Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 69 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #461 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Idem.
    Are cineva imagini mai clare cu figurina din editia de colectie?
    Din ce am vazut pe diverse site-uri nu arata chiar bine, iar fata de figurina din primul e departe.

    Din păcate la mine fața lui Ellie este deal breaker...

  2. #462 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sincer, din poze parea mai nasoala

  3. #463 SP
    Banned wd87's Avatar
    100% o sa joci TLOU2 versiunea PS4 pe PS5, cum joci si TLOU Remastered PS4 pe PS4Pro, ce a anuntat MS nu e nimic nou, e crossbuy, ceva care Sony are de 10 ani, + ca CDProjekt deja au anuntat ca o sa vanda suplimentar o versiune next gen pe langa versiunea last gen chiar daca o sa primeasca patchuri pt next gen, jocuri ca Final Fantasy 7 Remake deja au anuntat ca ei lucreaza in acelasi timp si pt PS5, EA a anuntat ca jocurile lor noi o sa primeasca upgradeuri pe ambele console

  4. #464 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vorbesti in necunostiinta de cauza. Tu vezi PS4 si PS4 Pro ca 2 platforme diferite, dar nu e cazul. Jocurile PS4 merg si pe Pro, pt ca este tot PS4. La fel si la Xbox cu One si One S si X. Nu este nimic crossbuy acolo. E vorba de aceiasi platforma.

    Ce va face Microsoft, e sa te lase sa joci toate jocurile de Xbox One, pe Series X (prin backward compatibility), iar daca ai jocul luat pe Xbox One (vezi Cyberpunk), o sa primesti gratuit update la "best version", deci update la Series X (probabil setarile ultra vs medium in 4k cu 60fps - si tot ce implica ele).
    Again, este alta platforma, alta generatie de console si nicio alta consola nu a facut asta pana acum (nici macar Sony, imi pare rau sa te dezamagesc).

    Si da, Cyberpunk au anuntat ulterior ca lucreaza si la o versiune "true next gen", dar inca nu se stie ce va insemna asta si cum o vor marketa, dar ei sunt, momentan, o exceptie.

    Dupa cum ziceam, cel mai probabil va face si Sony la fel (acum nu prea au de ales dupa ce au anuntat Xbox asta, pentru ca daca nu o fac, le sare lumea in cap), dar inca nu au anuntat nimic oficial.

  5. #465 SP
    Banned wd87's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce va face Microsoft, e sa te lase sa joci toate jocurile de Xbox One, pe Series X (prin backward compatibility)
    https://twitter.com/Xbox/status/1241111301851615232

    vorbind despre cine vorbeste in necunostinta de cauza
    Attached Images Attached Images 222222-copy-copy.png

  6. #466 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O dai in penibil cu off topic-ul asta. Haideti sa revenim la discutii despre joc, va rog.

  7. #467 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Oh man...I.CANNOT.WAIT.

    Nu sunt cel mai mare fan TLOU, dar povestea, personajele, atmosfera, si muzica au fost excelente. Am jucat si Uncharted 4 si am iubit fiecare secunda. Sunt foarte curios ce au reusit sa faca avand toata experienta aia in spate.

    Si haideti sa nu ne mai certam pe pixeli si pe leakuri. Asteptam, jucam, si apoi putem sa comentam si sa criticam munca oamenilor.

  8. #468 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu m-am uitat de cateva ori la trailer si inca nu pot sa imi dau seama cum reusesc unele studio-URI sa scoata o asemenea grafica dinte-un hardware atat de slab....
    Acusica vine NextGen, dar cand ma uit la acest trailer imi dau seama ca animațiile din acest joc sunt deja NextGen, o asemenea calitate nu mai exista in alt joc, poate doar in filmele CGI. Desi ma uitam la trailerul CGI de la AC:Valhala, animațiile faciale nu sunt la acest nivel, vocea acelui caracter nu se pupa cu mimica fetei, de asta zic un mare BRAVO celor de la ND!

    Si inca o data nu pot sa nu ma intreb ce vor face oamenii astia cu PS5, ne îndreptam cu pași ușori spre o noua era a gaming-ului.

  9. #469 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Hai ca inca nu a coborat Isus din ceruri... Nu uitati ca 80% din acest story trailer sunt cinematics, regizate, executate in mo-cap si finisate pana la cel mai mic detaliu (marca Noughty Dog). Sigur, arata foarte bine dar nu reprezinta un standard al gameplay-ului in niciun fel. Poate vom avea jocuri Ps5 pe la sfarsitul generatiei cu asemenea grafica si animatii in gameplay-ul efectiv.

  10. #470 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu zic sa cauti demo-ul din 2018 de la E3 si o sa vezi acolo animații in timp real si ceea ce vezi in cutscenes este aproape de ingameplay. Daca ai jucat U4 ar trebui sa ai deja o ideie despre calitatea jocului....

    https://thumbs.gfycat.com/HighlevelO...restricted.gif

  11. #471 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Am jucat absolut toate jocurile Noughty Dog si am deja o idee cum va fi jocul. In fiecare joc de-al lor diferenta grafica intre gameplay si cutscene este sesizabila. Asta nu inseamna ca nu arata fenomenal si gameplay-ul, doamne fereste.

  12. #472 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  13. #473 SP
    Member tudort's Avatar
    Joel voice actor Troy Baker responds to huge The Last of Us 2 spoilers

    https://cloud.tapatalk.com/s/5eba599822c80/i2h8d7.mp4

    https://www.dexerto.com/the-last-of-...oilers-1364535

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  14. #474 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Introducing “Inside The Last of Us Part II” Video Series
    From here on out, we’ll be releasing new videos every week for the next three weeks. Here’s what to expect and when:

    May 13th: Inside the Story
    May 20th: Inside the Gameplay
    May 27th: Inside the Details
    June 3rd: Inside the World

  15. #475 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    A aparut Collector's Edition si la Altex/MG

  16. #476 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tks. Am facut acum precomanda si la Altex si la Media Galaxy. Acum am 4 precomenzi, toate cu plata la livrare.

    Let the games begin!

  17. #477 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^ Mi se pare destul de aiurea sa faci asa ceva, sincer!

  18. #478 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si mie, dar la cat de patit sunt si cat de tare vreau CE-u asta day 1, mi s-ar parea aiurea sa nu fie capabil niciunu din ei sa livreze la timp.
    Ultimile precomenzi au intarziat mai mult decat era ok, ultima la Death Stranding am primit-o cu aproape 10 zile intarziere (desigur ca am refuzat-o pentru ca deja-l luasem day 1 din magazin de la JRC) iar la RDR2 a intarziat vreo 7 zile Altex vs eMag livrare cu 1 zi inainte.

    As plati cu mare drag in avans la un singur magazin, daca-mi poate garanta ca vine la timp, mai ales ca sunt din Bucuresti. Dar nu poate garanta nimeni lucrul asta. Asa ca solutia e sa fac precomanda la toti si sa sper sa livreze macar 1. Daca livreaza 2 si stiu pe cineva care nu a prins precomanda, o sa fac asa cum am facut si in alte cazuri, o voi lua si da mai departe fix la banii aia.

  19. #479 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și eu as fi făcut la fel daca îmi doream atât de mult jocul. Nu poți să mai ai încredere în magazinele din Romania, in niciunul.

  20. #480 SP
    Member Mishy's Avatar
    Mie editia asta mi-ar fi placut, da' nu am reusit sa o mai gasesc nicaieri in stoc https://direct.playstation.com/en-us...on-ps4.3004287

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 69 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts