

  18. #378 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Toata lumea in reviews se plange de acelasi lucru din cate am vazut, ca nu este un joc care sa te tina in el, este un simplu joc de curse. Eu de asta l-am cumparat sa ma joc un simplu joc de curse cand fac pauza de la Destiny si sa am un joc cu masini pana apare The Crew

  19. #379 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Si cam asta este motivul pentru care in momentul asta review-urile pentru mine nu mai inseamna nimic:

    The problem with DriveClub is that it's just competent. You'll drive some fast cars in some arresting environments. You might even have fun, in between getting clobbered with penalties. But there's no romance to it. No passion

    What we're left with is a flimsy framework - a sort of clothes horse for content - rather than a truly great racing game. DriveClub is patently intended to attract a global, interconnected audience of fiercely competitive racers but, to quote the increasingly obscure 1989 Kevin Costner film Field of Dreams: if you build it, they will come. And, unfortunately, Evolution hasn't quite built it.

  20. #380 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Urmariti si review-ul de la Gametrailers.
    Driveclub Review | GameTrailers
    Arata foarte bine, se conduce misto. Daca vrei asta e foarte bun jocul. Eu asta vreau in primul rand.

    ---------- Post added 07-10-2014 at 16:37 ----------

    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    A mai primit cineva jocul comandat online? Am facut comanda Vineri... iar AWB'ul inca este invalid.
    Intra pe linkul asta: Urmareste | Nemo Express
    si introdu AWB-ul. La mine nu este preluata nici astazi. Comanda a fost data si achitata de vineri ora 13:00. Motiv pentru care le-am zis sa o anuleze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 78 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts