Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 37 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #141 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Ce legatura are ce folosesc eu cu dificultatea jocului? Ai fumat ceva de pui atatea exclamatii si emoticoane sau abia le-ai descoperit?!?!?!?

  2. #142 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Ce replica sa dai si tu...invata sa joci si dupa poate stam de vorba Cat despre joc eu astept sa iasa anul asta de restu se ocupa SMS

  3. #143 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Te fac la ce vrei tu kiddo, de la CS 1.6 pana la speedrun in Mirror's Edge si Super Meat Boy. Hai sa ne luam warn pentru offtopic amandoi, ce zici?

    L.E. Mai putin la Bloodborne. La Bloodborne I'm getting my ass kicked every time.

  4. #144 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Din partea mea sa luam warn...dar acuma stiu ca esti un campion pe sate, poate ai inventat si mersul pe jos nu zic ca nu...dar la jocuri esti cel mai adevarat

  5. #145 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Ma refeream la colegu' de mai sus. Gow e un joc foarte ușor totuși, pana si pe cea mai grea dificultate, am luat platina in 2 zile. Combatul a fost genial chiar daca jocul nu a fost frustrant, asa ca DS, tocmai asta l-a făcut deosebit.
    da sunt sigur ca e foarte usor cand folosesti glitchul sa sari 90% din joc si te duci direct la final boss si urmaresti un video de pe youtube pas cu pas cum sa-l bati pe Zeus

  6. #146 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Ma refeream la colegu' de mai sus. Gow e un joc foarte ușor totuși, pana si pe cea mai grea dificultate, am luat platina in 2 zile. Combatul a fost genial chiar daca jocul nu a fost frustrant, asa ca DS, tocmai asta l-a făcut deosebit.

    Nici un GoW nu a necesitat cea mai grea dificultate pentru platina. Iar diferenta intre hard(probabil ce ai jucat tu pentru platina) si chaos la GoW 3 e colosala. La fel se intampla cu toate celelalte jocuri din serie, de la 1 pana la Ascension. Pe forumul nostru cunosc 3 persoane care au terminat 3-ul pe chaos: Enthrol, Pira si subsemnatu'. Bineinteles ca s-ar putea sa fie si alti colegi, doar ca eu nu ii cunosc.

    Citez wiki:

    In Chaos mode, the grunts and beasts of Olympus are more savage and attack in more organised formations, while bosses also get a lot tougher. For example, Hades becomes incredibly challenging to defeat and even weak bosses and enemies become a challenge due to there increased ferocity. Kratos is slightly more vulnerable to attacks and therefore takes a lot more damage. The combination of both changes results in attacks that are almost lethal if not blocked or evaded.

  7. #147 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Am terminat toate jocurile din seria principala pe toate dificultățile cel puțin o data, glitchless, dar probabil am peste 20 de playthroughs de jocuri God of War. E seria in care am investit cel mai mult timp după Gothic.

    Cand am spus ca e usor, m-am referit la jocul asa cum il percepe majoritatea jucătorilor, adică pe normal (respectiv hard pentru trophy hunters). "Cea mai grea" e o exprimare proasta, ma refeream la hard. In fond, nu cei 1% hard-core fans care il termina pe very hard fac vânzările jocului, si nici recepția critica, asadar percepția generala asupra jocului nu este a unui joc greu (asa cum e perceput DS in comunitate gamerilor). In principiu el este okay ca dificultate, la fel si platina, dar sigur ca exista opțiunea sa iti complici experienta cu very hard.

    Cat despre trollul de deasupra, pot doar sa adaug ca nu e nevoie sa te uiți la clipuri pe Youtube pentru lupta finala, exista si glitch pentru viata infinita.

  8. #148 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Lol, ce-a ajuns si thread-ul asta. Zici ca esti pe DLH circa 2002.

  9. #149 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Nu inteleg asa ceva, Espiritus care trolleaza,glitchuieste jocurile (ca fara nu ii in stare sa faca fata la ele, fara marsavii ii mort ) il mai face si troll pe un coleg de forum...incredibil acest specimen Pt. el si gta5 ii mizerie tot ii de caca t (doar el stie adevarul si te face la ce vrei tu )

  10. #150 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da mai linistiti-va odată! De fiecare data cand vad notificare de la thread-ul asta ma cuprinde entuziasmul. De fiecare data ma cuprinde degeaba.

  11. #151 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  12. #152 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doamne, ajută!

  13. #153 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Allah hu Akbar!!!

    Tocmai am inceput de 1 saptamana sa vizionez seria Vikings pe Netflix, ceea ce ma face obscen de nerabdator pentru Kratos.

  14. #154 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    meh, leakurile astea de la siteuri ca din romania valoreaza 0

    legat de data de lansare, pana acum actorul vocal la Kratos avea pe twitter "KRATOS - GOD OF WAR (2017)", acum are "KRATOS - GOD OF WAR (2018)"
    https://twitter.com/iamchrisjudge
    pentru mine asta e dovada clara ca jocul o sa apara pe la inceputul lui 2018 ca Horizon sau inceput-mijloc ca Uncharted 4, a devenit o traditie ca jocurile mari de la Sony sa apara in prima parte a anului departe de jocurile mari de la sfarsit

  15. #155 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca acest magazin nemtesc a listat God of War Collector's Edition care va include urmatoarele si are ca data de lansare 15 Ianuarie 2018 si pretul de 200 EUR:

    BD game

    9 statue of Kratos & Atreus battling 2 Helmsters

    Two carved sons toys Figurines

    Steelbook case

    Exclusive lithograph print

    Cloth game world map

    Digital soundtrack

    Exclusive dynamic theme

    Shield pack containing 3 in-game shields

  16. #156 SP
    495
    Member 495's Avatar
    count me in! deja raman fara loc pt statui... 1st world problems!

  17. #157 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    In cazul in care sunt persoane care nu au jucat toata seria God of War si vor sa stie care sunt armele si puterile din fiecare joc

  18. #158 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E3 poster

  19. #159 SP
    Member Kratos666's Avatar

  20. #160 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da, ma scuzati, am vrut sa spun dupa ca am vazut si eu ca data e editata. Totusi, tot perioada aia ar trebui sa fie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 37 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts