Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 83 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #821 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Vad ca se mai gaseste la precomanda pe Edigital , https://edigital.ro/console-xbox-one...-negru-p527312, mai scumpa cu 100 lei. Firma este din Ungaria. E posibil sa aiba stocuri mai mari . Nu am mai cumparat de la ei , cu toate ca au avut mereu preturi mai mici. Acum cred ca profita de epuizarea stocurilor de la noi
    Nici la ei nu e sigura situatia privind livrarea. Se fac presiuni destul de mari privind stocurile fizice inclusiv la Amazon si Gamestop. Probabil Microsoft nu au avut suficienta incredere in succesul consolei incat au facut stoc mic initial. Acum s-au trezit si preseaza furnizorii pentru sarbatorile de iarna.

  2. #822 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sincer nu m-as risca cu comenzi de pe orice site din afara tarii except amazon, prefer sa ma urc intr-un avion si sa mi-l iau singur daca se prelungeste la noi in halul asta...

  3. #823 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Sincer nu m-as risca cu comenzi de pe orice site din afara tarii except amazon, prefer sa ma urc intr-un avion si sa mi-l iau singur daca se prelungeste la noi in halul asta...
    Se prelungeste cam la toti. Actualmente pana si Amazon anunta ca urmatorul stoc va sosi dupa 24 Noiembrie..

  4. #824 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Rog sa posteze cineva care a facut precomanda dupa 24 Octombrie, cu plata la destinatar si a primit sms de la curier cum o sa-i fie livrata maine comanda (sau o primeste maine).

  5. #825 SP
    Member eastbason's Avatar
    Nu cred ca este nimeni in situatia asta. Eu zic ca la ei in stoc ( fie ca este vb de emag sau altex ) o sa ajunga abia maine. Cred ca de maine incep sa se miste cu livrari pe 8, 9 chiar si 10

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  6. #826 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Vad ca se mai gaseste la precomanda pe Edigital , https://edigital.ro/console-xbox-one...-negru-p527312, mai scumpa cu 100 lei. Firma este din Ungaria. E posibil sa aiba stocuri mai mari . Nu am mai cumparat de la ei , cu toate ca au avut mereu preturi mai mici. Acum cred ca profita de epuizarea stocurilor de la noi
    In relatia mea cu ei mi-au prezentat incredere, am cumparat 2 telefoane (iPhone 4S acum 3 ani si iPhone 6S acum 1 an si 6 luni) si un 1 televizor acum 2 ani, factura este corecta la fel si garantia. Am si alte cunostiinte care au cumparat de la ei.


    AlexB

  7. #827 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Am vb cu un prieten care lucreaza la Altex. Cand ajunge la munca, verifica depozitul si stocul sa vada daca au ajuns .

  8. #828 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cred ca daca ajung la altex, ajung si la emag nu?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  9. #829 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Asta nu stiu. Eu am precomanda la Emag " achitata deja "; pe aplicatie nici o miscare

  10. #830 SP
    Member eastbason's Avatar
    Pe aplicatie ma tot uit si eu si vad ca nu se misca absolut nimic.



    LE: Nu cred ca ar strica sa cerem niste informatii in plus de la emag, cu toate ca nu stiu daca ni le poate da cineva.
    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  11. #831 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Garanție: 1 ani se vede ca sunt unguri

  12. #832 SP
    Member VictusG's Avatar
    Am avut un vis, ca maine am sa intru in MediaGalaxy si am sa ies cu un Xbox One X de acolo

  13. #833 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^^ Vrabia la fel viseaza, numai malai )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #834 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    ^^ Vrabia la fel viseaza, numai malai )


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Malai in 4k

    Sent from my Mighty Mate 9.

  15. #835 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Vedeti ca aplicatia nu afiseaza corect statusul. Eu am avut si alte comenzi la emag si aparea comanda plasata si in drum spre showroom si atat ,iar produsele erau deja la ei si asteptau sa le platesc si sa le ridic. Alteori aparea corect la diferite comenzi.

    Ps. Pe amazon Uk apare ca data november 7 ,2017 nu 24 november si sunt doua editii standard si project scorpio. Doar pentru project scorpio apare ca currently unavailable.

  16. #836 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Vad ca se mai gaseste la precomanda pe Edigital , https://edigital.ro/console-xbox-one...-negru-p527312, mai scumpa cu 100 lei. Firma este din Ungaria. E posibil sa aiba stocuri mai mari . Nu am mai cumparat de la ei , cu toate ca au avut mereu preturi mai mici. Acum cred ca profita de epuizarea stocurilor de la noi
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Garanție: 1 ani se vede ca sunt unguri
    Eu am comandat de 3 ori de la edigital.ro - de fiecare data cu probleme. La ultima comanda am vrut chiar sa-i dau in judecata. Produs venit facut varza... le-am trimis imagini, dovezi, etc. I-a durut undeva si m-am trezit ca nu pot apela la protectia consumatorului din Romania, pentru ca deh... In plus, am avut un caz cu un client care a vrut neaparat telefon de la ei. L-a trimis la service acolo de cateva ori, de fiecare data platind cam 50 RON livrare, si asteptat 2-3 saptamani sa-l primeasca inapoi. Prin urmare, no way! Au doar preturi un pic mai mici si atat. In rest sunt penibili.

  17. #837 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Cred ca cei cu precomenzile le vor primi deoarece ei le au scos de pe site pt ca au ajuns la numarul maxim de comenzi.

  18. #838 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Ceva vesti ? Este prea multa liniste. Maine o sa fie pe yotube numai unboxing uri in romana si review uri si nu o sa mai stim unde sa ne uitam

  19. #839 SP
    Member dtancu's Avatar

    Xbox One X

    Da, al meu e shipped azi de Amazon UK, ajunge mâine.
    Ca urmare, am sunat la Altex sa anulez precomanda și am întrebat de curiozitate cu ocazia asta când o sa le aducă. Omul mi-a zis ca in nici un caz pana in 24/11 (când aveam eu mesaj de decalare lansare precomandă de la ei).

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #840 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Liniste totala. Nu am aflat nimic. Doar speranta avem

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 83 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts