Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Bully

  1. #1 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

    Bully

    Jocul indragit de multi vine pe PS4 in forma PS2 Classics. Mai este cineva interesat de joc?

    Bully - PS4 - Exophase.com

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    OMFG!!! Au terminat ce aveau de remasterizat de pe PS3 si s-au apucat de PS2...

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Jocul e excelent, dar mai bine timpul si efortul mergea spre un sequel. La fel si cu Red Dead 2 care sigur va aparea dupa un remaster la primul.

  4. #4 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    OMFG!!! Au terminat ce aveau de remasterizat de pe PS3 si s-au apucat de PS2...
    Banii se fac si din piatra seaca! Astept remaster la seria Ratchet and Clank ps2 version, seria Jak & Daxter, etc. Daca tot vor sa treaca la ps2 goldies, sa aduca ceva bun )

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adevaru e ca si eu vreau un remaster la remasteru de la Shadow of Colossus. Pe PS3 nu am avut onoarea iar pe PS2 nu am apucat sa-l termin.

  6. #6 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Adevaru e ca si eu vreau un remaster la remasteri de la Shadow of Collosus. Pe PS3 nu am avut onoarea iar pe PS2 nu am apucat sa-l termin.
    O sa faca iry stai linistit. Eu asteptam de ceva vreme Manhunt si Bully. Am si scris la R* Support acum o luna. S-au miscat repede. Acum sa vina GTA Liberty City Stories si Vice City Stories

  7. #7 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Spune-le si de Red Dead Redemption! Daca tot te asculta.

  8. #8 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    De Red Dead Redemption nu stiu, dar Red Dead Revolver e scos de pe store (varianta PS3). Eu am scris in gluma ca ma asculta, dar ma bucur ca au fost lansate. Acum doar GTA LCS/VCS, RDR si The Warriors lipsesc.

  9. #9 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate baga și ei ciorbele astea de PS2 în abonamentul ăla mizerabil, PS Plus. Hai cu Soul Reaver 2 și LoK Defiance

  10. #10 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ciorba costa bani... ONI era tot de R*? In jocu ala am pierdut multe ore, pe ala chiar l-as mai juca.

  11. #11 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu as vrea sa apara LA Noire, unul din cele mai frumoase titluri publicate de R*(si unul din cele mai underrated jocuri ever) iar cum Team Bondi nu mai exista, sansele pentru un sequel sunt 0
    Si RDR normal.
    Cat despre jocurile de PS2, just, leave them be ffs

  12. #12 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Vad ca l-au pus deja pe PS Store. E 67 Ron.

  13. #13 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Postul asta e pentru tudyniuz si celor care vor sa cumpere jocul pe PS4.

    Am terminat si platinat jocul vara asta. Mentionez ca am jucat doar Bully cum l-am inceput (in 5 zile), fiindca nu l-am jucat pana acum (il asteptam cu trofee), si pot sa zic ca nu am intampinat dificultati cu jocul.

    Controlul este un pic ciudat, jocurile PS2 au doar grafica imbunatatita si trofee adaugate, nimic altceva. Si la control ciudat, ma refer la controlarea skateboard-ului, insa in rest este acceptabil (dar sa nu va asteptati la standarde PS3/PS4 dpdv al controlului).

    OFF : Astept ca R* sa lanseze odata LCS si VCS...

  14. #14 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Foarte bun jocul. Am un backlog impresionant pe celelalte console dar m-am hotarat sa mai termin de prin jocurile de ps2 ca why not si ma bucur ca am facut-o.

    Varianta de ps4 nu e cumva Scolarship edition? Daca da, te contrazic JeNeI, pt ca din cate stiu varianta aia are 4 tipuri de cursuri noi si un capitol in plus.

    Anyways, desi grafic nu e mare scofala, iar mission design-ul e practic San Andreas, faptul ca joc intr-un campus si ca in loc de AK trag cu oua sau cu prastia pt mine il face memorabil. Rar vezi interactiune pe tema asta si desi s-au inspirat din jocuri mai vechi de Commodore/Spectrum (back to skool, skool daze, paper boy, etc) ma bucur ca au tratat la modul serios tematica, fara ca jocul sa fie mediocru.
    Anotimpurile sunt iarasi o inovatie cred, cel putin atunci cand a aparut jocul si din cate stiu parca doar AC3 mai are anotimpuri.

    Recomand cu incredere, mai ales pt cei care nu stramba din nas la rezolutii sub-hd.

  15. #15 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Varianta de PS4 este exact ca pe PS2, Scolarship Edition a aparut doar pe PC, X360 si Wii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Media Library - Bully Trailer 2 By calin_kalf in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:59
  2. Media Library - Bully Trailer By calin_kalf in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts