Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 69 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #521 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu ma asteptam sa mai scoata si azi un clip, dupa prezentarea de aseara, dar nu ma deranjeaza

    Mai avem o parte saptamana viitoare si dupa aia 2 saptamani de radio silent pana la lansare.
    Ma astept sa se ridice embargo-ul pentru reviews pe 12 Iunie, astfel ca avem detalii noi despre joc in fiecare saptamana in ultima luna

  2. #522 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pentru mine a fost de ajuns cat sa ma tina pana la lansare, nu mai caut nimic pana atunci. Vreau sa fiu surprins de agenda jocului

  3. #523 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai mai avem saptamana viitoare ultima parte

    May 13th: Inside the Story
    May 20th: Inside the Gameplay
    May 27th: Inside the Details
    June 3rd: Inside the World
    Acum vad ca de fapt era planificat ieri video de azi, dar l-au impins o zi datorita State of Play.

  4. #524 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu am citit spoilere dar dupa reactii parca vreau sa astept sa vad ce zic criticii. Ca voiam sa "pull the trigger"si sa iau SE la pre order dar parca vreau intai sa ma conving. Voi cum veti face/cum ati facut?

  5. #525 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Si eu am vrut initial SE insa am decis intr-un final sa imi cumpar versiunea standard cu steelbook de pe amazon. Inca trebuie sa dau pre-order... vreau sa astept 2-3 reviews inainte sa decid daca il iau acum sau cand va iesi si cu multiplayer

  6. #526 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu ma intereseaza editii de colectie in general si primul joc a fost de departe game of the generation pentru mine, asa ca preorder la editia normala fara sa citesc niciun review.

  7. #527 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Yup, si la mine la fel, am precomanda pentru editia Standard, nu ma dau in vant dupa steelbooks sau figurine neaparat (mai ales ca asta de la noi nu arata in vreun mare fel).

    Tehnic vorbind va fi un joc foarte bun, gameplay-ul de asemenea. Visuals on point. Daca o dau in diverse la sfarsit cu povestea, aia e, imi asum pierderea. Cum am mai spus, am jucat destule jocuri proaste la viata mea, nu ar fi primul. Nu m-am luat niciodata dupa critici sau site-uri de profil, mai ales in era asta digitala unde toti scriu orice pentru un codru de paine si o placuta RAM.

    ND au benefit of the doubt de la mine, momentan.

  8. #528 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Cine stie cum sta treaba pe JRC? Observ ca vine cu Bonus "Calendar, insigna si cana". Dar vad ca este si "Steelbook Edition" la 300ron. Planuieste cineva sa isi ia cu steelbook?

  9. #529 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Collector's for me, cause i'm a collector whore., not that it's wrong

  10. #530 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Cine stie cum sta treaba pe JRC? Observ ca vine cu Bonus "Calendar, insigna si cana". Dar vad ca este si "Steelbook Edition" la 300ron. Planuieste cineva sa isi ia cu steelbook?

    Pare interesant. Cred ca spre asta ma orientez. Cred ca scrisul va fi in ceha pe coperta (vin din cehia), dar nah, steelbookul pare fain.

  11. #531 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  12. #532 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^contine spoilere?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #533 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Este o analiza pe gameplay-ul aratat pana acum, inclusiv miercuri la State of Play.

  14. #534 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Acum mi-am adus aminte ca am precomanda si la TLOU si la GOT din 2018. Atunci erau 279 de lei. Acum peste tot sunt 299.
    Ma intreb oare o sa le primesc la pretul de precomanda? Si care e trendul de a avea preturi in ascensiune? Vor sa faca din gaming un produs de lux? Noul AC e cotat la 329 de lei lol

  15. #535 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    60 de euro sunt 290 de lei. Nu vad care e problema. Nu era de așteptat ca toate prețurile în lei sa crească?

  16. #536 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cateva previews:






  17. #537 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cam aiurea totusi ca pe Survivor inca ai listen mode.

  18. #538 SP
    Member gabridinu's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #539 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sunt atat de nerabdator sa joc TLOU2 incat m-am jucat iar de TLOU. Pana acum l-am terminat pe hard si grounded, din curiozitate m-am apucat sa il joc pe easy...am avut suficienta munitie incat am fost run and gun aproape tot jocul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #540 SP
    Senior Member Khufu's Avatar



    Pentru cine are nevoie de o recapitulare inainte de TLOU2, dar nu vrea sa le rejoace sau nu are timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 69 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts