Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 83 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #1021 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr_Cristian_san View Post
    Cum se misca in Bf1 vs Ps4 Pro( fps ii constant 60 ) in Full Hd ???
    E o nebunie îți dai seama, fata de pro sar aia prin monitor....

  2. #1022 SP
    Junior Member darckboy's Avatar
    Ce legatura are orientarea sexuala cu ce am discutat noi? Nu poti sa te exprimi fara sa jignesti? Este un forum, lumea dezbate, este imposibil sa fim pe aceasi unda, dar hai sa nu jignim.

  3. #1023 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Arata foarte bine editia scorpio . La prima impresie este o consola bine inchegata si pare solida nu se compara cu plasticul acela de varianta veche si ce ma uimeste este f.f. silentioasa . Nu am apucat sa joc mare lucru din lipsa de timp. Un lucru care am crezut ca va fi altfel este timpul de botare tot asa boteaza poate un pic mai repede in schimb se misca super.

  4. #1024 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by catalinvalentin View Post
    Arata foarte bine editia scorpio . La prima impresie este o consola bine inchegata si pare solida nu se compara cu plasticul acela de varianta veche si ce ma uimeste este f.f. silentioasa . Nu am apucat sa joc mare lucru din lipsa de timp. Un lucru care am crezut ca va fi altfel este timpul de botare tot asa boteaza poate un pic mai repede in schimb se misca super.
    Si eu am ramas surprins de sunet, nici macar nu o aud in jocurile Enhanced fata de Ps4 Pro care mie imi face ca un avion cand deschid ceva joc gen Uncharted, sa incerci cele Enhanced pentru X,

  5. #1025 SP
    Junior Member NikiGod's Avatar
    Ca sa dati dovada de respect fata de acest forum si acest thread ar fi frumos sa stergeti toate comenturile PS vs XBOX si sa lasati in continuare acest thread sa se vorbeasca despre noul xbox one x si despre cand cine stie cand il vom primii.

  6. #1026 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Xbox One X

    Nu stiu de unde pana unde ura asta. De parca ne-ar da M$ sau $ony de mancare...

    Totul tine de gusturi si este universal acceptat la ora actuala ca Xbox One X este cea mai puternica consola existenta.

    Jucati fratilor si distrati-va, lasati sudalmele pe forumuri ca nu aduc nimic bun, energie aruncata in vant. Prea destructivi suntem unii dintre noi.. serios.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1027 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thread cleaned. Popae36 are o pauza de 3 luni... sa vada cum mai este si pe alte forumuri.

    Intre timp, am rugamintea sa pastrati aici versusul PS4 Pro / Xbox One X strict legat de partea tehnica (n-o sa interzicem comparatiile care se faceau si inainte de Xbox One X... intre PS4 si Xbox One). Anyway, daca dupa atata amar de vreme inca mai sunt oameni care nu stiu ce te poti juca pe consola X sau Y, care sunt avantajele si dezavantajele... atunci e grav.

    Prin urmare, voi deschide un thread de Versus (pe care il gasiti pe http://www.consolegames.ro/forum/f60...le-vs-console/)... iar aici va rog sa ramaneti la topicul Xbox One X.
    Multumesc!

  8. #1028 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Si eu am ramas surprins de sunet, nici macar nu o aud in jocurile Enhanced fata de Ps4 Pro care mie imi face ca un avion cand deschid ceva joc gen Uncharted, sa incerci cele Enhanced pentru X,
    Un mare plus asta, ma gandeam (tinand cont de specificatii) ca o sa huruie si asta ca actualul meu PS.

    Un alt plus este si faptul ca duce cam totul la 60fps din ce am inteles (care pentru mine personal conteaza), un lucru ce ma deranjeaza la concurenta... dar poate sunt eu prea pretentios


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1029 SP
    Member dtancu's Avatar

    Xbox One X

    In 4K nu prea duce 60 FPS.
    Cel mai deranjant e AC Origins, unde la fiecare synchronization point, acea rotație a camerei in 30 fps e evidentă.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #1030 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Se poate comanda direct de la Microsft UK Scorpio Edition.
    https://www.microsoft.com/en-gb/stor...508rnql0/l5tk?

    Eu nu am mai avut rabdare sa stau dupa emag asa ca am dat comanda.
    Nu ca nu as avea pe ce sa ma joc. Insa asta e cadoul de ziua mea de la sotie si as vrea sa-l primesc de ziua mea nu peste o luna.
    Vine in 2-3 zile.

  11. #1031 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu garanția cum e? Ai un an, nu? Oare poți să cumperi si garanția aia extinsă?

  12. #1032 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cred ca 1 an e garantie. 39 de lire este o extragarantie de 3 ani.
    Si o poti comanda impreuna cu consola.

    Acum discut cu Microsoft support sa vad daca pot adauga dupa comanda extra garantia de 3 ani.

    Am discutat cu ei si consola are 1 an garantie. Pot adauga extra garantia de 3 ani dupa ce primesc consola si o inregistrez la ei pe site.

  13. #1033 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Are vreo importanta modul de conectare cu porturile televizorului. ?Eu am 4 porturi HDMI si consola este conectata pe HDMI 3. Televizorul are HDMI 1 Arc, HDMI 2 / Dvi si restul sunt HDMI 3 si HDMI 4. Toate porturile au HDMI UHD color active.

  14. #1034 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Si eu m-am enervat si mi-am comandat de pe amazon uk (ajunge in 3 zile) dupa care mi-am anulat comanda si mi-am sters contul de emag (il aveam de 11 ani).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1035 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    cum e cu garantia la amazon?

  16. #1036 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Nici nu m-am uitat. Banuiesc ca 1an.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1037 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Voi cititi putin mai sus? A explicat colegul cum este cu garantia, lol....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #1038 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Voi cititi putin mai sus? A explicat colegul cum este cu garantia, lol....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mai sus a explicat cineva care a cumparat de la microsoft. Intrebarea era pentru amazon. Asa ca las-o mai moale cu risu’ sa nu te ia tusea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1039 SP
    Junior Member schlitz's Avatar
    Din cate am vazut au aparut cateva defectiuni si cele mai multe sunt la modelele Scorpio, deci cred ca nu e o idee buna sa platiti mai mult pe un Scorpio pt ca s-ar putea ca dupa ce intra in service sa nu mai primiti aceeasi editie, just saying.

  20. #1040 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am rugamintea sa postati si voi link-uri concrete atunci cand discutati despre probleme, defectiuni, etc... Altfel e pe sistemul "am un prieten care are un prieten care a auzit de la un prieten ca Scorpio e varza". Si sa nu uitam ca mai sunt si specimene care isi cumpara Xbox One X doar ca sa demonstreze cat de praf este pe langa consola sa favorita. Cei care cred ca sunt capabili sa o bage in frigider sau in cuptorul cu microunde si sa se planga ca merge prost

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 83 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts