Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Performanta Xbox One 500gb

  1. #1 SP
    Junior Member lddman25's Avatar

    Performanta Xbox One 500gb

    Salut, am un verisor care vrea sa isi cumpere o consola xbox one 500gb si am cateva nelamuriri.
    Am gasit la Altex variantele astea:

    Consola Xbox One 500GB | ALTEX

    Si

    http://www.altex.ro/consola-xbox-one...ive-gold-3-lun


    El cumpara consola asta doar pentru a se juca fifa. Eventual or sa imi iau si eu una si ne vom juca amandoi pe online.
    Tot ce ii trebuie e o consola xbox one, un abonament gold si un controller. (edit: si un fifa)

    Faza e ca i-a zis lui un "meserias" ca varianta care vine cu fifa 16 si abonament gold e mai proasta din cauza ca e mai slaba consola.
    Eu nu am auzit pana acum de asa ceva, stiam ca toate sunt la fel si ca difera doar memoria.

    Daca isi cumpara prima varianta si ia jocul si gold-ul separat, iese in minus doar cu 30 de lei (fata de varianta cu joc si abonament de-a gata)

    Intrebarea mea, este vreo diferenta intre cele doua console?
    Multumesc pentru atentie.

  2. #2 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Toate consolele au aceleasi specificatii, difera doar capacitatea HDD.

  3. #3 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Este cineva de alta parere?
    A vazut vara-miu un comment la consola care vine cu fifa si gold in care zicea cineva ca se incarca greu fifa.
    peste nu mult timp a zis ca a fost sters acel comment de cei de la altex.

    de asta ne tot facem griji.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu exista alta parere. O consola Xbox mai slaba, este X360 (dpdv hardware) si Xbox One S (dpdv al grosimii). Nu mai asculta de toti "meseriasii".

  5. #5 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Nu există așa ceva. Toate consolele sunt identice ca performanță. Nu vă mai lăsați influențați de toți cretinii cu comentariile lor.
    Luați consola și bucurați-vă de joc. Haterii și trolliștii vor muri în chinuri.

  6. #6 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Omu' zice cel mai bine

  7. #7 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Daca as vrea sa-mi iau acum consola XBOX , recomand One S-ul de la Emag cu 1299 si Fifa17 (numai jocul este 300 lei) precomanda . are si EA acces .

    Consola Xbox One Slim 500 GB, Alb + FIFA 17 (token) + 1 month EA Access - eMAG.ro

  8. #8 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Super pret, sper sa ramana 1300 lei, incep si comerciantii nostri sa accepte preturi recomandate de catre producator.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 89 Last Post: 09-10-2013, 16:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts