Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 69 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #741 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by wssfan View Post
    Ti-a venit prin Fan Courier? Eu inca astept o modificare pe AWB. De ieri de la 16:00 arata ca a plecat din Oradea catre Cluj (2 ore distanta) si inca nici un update
    Am mai patit si eu asa cu fan, nu mai e scanat in orasul destinatar, sau cel putin nu primesti update la awb, o sa iti vina 90% sigur astazi , direct la usa.

  2. #742 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Si la mine e la fel cu AWB la Fan Curier, nu e modificat statusul de ieri, dar noroc ca exista forumul asta ca sa ma linistesc

  3. #743 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu am mai vazut asa promovare la noi .


  4. #744 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Am primit dar sunt la usa pe gresie ca n-am timp sa le dezinfectez acum si nu le bag inca in casa.
    Iti e frica ca au venit la pachet cu tare ceva cordiceps si devii vreun Clicker ??

  5. #745 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Wooow superb, tot respectul, m-a făcut mândru ca sunt român această reclamă ������������

  6. #746 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by wssfan View Post
    Ti-a venit prin Fan Courier? Eu inca astept o modificare pe AWB. De ieri de la 16:00 arata ca a plecat din Oradea catre Cluj (2 ore distanta) si inca nici un update
    La mine e la fel. Iar eu stau in cealalta parte a tarii. Prob o sa ajunga azi. Faza e ca am dat adresa de la serviciu. Si ies la 2. Iar printesele de la Fan nu au dat sms de dim ca vine azi. Tare mi-e ca vin dupa 2 si ma suna exact cand au ajuns la adresa. Si pe urma o sa faca nazuri cand le zic ca nu mai sunt acolo si tb sa ma astepte, ori sa ne intalnim m incolo. Alta faza la Fan, in orasul meu cel putin, e ca iti dau sms cu un nr de tel, dar nu e al soferului, ci al unui coleg. Suni sa te intelegi cu soferul si ori il confunzi pe coleg cu soferul ori iti zice ca o sa transmita. Apoi vine soferul la adresa, nu te gaseste, iti baga 2 "am venit nu l-am gasit", si te pune sa te duci la depozit (am patit asa - am sunat la depozit si i-am zis sa vina a doua zi ca nu tb sa ma duc eu dupa ei). Cred ca daca puneam adresa de acasa veneau pana in 2. Pe cat posibil ii evit, dar aici cu jrc nu am avut incotro.

  7. #747 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am fost sunat de altex, pentru CE, nu sunt la buc... soarta, also, acea melodie, incredibil.

  8. #748 SP
    Member geo971986's Avatar
    intamplarea face ca doar acum observ ca nu imi mai functioneaza touch-ul la joystick ,prin urmare sunt blocat chiar la prima faza din joc...pana fac rost de alt joystick

  9. #749 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    intamplarea face ca doar acum observ ca nu imi mai functioneaza touch-ul la joystick ,prin urmare sunt blocat chiar la prima faza din joc...pana fac rost de alt joystick
    Alți bani altă distracție. Încă aștept telefon de la curier eu, ca sms am primit.

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  10. #750 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Ma scuzati, dar sunt disperat. Las si eu asta, aici. Venit proaspat, de la Altex.
    Attached Images Attached Images img_8807.jpg

  11. #751 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    intamplarea face ca doar acum observ ca nu imi mai functioneaza touch-ul la joystick ,prin urmare sunt blocat chiar la prima faza din joc...pana fac rost de alt joystick
    Ce as face schimb cu tine.
    Azi am primit jocul, maine trebuie sa plec cu asta mic la bunici 2 saptamani si nu iau PS4 cu mine => mi se vor umfla ca nucile

  12. #752 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Oh my god au facut parteneriat si cu Tash, jur ca nu am fost in viata mea asa de hyper pentru niciun produs. Din pacate eu mai trebuie sa astept o luna pana termin cu lucrarea de licenta si absolvirea, dar sper sa fie pe masura asteptarilor si sa va distrati voi cu el.




  13. #753 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ma intreb cate mii de retardati mai trebuie sa dea note de '0' pe metacritic pana cand cineva se gandeste sa scoata sectiunea aia toxica de acolo sau macar sa plece notarea de la 5.
    Chiar daca vine frustratul si da nota minima 5 (mie greu sa cred ca orice joc in lumea asta in afara de Rage 2 merita mai putin de 5) sa nu se duca nota overall la 3 din cauza asta.
    Cati?

  14. #754 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Contează cât se duce nota ?. Dacă vrei il cumperi, dacă nu, Nu. Eu nu ma iau după note

  15. #755 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Contează cât se duce nota ?. Dacă vrei il cumperi, dacă nu, Nu. Eu nu ma iau după note
    Pentru luarea unei decizii in cazul meu nu, dar e ok sa arate asa pe un site TLOU2 nota 3, DOOM Eternal nota 5, nu mai stiu care joc superb iarasi nota 2?

  16. #756 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Abia acum vreo 10 minute a ajuns curierul Altex si pe la mine. Am ce sa fac disera cand voi dirija avionul.

  17. #757 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    A venit si Fanu de la jrc acum 20 de minute

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  18. #758 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Pentru luarea unei decizii in cazul meu nu, dar e ok sa arate asa pe un site TLOU2 nota 3, DOOM Eternal nota 5, nu mai stiu care joc superb iarasi nota 2?
    Metacritic e un site in care orice maimuta poate acorda note, deci chiar asa e normal sa arate. La fel ca in cazul user score iMDB pentru filme, nu e normal ca tu in calitate de om cu mintea la cap sa te uiti la note pe site-urile astea.

  19. #759 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Xander, joaca-l te rog, si apoi spune-ne si noua ce nota merita jocul in opinia ta (sincerā). Chiar sunt curios, poate ma convingi sa-l cumpar cat mai curand, nu cand scade pretul.

  20. #760 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @Espiritus asa e, dar daca suntem la comun de acord ca este un lucru retardat, de ce suntem de acord ca el sa continue?
    Ce bun aduce sectiunea aia acolo?

    @KurtKnispel nu cred ca parerea mea te-ar convinge sa il cumperi sau nu, eu sunt doar un consumator de rand.
    Daca s-a vrut a fi ironie te rog sa ma ierti, dar nu am inteles-o.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 69 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts