Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 37 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #241 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Aceeasi intrebare o am si eu, doar ca eu am precomanda pe amazon.uk. Sper ca pe 20 dimineata sa il am la usa, daca nu, il iau digital si vand discul cand ajunge.
    Mai bine faci comandă pe ShopTo, niciodată nu am avut probleme la precomenzi.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  2. #242 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am timp sa dau cancel la preorder de la amazon. Imi place la amazon ca ai live tracking la order, vezi pe unde e, de unde pleaca etc, la shop to insa scrie clar
    Release: 20.04.2018 - Dispatched to arrive by release date No up-front costs for pre-ordering.
    ceea ce suna foarte promitator!

    Ma mai gandesc, dar deja am facut cont si bookmark!

    Mc!

  3. #243 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu sunt mare fan stickere, si nici nu stiu cat ar putea sa stea asa ceva pe o consola, mai ales ca se incalzeste destul de binisor.. lipici - caldura..
    Am incercat sa gasesc ceva info, dar nu am reusit mare lucru. Stiu ca este (cumva) offtopic, dar, aveti idee mai sunt ceva limited edition "in lucru"?

  4. #244 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Am timp sa dau cancel la preorder de la amazon. Imi place la amazon ca ai live tracking la order, vezi pe unde e, de unde pleaca etc, la shop to insa scrie clar ceea ce suna foarte promitator!

    Ma mai gandesc, dar deja am facut cont si bookmark!

    Mc!
    Eu am păţit-o cu Shop.to să nu trimită jocul nici la trei zile după lansare, deşi aveam preorder făcut de vreo trei luni. La fel de clar scria şi atunci.

  5. #245 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Amazon.uk ramane!

    As putea sa dau comanda la game cu collection in magazin si asa stiu sigur ca pe 20, dimineata la 9 sau cand deschid aia magazinul, am jocul, da parca nu le-as da bani, cei mai nesimtiti game.uk cand vine vorba de preturi...

  6. #246 SP
    Member Remediu's Avatar
    Dar nu e mult mai simplu sa il iei digital la precomanda?

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  7. #247 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Poți să-l cumperi digital de pe PS Store pe un nou cont de PSN, pe care să ai numai God of War, așa vei ști că-l joci day one, fără bătăi de cap. Apoi când vine de pe Amazon sau de unde achiziționezi tu varianta retail/colecție, vinzi contul și aia e.

  8. #248 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Dar nu mai bine nu ingrosi randurile gloatei de preorderi, si astepti sa apara mai intai jocul si dupa aia il cumperi?
    Aparitia pre-order-urilor este unul din cele mai proaste lucruri pentru gameri, dar totusi gamerii sunt cei care continua sa tina in viata practica asta daunatoare. Ironic!

  9. #249 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Sau cititi cateva posturi mai in spate si vedeti ca e vorba de collectors edition! Am facut in trecut greseala sa astept sa apara mai intai jocul si pe urma sa nu gasesc editiile cu statui/steelbooks sau, mai rau, la un pret mult mai mare decat cel de la lansare...

    Si e vorba de un studio cu traditie si un developer care isi respecta fanii, nu EA sau Ubisoft!

  10. #250 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    New gameplay :


  11. #251 SP
    Member nutzule's Avatar
    nici urma de indoiala, e GOTY , first day buy, must have, etc, dar...

    jocul pare a fi mai mult un role playing (dark souls + the last of us), decat un original gow hack n slash

    wtf? no blood, no blades of chaos, no claws, no whip, no double jump, no flying?

    new camera over-the-shoulder third-person ...

  12. #252 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Dark Souls si The Last of Us nu sunt nici role playing games si nici nu au nimic in comun.

  13. #253 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nu prea vad asemanarea cu dark souls dar dark souls e clar un rpg, fie el action.

    Jocul arata foarte bine, greu sa nu semene cu horizon, origins etc dar sa speram ca e peste ca gameplay, story etc

  14. #254 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Citeam si eu azi si au zis clar ca s-au indepartat de vechile jocuri (de la camera pana la armele pe care le foloseste). Plus ca au pus elemente rpg. Ma uitam la gameplay si imi amintea de LoU, vb de pustiulica ca te ajuta in lupta sau in diverse situatii (il ridici peste un perete si el iti coboara o funie sa urci).

  15. #255 SP
    Member nutzule's Avatar
    nu ma refer la poveste, ci doar la gameplay

  16. #256 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu pot sa zic ca sunt extraordinar de impresionat de combat din ce am vazut. Oricum in ziua de azi toate action-adventure-urile sunt cam la fel din pct de vedere combat, dar nu ma plang. Atata timp cat nu seamana PREA mult cu TLOU, eu ma declar multumit. Sper sa nu devina Babysitter of War, atata tot.

  17. #257 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu nu înțeleg. Ce tot il comparați atât cu TLoU? Cand naiba ati căsăpit creaturi mitologice cu toporul magic in TLoU? Poate povestea va avea elemente asemănătoare, gen cum se atașează Kratos pe parcursul jocului de copil, da' gameplay-ul, elementul cel mai important într-un joc, n-are cum fi la fel. Eu unul chiar ma bucur ca povestea e mai dezvoltată si e mai mult decât "Kratos angry! Kratos kill puny gods!"

    M-am uitat doar doua minute la leak, nu vreau spoilere. Daca mai incolo Kratos scoate 12 gauge-ul și da niste headshot-uri la zombălăi in timp ce baiatul sare cu brișca in spatele lor, my bad!

  18. #258 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asemanarea este exact ce ai spus si tu. Faptul ca pustiu il va ajuta in combat, ca vor avea dialoguri in timpul perioadelor "moarte" si alte elemente de puzzles facute in 2.

    Cat de marele leak, de fapt nu este niciun leak. Sunt exact aceleasi secvente de gameplay de la E3-ul trecut sau de cand au fost, dar putin extended, partea pe care a vazut-o presa "behind closed doors", pentru a vedea cate o mica parte din fiecare element de gameplay. Oricum aveau disclosure sa nu le arate pana pe 19 Martie, deci de maine le vom vedea "oficial" in videos de preview peste tot.

  19. #259 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Imi doresc sa-mi placa, chiar vreau, dar nu pot sa nu spun ca mi se parea mai misto sistemul vechi de combat

  20. #260 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu sunt in tabara cealalta, din cauza sistemului vechi de combat nu am incercat seria god of war. Hack & slash, combos, combo multiplier, weird camera angles etc.

    Eu zic ca iese ok, material de goty...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 37 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts