Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 83 FirstFirst ... 33 73 81 82 83
Results 1,641 to 1,649 of 1649

Thread: Xbox One X

1. #1641 SP
    Junior Member Halo's Avatar
    O poti deschide foarte usor si de pe xbox app, sau folosind Kinect voice. Si eu tin consola pe instant, download-urile si update-urile se fac automat.

2. #1642 SP
    Junior Member adixus's Avatar
    daca intereseaza pe cineva precomandă la pachetul Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition…..pentru 1999,99 USD. A apărut pe Microsoft Store.

3. #1643 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că e o greșeala, cum 2000$?

4. #1644 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

5. #1645 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păi nu e asta? Văd că la aia de 2000$ scrie septembrie, aici scrie iunie
    https://www.xbox.com/en-US/consoles/...nk-2077-1tb-le

6. #1646 SP
    Ei stiu ce contine pachetul de 2000$, dar nici daca ar da 4 console si 4 jocuri nu ar trebui sa ajunga la banii aia.

Ei oricum zic in descriere doar ca pachetu contine jocul si primul expansion. Nu spune nimic de consola fizica

7. #1647 SP
    Junior Member adixus's Avatar
    "Directorul de marketing Xbox Josh Stein a comentat acum acest lucru, sustinând că înregistrarea nu este corectă și că detaliile vor fi dezvăluite în iunie."

https://www.xboxromania.ro/acum-pute...ru-199999-usd/

8. #1648 SP
    Din moment ce inca nu au scos, e clar ca nu este o eroare, ci chiar va exista acel pachet, dar vor detalia ce contine cu adevarat.

Ar putea contine un Xbox One X + un Collector's Edition personalizat sau ceva cu semnaturile CDPR, poate chiar si un Xbox Series X la aparitie (desi tot nu se justifica cei 2k$).

9. #1649 SP
    Junior Member Halo's Avatar
    O sa fie facute doar 45000 de unitati, totusi eu nu cred ca justifica pretul asta asa de ridicat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 83 FirstFirst ... 33 73 81 82 83

Tags for this Thread

Bookmarks