Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 83 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #941 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu totusi apreciez ca se lupta sa aduca in tara produse care nu se lanseaza la noi. Banuiesc ca este ceva de munca sa faci asta. Ma deranjeaza maxim ca trebuie sa astept...dar sper ca pana pe 20.11 cand ajung acasa sa se rezolve.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  2. #942 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Sincer il luam la pretul asta la preorder doar launch day. Asa astept bundle pt 1900 ron decat sa il mai cumpar. Mai vibe si chel. Rant over

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  3. #943 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Un mic update: un prieten bun a sunat la emag, are precomanda facuta pe data de 8 septembrie, i-au confirmat livrarea dupa data de 4 decembrie, 100%.

  4. #944 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Aaaa?????? 4 Decembrie . Pffff, ce veste proasta

  5. #945 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Ce an?

    LE: Mi se pare urat din partea Emag ca nu vin cu o comunicare catre cei care au facut precomanda, platita sau nu, in care sa anunte ca se amana livrarea dupa 20 noiembrie sau 4 decembrie.

  6. #946 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cam urat asa. Totusi...eu cred ca o sa fie mai devreme. Altex a zis pe data de 24.11. Ne orientam spre ei daca e asa...

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  7. #947 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Am sunat acum la emag, mi-au spus ca au dat comanda la furnizor si urmeaza sa ma sune cineva sa-mi spuna cand urmeaza sa primeasca stocul. Va tin la curent.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  8. #948 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Ma sunara de la Gamerland, imi trimit consola vineri. Cum naibi ati primit mail cu comanda anulata? Spunea doamna cu care am discutat ca au stocuri limitate la Scorpio, dar au si varianta normala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ai platit 500 de lei în plus pt un an garanție si o mâzgăleală obosită? Well...Poate găsești mai târziu vreun nebun pe ebay, faci un ban cinstit.

  9. #949 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Stii ce zic? ))

  10. #950 SP
    Member dtancu's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    nu tin minte sa fi vazut undeva ca va merge 60fps in 4k , doar in 1080
    Posibil sa nu ții minte, dar eu tocmai joc Forza 7 care e 4K HDR 60 FPS .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #951 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Posibil sa nu ții minte, dar eu tocmai joc Forza 7 care e 4K HDR 60 FPS .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma refeream la AC . Am inteles ca de el esti dezamagit ca nu e 4k 60

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  12. #952 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Ma sunara de la Gamerland, imi trimit consola vineri. Cum naibi ati primit mail cu comanda anulata? Spunea doamna cu care am discutat ca au stocuri limitate la Scorpio, dar au si varianta normala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pana la urma mi-au trimis si mie mail ca imi trimit consola, dar ca ajunge sambata. Cum mama lor o primesti tu din Bucuresti vineri si eu care sunt langa granita sambata? Lmao.

  13. #953 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by catalinvalentin View Post
    De unde sunt Gamerland ca nu scrie pe site. ? A disparut si la ei de pe site . Se vinde xboxul ca painea calda nu am vazut asa ceva .
    Scrie pe site, din Ungaria.

  14. #954 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Pana la urma mi-au trimis si mie mail ca imi trimit consola, dar ca ajunge sambata. Cum mama lor o primesti tu din Bucuresti vineri si eu care sunt langa granita sambata? Lmao.
    Chiar ca.... si eu ca sunt in Tg Mures, pe la mijlocul hartii, tot vineri

  15. #955 SP
    Junior Member UnnyBOlt's Avatar
    Salutare. Vreau doar sa spun ca am dat pre-comanda pe Gamerland (sunt intr-adevar din Ungaria) cu cateva luni in urma la Scorpio Edition si mi-a ajuns chiar azi. E absolut ceea ce trebuie, in conditie perfecta. Deci, puteti sta linistiti, ca o sa primiti exact ce comandati. Distractie placuta si bucurati-va de raritate!

  16. #956 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by UnnyBOlt View Post
    Salutare. Vreau doar sa spun ca am dat pre-comanda pe Gamerland (sunt intr-adevar din Ungaria) cu cateva luni in urma la Scorpio Edition si mi-a ajuns chiar azi. E absolut ceea ce trebuie, in conditie perfecta. Deci, puteti sta linistiti, ca o sa primiti exact ce comandati. Distractie placuta!
    Poti sa pui niste poze daca te rog

  17. #957 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu stiti unde gasesc un tutorial pentru transfer prin cablu de date intre cele 2 console? Nu am hdd extern si as vrea sa folosesc metoda asta...

  18. #958 SP
    Member lukecelmare's Avatar


    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  19. #959 SP
    Junior Member UnnyBOlt's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Poti sa pui niste poze daca te rog
    Nu prea am eu camera de facut poze ca lumea, dar am facut astea oricum, daca tot m-ai rugat . Consola n-am pus-o in functie inca, tre sa mai fac loc pentru ea, asa ca am pus-o inapoi in cutie si n-am mai scos-o iara pentru poza, am lasat decat controller-ul afara.
    Attached Images Attached Images cutie-controller.jpg certificat-de-garantie.jpg

  20. #960 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post


    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Deci sa inteleg ca ambele console trebuie sa fie legate la router prin UTP CAT5 si astfel voi putea initia transferul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 83 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts