Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast
Results 341 to 360 of 387

Thread: Campionat FIFA 15 Seasons - PS4

  1. #341 SP
    Member M4nU370's Avatar
    ionut_91 vs. NicoMachedon > 2-1
    NicoMachedon vs. ionut_91 > 0-4

    Mai am de jucat doar cu @micul_ . Am vorbit deja cu el, o sa jucam zilele astea !

  2. #342 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    2 meciuri din etapa 9 nu s-au jucat ( moldo_007 v tonynho2011, Chifteluta v roko_coco15 ) . Prin urmare vor avea cate un meci in - fata de ceilalti.

  3. #343 SP
    Banned Venom's Avatar
    Man, daca mai faci tu campionatul, fara suparare, dar fa ceva sa stim si noi cu cine am jucat, cu cine mai avem, rezulltate, sanctiuni, etc.... Cere ajutor daca nu poti singur. Eu personal nu mai joc, dar meciul toninho moldo007 trebuie sa se joace pentru stabilirea campionului.

  4. #344 SP
    Member dan1703's Avatar
    Eu zic ca la sfarsitul fiecarei saptami sa se up clasamentul si fiecare este fericit(daca nu poti tu, atunci orice participant...

  5. #345 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    In postul 328 scrie cam asa :

    Etapa 9

    moldo_007 - tonynho2011 0 - 1
    tonynho2011 - moldo_007 1 - 0

    Cred ca ar trebui sa se actualizeze clasamantul la zi ,si atunci o sa se vada cine a terminat sezonul , cine si cate etape mai are de jucat.

  6. #346 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    tonynho2011 v NicoMachedon, micul_ v Chifteluta si micul_ v tonynho2011( sunt importante pentru deciderea campionatului ) inca mai aveti timp sa le jucati.

  7. #347 SP
    Banned Venom's Avatar
    Ok! @micul, diseara daca esti pe acasa lasa un mesal pe PSN.

  8. #348 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Etapa 17

    DonBassil - notDatGuyJackson 2-3
    notDatGuyJackson - DonBassil 0-1

  9. #349 SP
    Junior Member Nicomachedonu's Avatar
    tonynho2011 ti-am lasat mesaj pe PSN. Te rog sa raspunzi. Multumesc

  10. #350 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Cum ma pot inscrie si eu?

  11. #351 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Salut, si eu m-as inscrie. Cum facem?

  12. #352 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Mda deci clar cum se desfasoara campionatul...daca astepti doua zile pt un amarat de raspuns la intrebarea....CUM MA INSCRIU SI EU

  13. #353 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Pana la urma s-au jucat meciurile restanta ? Eu inca nu am stabilit meciul cu @micul_ pentru ca astept sa ajunga toata lumea la zi.... . Eu mai am de jucat doar cu el .

  14. #354 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Ok! @micul, diseara daca esti pe acasa lasa un mesal pe PSN.
    Citesc rar forumul. Dacă vrei putem juca weekend-ul asta. Tu ești Chifteluta? Cu tonynho2014 am tot încercat sa joc dar nu depinde doar de mine...

    ---------- Post added 15-05-2015 at 23:46 ----------

    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Pana la urma s-au jucat meciurile restanta ? Eu inca nu am stabilit meciul cu @micul_ pentru ca astept sa ajunga toata lumea la zi.... . Eu mai am de jucat doar cu el .
    Putem juca ca nu e finala campionatului mondial

  15. #355 SP
    Junior Member Nicomachedonu's Avatar
    am eu de jucat meci cu tonynho2014. I-am lasat mesaj duminicatrecuta pe PSN.Nu mi-a raspuns nici pana la aceasta ora.Cum facem?

  16. #356 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Citesc rar forumul. Dacă vrei putem juca weekend-ul asta. Tu ești Chifteluta? Cu tonynho2014 am tot încercat sa joc dar nu depinde doar de mine...

    ---------- Post added 15-05-2015 at 23:46 ----------


    Putem juca ca nu e finala campionatului mondial
    Putem juca oricand din punctul meu de vedere, dar am zis sa ajunga toata lumea la zi. Unii au 24 de meciuri, altii 28 . Cum am spus-o si cu cateva posturi mai sus, dupa sarbatori nu a mai respectat nimeni programul .

  17. #357 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Mda deci clar cum se desfasoara campionatul...daca astepti doua zile pt un amarat de raspuns la intrebarea....CUM MA INSCRIU SI EU
    Campionatul trebuia sa se termine de acum o luna, unii ne.am jucat meciurile cat de cat la timp, le.am terminat pe toate si acum asteptam de o luna sa vedem daca mai incepe alt sezon. Poate organizeaza cineva un mini campionat cu 8-10 persoane, care au cat de cat timp si chef de fifa...

  18. #358 SP
    Member dan1703's Avatar
    Eu chiar vreau sa inceapa unul...si ma bag si cu un prieten

  19. #359 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu joc cu oricine, oricand. Cei cu care mai am de jucat trebuie doar sa spună.

    ---------- Post added 16-05-2015 at 14:10 ----------

    Quote Originally Posted by soundlessxd View Post
    tonynho2011 v NicoMachedon, micul_ v Chifteluta si micul_ v tonynho2011( sunt importante pentru deciderea campionatului ) inca mai aveti timp sa le jucati.
    Îmi spui și mie cine e Chifteluta? I-am mai dat un mesaj lui tonynho2014, sper sa jucam sa terminam campionatul asta.

  20. #360 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Eu joc cu oricine, oricand. Cei cu care mai am de jucat trebuie doar sa spună.

    ---------- Post added 16-05-2015 at 14:10 ----------


    Îmi spui și mie cine e Chifteluta? I-am mai dat un mesaj lui tonynho2014, sper sa jucam sa terminam campionatul asta.
    Chifteluta e Venom aici pe forum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast

Similar Threads

  1. Campionat FIFA 15 Seasons II - X1 By AlexG in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 492 Last Post: 26-04-2015, 12:14
  2. Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4 By flaviusdani in forum Console Club
    Replies: 184 Last Post: 03-03-2015, 03:37
  3. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  4. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  5. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts