Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Plants VS Zombies Garden Warfare Free pe Store pana maine

  1. #1 SP
    Junior Member MariusRZR's Avatar

    Plants VS Zombies Garden Warfare Free pe Store pana maine

    Se pare ca Plants VS Zombies Garden Warfare e free pe store pt PS4 pana pe 8 , asa ca sariti pe el.

  2. #2 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Ok, azi l-am luat, dar intrebarea mea e urmatoarea, dupa data de 8 il mai pot juca in continuare ?

  3. #3 SP
    Member sollo's Avatar
    L-am luat si eu, multumesc.

  4. #4 SP
    Junior Member MariusRZR's Avatar
    Il mai poti juca, ca jocul iti ramane ca purchased. Maine sau poimaine revine la pretul de 130 si ceva de lei.. Eu chiar vroiam sa-l cumpar acum vreo saptamana.

  5. #5 SP
    Member toto's Avatar
    e pe store romania ?

  6. #6 SP
    Junior Member MariusRZR's Avatar
    Da,e pe romania

  7. #7 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Cred ca e pe toate Store-urile, eu l-am luat de pe US azi dimineata.

  8. #8 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Si eu l-am luat aseara pe la 1 de pe ro si uk .

  9. #9 SP
    Junior Member Hawkeye1103's Avatar
    Se merita sa iti faci cont pe PSN RO(exista beneficii) ? Eu mi-am facut pe UK dupa ce am vb cu un prieten si mi-a zis ca acolo merge ( si eu stiam de prin auzite ca PSN Ro nu ar exista) dar aparent este functional.

  10. #10 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Se merita daca vrei sa poti cumpara cu carduri de romania foarte usor si ca preturi sunt ca pe uk numai ca in lei deci tot aia e plus ca iesi mai ieftin la ps plus fata de ce gasesti pe net si in magazine de pe la noi ps plus uk preplatit card. Dar e bine sa il tibsi pe cel de uk in paralel cu cel de ro .

  11. #11 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Hawkeye mai bine îți faci pe US, preturile sunt mult mai bune ca pe UK. Pe RO vor fi aceleași cam aceleași preturi și promoții ca pe UK.

    Dacă as fi la început, as face cont principal RO și unul de US pt cumpărături.

    Eu îl am pe cel principal pe UK, poate într-o buna zi baga transfer de regiuni și îl voi muta pe RO. Dar presimt ca cel de US rămâne de baza pt cumpărături.

  12. #12 SP
    Junior Member Hawkeye1103's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Hawkeye mai bine îți faci pe US, preturile sunt mult mai bune ca pe UK. Pe RO vor fi aceleași oferte ca pe UK.

    Dacă as fi la început, as face cont principal RO și unul de US pt cumpărături.

    Eu îl am pe cel principal pe UK, poate într-o buna zi baga transfer de regiuni și îl voi muta pe RO. Dar presimt ca cel de US rămâne de baza pt cumpărături.
    Sincer asta sper și eu sa pot muta contul de pe UK pe Ro și sa îmi fac unul și pe US pentru download

    PS: nu o exista o varianta sa vb la sony sa ni se poata schimba zona contului?

    ---------- Post added 07-12-2014 at 19:08 ----------

    Am vorbit la Sony (live help) si mi-au spus ca nu pot schimba tara contului pentru ca sunt pe servere diferite pentru fiecare regiune... desi toate regiunile sunt in sync (am incercat sa-mi fac cu acelasi email pe alta regiune si nu a mers ce sa vezi sau acelasi account id). Oricum de tot "respectul" toata treaba cu speranta multa o sa se schimbe ceva.

  13. #13 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Foarte simpatic jocul, ideal daca ai un verisor/frate mai mic.

    Thx ConsoleGames for Info !

  14. #14 SP
    Member Asghaar's Avatar
    mai este pus ? pe PSN app apare ca fiind 130 lei..deci gata promotia ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 27-04-2016, 16:34
  2. Replies: 0 Last Post: 09-06-2015, 10:40
  3. Plants vs. Zombies: Garden Warfare By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 16-10-2014, 20:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts