Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Carcase Xbox One

  1. #1 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar

    Carcase Xbox One

    Salut CG! Mi-am luat de curand un Xbox One si am cateva jocuri in format digital insa pot sa spun ca eu am ramas adeptul librariei "fizice" de jocuri si imi place mai mult sa vad carcasele jocurilor puse pe raft. Nu stiu, poate sunt eu nebun si am placerea asta sau poate sunt si altii ca mine Cert e ca am cautat peste tot carcase de Blu-Ray verzi si nu am gasit pe nicaieri. Stie cineva unde pot gasi? Nu trebuie sa scrie neaparat Xbox One pe ele (ca pe cele originale), poate scrie si Blu-Ray dar sa fie verzi!
    Multumesc!

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si ce ai de gand sa faci ? sa-ti "arzi" jocurile digitale pe discuri, pentru a le avea in dulap ? Sau sa le tii goale, pentru jocurile pe care le ai digital ?

    Cauta pe ebay, ca e plin de carcase. Mi se pare ca si aici pe forum o sa gasesti.

  3. #3 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Carcase verzi gasesti, dar cele in formatul dvd normal, insa vorba lui razvan: cu ce scrii jocurile, si de ce? E inutil, nu o sa-ti mearga (sau stii tu vreo spârlã? Let us know ).

  4. #4 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    Normal ca nu ard jocurile pe disc ca nu se poate. Nu stiu nicio sparla, pur si simplu tin carcasele goale am si eu o nebunie!

    @razvanrazy Nu prea as vrea de pe ebay sa platesc nu stiu cat pt transportul unor carcase, si nu vreau sa iau sute.

    @iry Carcase de dvd stiu ca exista, le-am folosit pentru Xbox 360 dar pt Blu-Ray am gasit doar albe sau albastre.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Arunca un ochi pe pachetul Dance Central Spotlight Xbox One Full Game Download Voucher for Xbox Live | ALTEX - eu nu l-am vazut in magazin. Poate, printr-o minune are si cutia jocului. Eu am vazut Cod Download Xbox Live DLC - Top Gear for Forza Motorsport 5 | ALTEX si nu are decat un card...

  6. #6 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by CatalinTwist3R View Post
    Normal ca nu ard jocurile pe disc ca nu se poate. Nu stiu nicio sparla, pur si simplu tin carcasele goale am si eu o nebunie!
    Nu-i rau, fiecare cu piticul lui )

  7. #7 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    @MonkY
    Acest produs nu contine carcasa si discul. Contine un voucher pentru activare online.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, poate apare vreun joc asa cum a fost pentru PS3... la 6 lei. Si merita sa-l cumperi macar pentru carcasa...

  9. #9 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    Greu de crezut dar astept

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Carcase tuning XBOX 360 By raresdec in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 52 Last Post: 23-10-2011, 05:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts