Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 42 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 ... LastLast
Results 681 to 700 of 824

Thread: The Last of Us Remastered (Remaster)

  1. #681 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Au facut bugul cu sign out-ul de pe psn. Era folositor in unele cazuri, mai ales cand ai 100% population.

  2. #682 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    E usor sa scapi de cele 5 situatii de -100%.. Pastrati-va urmatoarele challenge-uri nefolosite:

    1) Downs: minim 2 sau 3 la prima folosire
    2) Executions: minim 4 la prima folosire parca
    3) Downs cu arma - eu folosesc bow sau semi-auto rifle: minim 3 la prima folosire
    4,5) Mark enemies x2 - aici nu mai stiu cat e minim la prima folosire, la a doua folosire e minim 7 si astea se fac lejer intr-un singur meci..

    Ati incercat careva MP in seara asta? Eu nu pot sa intru in MP ca cica tre sa descarc hartile noi free, doar ca nu le gasesc pe nicaieri..

  3. #683 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Te trimite direct de unde trebuie sa le downloadezi cand vrei sa joci MP, cel putin asa a facut la mine. Si am zis asa, ca fapt divers faza cu 100%.Pentru mine, challenge-ul cel mai bun pentru 100% este healing-ul. Le faci foarte usor, chiar si intr-un meci daca esti atent la coechipieri.

  4. #684 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    E 3rd person. FPS-urile mi se par si mai grele

  5. #685 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Corect este 3rd person dar cand impusti e oarecum FPS, mai ales la armele cu luneta. Eu m-am axat mai mult pe partea de stealth, bombe, bate, cocktail-uri molotov Ieseam mai tot timpul pe ultimul loc, acum sunt pe penultimul am aproximativ 12 ore de joc

  6. #686 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am luat The last of us , problema e ca am eroare la el CE-348878-0 , nu vrea sa mearga de nici o culoare, ce sa ii fac? am sters, am instalat iar, am dat reset la consola, am schimbat conexiunea la internet...nu stiu ca sa ii fac sa mearga. Cred ca 99% e discul stricat, imi intra doar imaginea de inceput si atat , apoi se blocheaza si imi da discu afara, plus eroarea respectiva. Am dat si initializare la sistem...are cineva un bon de pe la altex? cum as putea sa fac sa il schimb? e luat de pe internet, nu am de unde sa iau persoana care mi la vandut...

  7. #687 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Sper sa stie cineva de aici ce ai de facut, stiu si eu cum e cand cumperi ceva de pe internet si sa nu fie de buna calitate. De acum inainte incearca si tu sa cumperi de la useri de incredere, cu ceva mai multe tranzactii realizate.

  8. #688 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eroarea ăia mi-o dădea la primul ps4, a trebuit să îl schimb, doar la jocul asta face aşa ?

  9. #689 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Da, doar la jocul asta face asa, nu am mai intalnit problema asta, imi merg toate jocurile in rest.

  10. #690 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Te refereai la CE-34878-0 ?

    Incearca asta, mai exact step 3.
    Step 1: Close the application, install the latest system software and game update, and restart the system.
    Step 2: If a PS Camera is connected to the system, remove it and reboot the system, then go to [Settings] > [User] > [Login Settings] and turn "Enable Face Recognition" OFF.
    Step 3: If the error occurs again, back up your saved data, and then go to [Settings] > [Initialization] and choose [Initialize PS4].

  11. #691 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu patesc la Battlefield 4 asta, dar rareori.Sper sa nu fie cazul si cu TLoUR.

  12. #692 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Dupa ce am dat o initializare completa de vreo ora si un pic, surpriza, MERGE!!! Acum sper sa nu mai faca...ms de ajutor .

  13. #693 SP
    Member dtancu's Avatar
    Confirm, au facut clar ceva la modul de comanda al ventilatorului in versiunile mai noi de PS4. Prima mea consola era day one si in TLOU se ambala dar nu ca a doua luat de o săptămana de la Altex. Acum turatia e clar mai mare.

  14. #694 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mai ieftin ca la ALTEX găsesc jocul?

  15. #695 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da, pe forum.

  16. #696 SP
    Member micul_'s Avatar
    Sigilat?

  17. #697 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Mai ieftin ca la ALTEX găsesc jocul?
    Incearca aici in aria bazar sau pe olx. Am vazut ceva preturi ok.

  18. #698 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am inceput si eu jocul pe PS4, nu am cuvinte. Cel mai tare lucru care mi-a sarit in urechi a fost sunetul, nu stiu ce au făcut dar e diferența ca de la Pamant la Luna. Pe PS3 sunetul mi se pare o gluma acum. Daca aveti jocul pe ambele console si un sistem audio bun va rog sa încercați. Si acum vb singur

  19. #699 SP
    Member micul_'s Avatar
    Ți-ai luat PS4?

  20. #700 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am terminat jocul pe PS4.Nu l-am jucat pe PS3.
    Nu am cuvinte...jocul asta mi-a ajuns la inima, de la coloana sonora, la cat de bine e relatata povestea.De asemenea singurul joc la care am lacrimat.
    Foarte intens, fiind realizat astfel incat dupa cateva capitole, sa te atasezi emotional de personaje.(si sa pui pauza sa stergi controlerul de transpiratie).De detalii nu mai aduc vorba...cert este ca pana acum este singurul titlu care a reusit sa-mi faca PS4-ul aspirator.
    Ce sa mai zic, GOTY daca se mai poate, inca odata pentru versiunea Remastered.
    Urmeaza sa joc si Left Behind.Sper sa nu dezamageasca.
    Multumesc Naughty Dog.Astept un sequel de vreo 2-3 ore...sunt curios ce s-a intamplat dupa final.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 42 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  2. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  3. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  4. Replies: 0 Last Post: 09-08-2014, 06:04
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts