Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 185

Thread: Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4

  1. #1 SP
    Member flaviusdani's Avatar

    Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4

    REGULI DE BAZA

    1. Meciurile trebuie sa se desfasoare intr-o atmosfera prietenoasa, de aceea va rog sa va pastrati calmul in cazul unei infrangeri si sa nu adresati injurii adversarului.

    2. In prima faza vom astepta la start 12 jucatorii (4 grupe de cate 3 echipe) iar meciurile se vor juca tur / retur inclusiv finala. Primii 2 din fiecare grupa merg mai departe in faza urmatoare.

    3. In faza grupelor in cazul in care doi jucatori au acelasi numar de puncte, golaverajul o sa fie elementul definitoriu urmat de meciurile directe dintre cei doi. In fazele superioare vom apela la regula golului marcat in deplasare.

    4. Este interzisă tragerea de timp , prin aceasta înţelegându-se pasele repetate între fundaşi şi portar mai mult de 5 minute virtuale.

    5. Afisarea rezultatelor o sa fie de forma celei de jos, echipa castigatoare sa fie ingrosata \ colorata iar litera grupei sa fie si ea inclusa in mesaj. Recomandat ar fi adaugarea unor poze cu rezultatul meciului.

    Grupa A real madrid 4 - 2 bayern munchen

    6. Se va juca cu echipe Ultimate Team.

    Reguli speciale pentru Ultimate Team

    - Este interzis sa folositi rezerve bronze, silver. Este un campionat exclusiv pentru echipe full gold !
    ( pot fi folosiți jucători IF SIF TIF MOTM TOTW TOTT TOTY)

    - Nu este permisa folosirea cartilor de training ce imbunatatesc ratingul jucatorilor (ex: +10 All attributes, + 15 shoting etc).

    - Nu este permisa folosirea altor jucatori inafara de cei 23 afisati in momentul inscrierii. In momentul inscrieri veti adauga o poza cu jucatorii (primul 11 si cele 12 rezerve) ce urmeaza sa fie folositi in campionat.


    Premii
    Locul 1: 600.000 coins
    Locul 2: 300.000 coins
    Locul 3: 100.000 coins

    Start inscrieri !

    LE . Puteți sa va menționați inscrierea intr-un post urmând sa reveniți cu echipa finala folosita. Dar, din momentul în care postați poza cu primul 11 si rezervele nu mai puteți sa le schimbati
    Attached Images Attached Images fifa_15_fut.jpg

  2. #2 SP
    Member bdevil's Avatar
    I'm in cu Farul meu. Sa bag la treaba echipa de BPL. djelis82 e id-ul.
    Attached Images Attached Images bpl.jpg

  3. #3 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Finala tur-retur eu n-am mai auzit pana acum.

    Daca dupa grupe ambele meciuri se termina la acelasi scor de-o parte si de cealalta cum se face departajarea?

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Finala tur-retur eu n-am mai auzit pana acum.
    Supercupa Spaniei.

  5. #5 SP
    Junior Member Kreetor's Avatar
    Ma bag si eu daca ma primiti!
    PSN: Kreetor1
    Attached Images Attached Images primul-11.jpg rezerve.jpg

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asa cum am spus si pe threadul http://www.consolegames.ro/forum/f11...e/#post1217272, daca va merge OK campionatul, primii 3 castigatori vor primi ceva premii (probabil Premium membership), iar pentru cel de pe locul 1 se va realiza un trofeu/award special si unic (Fifa Master PS4). Have fun!

  7. #7 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Ma bag si eu .
    Echipa de Bundesliga + rezerve Serie A = 23 ! (al 23-lea jucator e Adrian Ramos) .
    PSN : ionut_91

    Edit : Vad ca nu ai specificat nimic de lag sau cum putem demonstra ca adversarul trage de timp. Propun ca cine are lag sau vrea sa demonstreze ca adversarul trage de timp sa foloseasca butonul share pentru a inregistra sau sa filmeze (cu ce gaseste) astfel incat sa ne putem da seama de ce si cum .
    Attached Images Attached Images serie-.jpg bundesliga.jpg

  8. #8 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Ma bag si eu.
    PSN: Gis99ro
    Poza cu echipa o sa pun dupa ce cumpar jucatorii.

  9. #9 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ma bag si eu. Sper sa am timp si sa nu incurc.
    PSN ID in semnatura
    Attached Images Attached Images fifa-15-fut-seasons-menus-2-.jpg fifa-15-fut-seasons-menus-_1-2-.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    PSN ID : Cristian2191
    Attached Images Attached Images fifa-15-fut-hub-menus-_11.jpg fifa-15-fut-hub-menus-_10.jpg

  11. #11 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Finala tur-retur eu n-am mai auzit pana acum.

    Daca dupa grupe ambele meciuri se termina la acelasi scor de-o parte si de cealalta cum se face departajarea?
    Dacă după grupe ambele meciuri se termina la același scor tur+retur, departajarea se va face prin al 3lea meci, care la rezultat de egalitate se va juca cu prelungiri și eventual penaltiuri.
    Gazda meciului va fi cel ce a marcat primul în dubla, iar dacă nu exista așa ceva va fi primul înscris în concurs.

    Tragerea de timp dovedita ( filmată ) va rezulta cu excluderea din campionat, și victorie adversarului 3_0.

    Iar cu lag-ul nu știu sincer ce sa zic. Nu cred ca cineva vrea sa provoace lag dar totodată nu trebune sa sufere nici adversarul. Așa ca ceva ideii ar fi binevenite.

  12. #12 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    prezent si eu cu piscarii (psn moldo_007)

  13. #13 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ma bag si eu, poza o sa pun asta seara sau maine, sper sa nu fie o problema.

  14. #14 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    si pozele
    Attached Images Attached Images 11.jpg 12.jpg

  15. #15 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Ma bag si eu ! PSN ID: SoundlessDaniel
    Attached Images Attached Images 984272_413557832147477_459495757473784114_n.jpg 10614323_413557648814162_7428690517915954348_n.jpg

  16. #16 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Quote Originally Posted by soundlessxd View Post
    Ma bag si eu ! PSN ID: SoundlessDaniel
    23 de jucatori

  17. #17 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Ma bag si eu daca se joaca seara . Poze o sa pun maine. Id: Tomcraft83

  18. #18 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    si pozele


    Te descurci cu Ashley Young LB cu doar 36 DEF si 56 PHY?

  19. #19 SP
    Member DonBassil's Avatar
    De ce sa jucam cu echipe Ultimate Team?

  20. #20 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    Ma bag si eu ( sper sa se joace seara pentru ca ziua sunt la job).



    ID PS4 : catalynu87h

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts