Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 42 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 824

Thread: The Last of Us Remastered (Remaster)

  1. #21 SP
    Member Buyk's Avatar
    The Last of Us 2 PlayStation 4 Pre-order Listing Pops Up | Junkie Monkeys

    The Last Of Us 2 | Official PlayStation Magazine

    Well this should be fun. A Swedish retailer currently has a pre-order listing for The Last Of Us 2 on PS4. Chances are it’s just an over enthusiastic online manager but Sony has mentioned there are more PlayStation 4 games to be announced before launch so… Nah.
    Nu stiu care si cum sta treaba in curte la Naughty Dog's, insa sunt ferm convins ca se gandesc deja la partea a doua, tinand cont ca au ajuns la Uncharted 3, tind sa cred ca nu sunt genul care se opresc doar la o parte sau doua (gen baietii de la Valve )

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate la E3 vedem ceva, desi nu cred...Cred ca prin 2015 anunţă ceva. Uncharted e altceva, poate sa il mulga pe Nathan pana il usucă, TLOU e alta mâncare de peşte, hac, părerea mea.

    PS sigur apare TLOU 2

  3. #23 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ce ar mai putea sa-i faca lui Joel ? Eventual sa joci cu el din postura de clicker Poate ar merita o a doua parte care sa reflecte intervalul de timp scurs de la invazie pana la momentul intalnirii cu Ellie.

  4. #24 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Nu...finalul a fost foarte deschis...se mai pot intampla multe.

  5. #25 SP
    Member akzation's Avatar
    Dupa finalul de la The Last of Us mi se pare evident ca va avea o continuare jocul .

  6. #26 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Si se pare ca avem si confirmarea oficiala descoperita de cei de la eurogamer:
    A banner advertisement for the game popped up on the US Sony Entertainment Network website, listing a $59.99 price. There's also mention of it being a Day 1 Digital release, confirming a physical version.
    Attached Images Attached Images loups4.jpg

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Full price, desigur! Se putea altfel?

  8. #28 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Stii ce e mai trist? Ca o sa-l cumparam oricum

    PS: Nu cred ca sunt paranoic cand zic ca Joel si Ellie arata diferit in banner, nu?

  9. #29 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu nu am reusit sa-l joc pe PS3 asa ca pentru mine nu prea exista alta optiune decat sa-l cumpar

  10. #30 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Nici nu se pune problema pretului la un astfel de masterpiece, day one buy.


  11. #31 SP
    Member Buyk's Avatar
    Dupa parerea mea nu merita Full Price pentru ce? un joc care a fost lansat anul trecut, haide sa fim seriosi asa au facut si cu Tomb Raider, noroc ca au facut o oferta la varianta digitala ca altfel nu se merita, sunt constient ca unii nu l-au jucat dar macar se putea pune un pret redus pentru cei care il detin deja pe PS3.
    Este masterpiece, nota 11 imi place enorm de mult TLOU l-as juca si de 10 ori dar totusi full price ar merita TLOU 2

  12. #32 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Jocul a aparut pe Amazon: Amazon.com: The Last of Us Remastered - PlayStation 4: Video Games

    The Last of Us has been rebuilt for the PlayStation 4 system. Now featuring full 1080p, higher resolution character models, improved shadows and lighting, in addition to several other gameplay improvements.

    The Last of Us Remastered includes the Abandoned Territories Map Pack, Reclaimed Territories Map Pack, and the critically acclaimed The Last of Us: Left Behind Single Player campaign.
    Attached Images Attached Images 81k-jc9nu3l._sl1500_.jpg

  13. #33 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    A aparut si anunutul oficial: TLOU PS4

  14. #34 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #35 SP
    Member asari's Avatar
    Double dip confirmed!

  16. #36 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Vă puteți plânge de preț justificat dacă v-ați jucat pe PS3 și acum îl vreți și pe PS4. Dacă nu, trebuie să înțelegeți că este altă platforma.
    Dacă apărea în același timp pe ambele console nu se mai plângea nimeni și prețul era același.

  17. #37 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu e corect sa relansezi un joc tot la $60, oricat de bun este. Pt. ei port-ul costa mult mai putin decat jocul de la 0... ar trebui sa coste si jocul mai putin.

    O sa-l cumpar pt. ca jocul este genial, dar nu prea este ok "deal-ul".

  18. #38 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #39 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Nu e corect sa relansezi un joc tot la $60, oricat de bun este. Pt. ei port-ul costa mult mai putin decat jocul de la 0... ar trebui sa coste si jocul mai putin.

    O sa-l cumpar pt. ca jocul este genial, dar nu prea este ok "deal-ul".
    Ba este corect. O să-ți dau următorul exemplu.
    Atunci când un joc gen FIFA apare pe toate consolele, există o singură platformă pe care se dezvoltă. Restul sunt porturi de pe cea principală. Același principiu se aplică și aici.
    Nu o să vezi că versiunea de FIFA de Xbox costă 60 de dolari că a fost main platform și cea de PS3 costă 30 pentru că este portata de pe cea de Xbox.

  20. #40 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Ba este corect. O să-ți dau următorul exemplu.
    Atunci când un joc gen FIFA apare pe toate consolele, există o singură platformă pe care se dezvoltă. Restul sunt porturi de pe cea principală. Același principiu se aplică și aici.
    Nu o să vezi că versiunea de FIFA de Xbox costă 60 de dolari că a fost main platform și cea de PS3 costă 30 pentru că este portata de pe cea de Xbox.
    Ce exemplu bun, Fifa...

    Era vorba de faptul ca relanseaza dupa un an jocul si il ofera tot la pretul ala. Daca se lansau simultan versiunile (nu se pune problema cu PS4) nu existau probleme de genul. Acum depinde si ce ofera in plus, ce valoare au DLC-urile s.a.m.d.

    Dar n-are rost sa ma "cert" online, fiecare cum considera si cum il tine buzunarul. Bafta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 42 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  2. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  3. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  4. Replies: 0 Last Post: 09-08-2014, 06:04
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts