Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 199 of 199

Thread: ShopTo - comenzi PS4

  1. #181 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Shopto mi-au zis oricum ca consola se va intoarce. Practic, s-a intamplat ce mi-au zis la telefon one week ago. Cu toate astea, am avut sperante pentru ca la multi le-a ajuns consola.

    Aia legata de Sony parca de la palflo am auzit-o.
    Daca ai injurat Vezi tu astea sunt dintr-o bucata ...Nu au nici o restrictie de la Sony (Nu poate Sony sa decida ce fac aia in bucataria lor ) .

  2. #182 SP
    Member palflo's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Daca ai injurat Vezi tu astea sunt dintr-o bucata ...Nu au nici o restrictie de la Sony (Nu poate Sony sa decida ce fac aia in bucataria lor ) .
    de la mine nu ai auzit nimic de sony ramon

  3. #183 SP
    Member Ramon's Avatar
    Confund atunci palflo.

    Oricum, nu am injurat pe nimeni. Eu le-am cerut compensation pentru intarzieri si neintelegeri si sa vorbesc cu un superior. Atat.

  4. #184 SP
    Junior Member tr0ubl3's Avatar
    Mai este cineva cu consola intoarsa din Viena?

    Ma gandesc sa nu fi fost vreo neintelegere la mijloc..

  5. #185 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Chesterb.

  6. #186 SP
    Member chesterb's Avatar
    Nu. Mie nu mi-au trimis-o. Mi-au zis din prima că nu trimit în România şi mi-au anulat comanda înainte să apuce să o trimită.

  7. #187 SP
    Member palflo's Avatar
    da nr tau de tel

  8. #188 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    Azi dimineata la 8 mi-a sosit si mie consola de la shopto. Totul ok numai ca psn e jos asa ca mosu a ajuns mai târziu la min
    Attached Images Attached Images image.jpg

  9. #189 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    Si-a revenit si psnu. Asta seara ai dau bice )

  10. #190 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by becham_ro View Post
    Azi dimineata la 8 mi-a sosit si mie consola de la shopto. Totul ok numai ca psn e jos asa ca mosu a ajuns mai târziu la min
    mai ai vreo consola de vanzare parca aveai 2?

  11. #191 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    Sorry danyel am dat-o pe cea de la unguri unui prieten

  12. #192 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ati cumparat jocuri(nu console) in ultimele 2 saptamani de la astia? Am comandat AC4 acum 1 saptamana si inca n-a ajuns. Din cate stiu, transportul trebuia sa dureze 3-4 zile.

  13. #193 SP
    Member chesterb's Avatar
    De la shopto sau de la unguri?
    Shopto mi-au trimis coletul joi și încă nu mi-a ajuns iar de la gamestore.hu am primit mail în care mi-au zis că azi fac ultimele livrări înainte de Crăciun.

  14. #194 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    De la shopto, am comandat AC4 acum 8 zile.

  15. #195 SP
    Member chesterb's Avatar

    ShopTo - comenzi PS4

    Am fost acum să ridic de la poștă coletul de la shopto. Ți-au trimis confirmare de livrare?

  16. #196 SP
    Member xper's Avatar
    Si eu am luat AC 4 Editia Skull a fost trimisa din 02 DEC 2013 ...nimic pana acum, au zis sa astept 40 de zile lucratoare si abia apoi pot declara cum ca Royal Mail a pierdut coletul , mi-au luat 5.11 GBP si scrie SECOND CLASS la modul de trimitere pana acum numai cu FIRST CLASS trimiteau, sper sa fie o greseala ,daca o dau cotita si astia e clara treaba. Zavvi 2

  17. #197 SP
    Junior Member mihneaaa's Avatar
    in cat timp vine de la shopto.net ? daca scrie in stock , sigur il au pe stoc??? (intreb pt ca pe niciun site nu este).
    PS4 Console + FIFA 14 + Extra Dualshock Controller | PS4 | Video Games | ShopTo
    acesta vreau sa il comand. e ok siteul ?

  18. #198 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    E foarte ok . numa ca nu mai trimit in romania

  19. #199 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Din păcate asa e. Nu mai trimit electronice în România. Sau este vorba doar de ps4. Eu și cu becham am fost cred ca ultimii cărora le-au venit consolele de la shopto.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33
  2. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02
  3. Problema cu cei de la shopto By radutz93 in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 18-06-2012, 22:38
  4. Problema ShopTo By Hrdcore in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 09-11-2010, 14:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts