Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 83 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #801 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Majoritatea oamenilor sunt multumiti de cum se misca PS4 Pro cu "doar" 4.2Teraflops si "doar" 8GB RAM. Cu 6Teraflops si 12GB RAM, nenea Xbox One X e chiar OK... eu spun ca pentru pretul acesta are suficient sub capota. Concurenta se pare ca e buna pana la urma.

    N-am urmarit cap-coada. Pana la urma cu ce HDD vine? E SSHD, 5400 RPM sau 7200 RPM?

  2. #802 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu urmaresc si forumurile din exterior si vad ca oamenii primesc foarte multe informatii legate de precomenzile lor. La noi toata treaba asta merge destul de greu si nu inteleg de ce! Totusi dam o caciula de bani cateodate pe un produs si parca ne trateaza cu seriozitatea unui copil.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  3. #803 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Pentru ca Microsoft nu au in Romania o lansare a consolei oficiala asa cum ar fi trebuit si ar fi fost normal sa fie si Romania luata in calcul.

    Ca drept dovada ca sa nu creada lumea ca e vina magazinelor emag si altex acestia au scos produsul din oferta lor ca sa fie mai siguri.

  4. #804 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eastbason: aproape sigur forumurile "din exterior" despre care vorbesti, sunt forumuri din tari civilizate, unde Microsoft chiar ofera servicii gen Xbox Live in mod oficial. La noi tare ma tem ca pana si eMag, Altex & Co. sa nu fi fost "somati" sa le scoata de la vanzare tocmai pt. ca in mod oficial la noi n-ar trebui sa se lanseze in rand cu ceilalti. La noi merge doar atunci cand se dau spagi grase (vezi renumitul dosar Microsoft)...

    P.S. Bai dar chiar, n-avem si noi nici-un pesedist care sa vrea sa se joace pe Xbox One X?

  5. #805 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Nu cred ca au voie sa someze distribuitorii si vanzatorii ci pur si simplu ca sa nu creada lumea ca nu sunt seriosi. Mai bine este ca si cum nu ar exista. Prima reactie este ca cel care da o comanda si nu este onorata sa dea vina pe magazinul unde a comandat produsul si nu pe cel care il produce.

    Apropo exista undeva un link cu o petitie unde puteai sa votezi sa fie si in Romania serviciul Xbox live dar nu il mai gasesc.

  6. #806 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe... asta mi-a adus aminte de vechiul meu site, care culmea... inca mai functioneaza (cu mici erori, dar rezista): Romania Se Lupta Cu Morile De Vant ! | MonkY`s Place - nu stiu daca mai exista petitia live pe undeva.

  7. #807 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Bajetii cu precomenzile
    Din 7 noiembrie le intra pe stock.Deci pe 9 10 le avem

  8. #808 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    La mine s-a stricat tv-ul...asa ca o sa vina la fix consola, pana este reparat

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  9. #809 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Bajetii cu precomenzile
    Din 7 noiembrie le intra pe stock.Deci pe 9 10 le avem
    Reintra in stoc si la Altex si la eMag? Sau doar la eMag?

    Intreb pentru ca eu sunt cu comanda la Altex.


    AlexB

  10. #810 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Stie cineva daca e adevarata problema asta?
    Attached Images Attached Images 59dbc2dd-1a47-4281-acd3-07e2bb09eb47.jpeg

  11. #811 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Am căutat pe Google ceva despre problema asta cu răcirea sau returnarea banilor și nu am găsit nimic. E o știre falsa sau băgată la mișto

  12. #812 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Probabil un patchstation fanboy

  13. #813 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Corect

  14. #814 SP
    Member eastbason's Avatar
    O sa apara zeci si zeci de zvonuri. Eu zic ca sunt toate sansele sa nu fie absolut nicio problema cu stocurile.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  15. #815 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Majoritatea oamenilor sunt multumiti de cum se misca PS4 Pro cu "doar" 4.2Teraflops si "doar" 8GB RAM. Cu 6Teraflops si 12GB RAM, nenea Xbox One X e chiar OK... eu spun ca pentru pretul acesta are suficient sub capota. Concurenta se pare ca e buna pana la urma.

    N-am urmarit cap-coada. Pana la urma cu ce HDD vine? E SSHD, 5400 RPM sau 7200 RPM?
    It's a ST1000LM035 by Seagate with 128 Mb cache.
    Faster hdd se refera la SATA 3 doar...
    Attached Images Attached Images tp6mnrv-8v1lwqhkzruxqmpcadmahz1xsdji5weco2e.png

  16. #816 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Dupa ani si ani, vorba cantecului, i'm back.
    Vreau si eu sa merg maine intr-un magazin din Bucuresti sa o cumpar, tocmai am inchis tel cu Media Galaxy si mi-au spus ca e epuizat tot si nu va fi in magazine, are cineva vreo idee ?

    Merci

  17. #817 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Dupa ani si ani, vorba cantecului, i'm back.
    Vreau si eu sa merg maine intr-un magazin din Bucuresti sa o cumpar, tocmai am inchis tel cu Media Galaxy si mi-au spus ca e epuizat tot si nu va fi in magazine, are cineva vreo idee ?

    Merci
    Nici cei cu precomanda nu stiu cu siguranta cand vor sosi...In alta ordine de idei le vei gasi cu siguranta pe raft in preajma Craciunului tinand cont ca Microsoft a crescut productia de X pentru a face fata cererii din preajma sarbatorilor de iarna

  18. #818 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Au avut anumit nr. de console pentru pre-comanda si s-a atins acel nr.

  19. #819 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Mersi leo, deci e trista rau situatia locala...ok..ma uit de un bilet de avion ieftin

  20. #820 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Vad ca se mai gaseste la precomanda pe Edigital , https://edigital.ro/console-xbox-one...-negru-p527312, mai scumpa cu 100 lei. Firma este din Ungaria. E posibil sa aiba stocuri mai mari . Nu am mai cumparat de la ei , cu toate ca au avut mereu preturi mai mici. Acum cred ca profita de epuizarea stocurilor de la noi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 83 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts