Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 69 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #721 SP
    Junior Member pac86's Avatar
    ... sa inteleg ca deja la 0:00 se da drumu la joc pt cei care au deja Digital

  2. #722 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    @pac86

    Ai vrea tu.
    Cam pe la 8 dimineata poti juca varianta digitala.

  3. #723 SP
    Junior Member pac86's Avatar

  4. #724 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Emeraldu View Post
    @pac86

    Ai vrea tu.
    Cam pe la 8 dimineata poti juca varianta digitala.
    Cine a zis?

  5. #725 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    pai cum poti juca varianta digitala mai devreme ?
    Eu intotdeauna am jucat-o la ora 8 dimineata (ora USA) pt ca de obicei cumpar jocul din USA


    EDIT: God dammit ! Acum am realizat ca daca-l cumpar din RO, il pot juca acum la 12 noaptea

  6. #726 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca il cumperi din Australia sau New Zealand puteai sa il joci de ieri

  7. #727 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    In noua Zeelanda se joaca de câteva ore bune.. Contul UK peste vreo 8 min are acces la joc

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

  8. #728 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by pac86 View Post
    ... sa inteleg ca deja la 0:00 se da drumu la joc pt cei care au deja Digital
    Da. Am jucat aseara vreo ora pe base PS4. Da, decoleaza consola si daca nu ai sunetul prea tare pe TV, il acopera, dar sincer, nu ma intereseaza cand vad ca-l joc si cum arata

    Nu o sa vorbesc despre absolut nimic ce tine de grafica (doar ca am observat o diferenta intre videos oficiale si joc, in momentul in care le arata pe cal la raul respectiv in zapada, in videos oficial facea valuri mici - geometrie la apa care se ridica - iar la mine pe consola nu a facut) ci o sa vorbesc putin de animatii

    Nu am vazut/jucat niciun joc asemanator pana acum. Este ceva absolut fabulos.

    Efectiv am stat si m-am invartit pe loc vreo 5 min si am admirat felul in care se misca picioarele cand misti brusc de stick-u din stanga, felu in care i se misca mainile, hainele, parul, ghiozdanul are fizica, pana si cheitele de la fermoarul ghiozdanului au fizica si se misca independent

    Also, felul in care functioneaza contextual butonul de dodge este foarte bine implementat si totul este mega natural, cum se trece din dodge la punch, cum poti face dodge de cateva ori la rand sau punch de cateva ori la rand

  9. #729 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da. Am jucat aseara vreo ora pe base PS4. Da, decoleaza consola si daca nu ai sunetul prea tare pe TV, il acopera, dar sincer, nu ma intereseaza cand vad ca-l joc si cum arata

    Nu o sa vorbesc despre absolut nimic ce tine de grafica (doar ca am observat o diferenta intre videos oficiale si joc, in momentul in care le arata pe cal la raul respectiv in zapada, in videos oficial facea valuri mici - geometrie la apa care se ridica - iar la mine pe consola nu a facut) ci o sa vorbesc putin de animatii

    Nu am vazut/jucat niciun joc asemanator pana acum. Este ceva absolut fabulos.

    Efectiv am stat si m-am invartit pe loc vreo 5 min si am admirat felul in care se misca picioarele cand misti brusc de stick-u din stanga, felu in care i se misca mainile, hainele, parul, ghiozdanul are fizica, pana si cheitele de la fermoarul ghiozdanului au fizica si se misca independent

    Also, felul in care functioneaza contextual butonul de dodge este foarte bine implementat si totul este mega natural, cum se trece din dodge la punch, cum poti face dodge de cateva ori la rand sau punch de cateva ori la rand
    Man, you got me so hyped, again! Daca se mai poate, mai mult decat eram deja.

    Il astept si eu, este deja la curier, astazi il am sigur. In seara asta am treaba.

  10. #730 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am un amic care sta langa Ploiesti, satul Cocosesti , a primit comanda de la gamers, scrie in ceha pe artwork si are un sticker cu ceva date legate de origine...bla bla. lipit direct pe carcasa.

  11. #731 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da. Am jucat aseara vreo ora pe base PS4. Da, decoleaza consola si daca nu ai sunetul prea tare pe TV, il acopera, dar sincer, nu ma intereseaza cand vad ca-l joc si cum arata

    Nu o sa vorbesc despre absolut nimic ce tine de grafica (doar ca am observat o diferenta intre videos oficiale si joc, in momentul in care le arata pe cal la raul respectiv in zapada, in videos oficial facea valuri mici - geometrie la apa care se ridica - iar la mine pe consola nu a facut) ci o sa vorbesc putin de animatii

    Nu am vazut/jucat niciun joc asemanator pana acum. Este ceva absolut fabulos.

    Efectiv am stat si m-am invartit pe loc vreo 5 min si am admirat felul in care se misca picioarele cand misti brusc de stick-u din stanga, felu in care i se misca mainile, hainele, parul, ghiozdanul are fizica, pana si cheitele de la fermoarul ghiozdanului au fizica si se misca independent

    Also, felul in care functioneaza contextual butonul de dodge este foarte bine implementat si totul este mega natural, cum se trece din dodge la punch, cum poti face dodge de cateva ori la rand sau punch de cateva ori la rand
    Ma faci sa sun la emag si sa ma cert cu ei ca nu livreaza azi

  12. #732 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mergi la Altex in magazin, il gasesti la raft.

    Mai era o “șmecherie”, il achiziționezi online de la Altex si iti vine azi, iar in 14 zile ii poti face retur fara a avea vreun motiv anume.

  13. #733 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    La raft gasesc editia standard, eu am precomanda la CE. Chiar nu-mi permit moftul de a cumpara editia standard pana vine cealalta.

  14. #734 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Mergi la Altex in magazin, il gasesti la raft.

    Mai era o “șmecherie”, il achiziționezi online de la Altex si iti vine azi, iar in 14 zile ii poti face retur fara a avea vreun motiv anume.
    Da, daca il ti sigilat. Desigilat nu se returneaza. Altfel ai lua orice joc, in 2 saptamani il termini si il returnezi, nu?

  15. #735 SP
    Member parazitu86's Avatar

  16. #736 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Era de asteptat, atat poate internetul.

  17. #737 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Gata, multumesc JRC Romania, day one ca intotdeauna.
    Attached Images Attached Images tlou2.jpg

  18. #738 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu ai primit si acele bonusuri sau nu vrei sa le arati?

  19. #739 SP
    Junior Member wssfan's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Gata, multumesc JRC Romania, day one ca intotdeauna.
    Ti-a venit prin Fan Courier? Eu inca astept o modificare pe AWB. De ieri de la 16:00 arata ca a plecat din Oradea catre Cluj (2 ore distanta) si inca nici un update

  20. #740 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am primit dar sunt la usa pe gresie ca n-am timp sa le dezinfectez acum si nu le bag inca in casa.
    La joc am rupt tipla si aia e. Bonusurile nu sunt cine stie ce, o cana de tabla, un poster de n-ar mai fi si doua insigne.

    @wssfan a venit prin Fan Courier da.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 69 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts