Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Problema casti stereo echo

  1. #1 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar

    Problema casti stereo echo

    Salut am si eu urmatoarea problema si nu ii gasesc rezolvare si anume:
    Eu joc pe un monitor si nici nu pot utiliza boxe deoarece joc mai mult seara cand al meu bebe doarme si am luat o pereche de casti de la philips care o conectez in controller model nou cu jack,mentionez ca am mai luat si returnat 3 modele de la alti producatori deoarece nu aveau microfon flexibil ci 1fix si 2 pe fir acum ma aud decent si cand vb incet dar tot persista alta problema se creaza un ecou cand sunt in party cu prieteni sau pe skype si ne auzim dublat chiar si eu,am incercat cu mic monitorind la minim,sa dau volumul mai mic,dar tot nici o rezolvare singura varianta este cu headseat xbox chat dar nu mai aud jocul si nu pot juca asa.
    Voi aveti problema asta sau stiti vreo rezolvare ?

    Multumesc anticipat.

  2. #2 SP
    Member blondutzu's Avatar

    Problema casti stereo echo

    ai update la zi pentru controller?
    deși, cel mai probabil headset ul folosit lasă de dorit.

    Eu folosesc stereo headset de X1 sau steelseries Siberia si nu am intampinat probleme nici pe X1 nici pe PS4

  3. #3 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar
    Update la zi su nu cred ca trebuie neaparat o pereche de n milioane mai degraba ca nu este de la xb oficial,ms oricum

  4. #4 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu trebuie sa dai multi bani, gasesti headset bun la un pret decent daca faci un pic de research. Probabil microfonul pe care il detii nu stie de noise cancelling, iar castile probabil se aud mai tare pentru cei dimprejur decat pentru tine, cel care le porti.
    Mai exista si varianta sa fie o problema software insa daca ai facut update-ul la controller, nu preai ai solutii pe partea asta.

  5. #5 SP
    Junior Member deusmars's Avatar
    Quote Originally Posted by GABRYADN View Post
    Update la zi su nu cred ca trebuie neaparat o pereche de n milioane mai degraba ca nu este de la xb oficial,ms oricum
    Da-le foc, Gaby ...si așa l-ai înnebunit pe Cretu.

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  6. #6 SP
    Member Smara's Avatar
    Eu folosesc o pereche de Turtle Beach XO One , imi merg perfect.
    Incearca alt headset.

  7. #7 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Unii lauda Logitec G231 Xbox headset, sus 202 lei la Altex

  8. #8 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar
    Quote Originally Posted by deusmars View Post
    Da-le foc, Gaby ...si așa l-ai înnebunit pe Cretu.

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk
    Salut ne cunoastem? ....oricum au crapat acum 2 zile asa ca fratele meu este safe)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 12-02-2010, 03:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts