Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 241

Thread: Marvel's Spider-Man / Remastered

  1. #81 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nici nu a iesit jocul si astia vorbesc de DLC. E foame de bani, baeti? Hard pass for me.

  2. #82 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Eu nu inteleg de ce se oripileaza multi ca diverse companii vor bani pt serviciile/produsele oferite. Mi se pare absolut normal sa ceara bani. Economia de piata se sprijina pe cerere si oferta. Nu te obliga nimeni sa cumperi. Dar daca nu ar exista cumparatori ar disparea si industria asta. Eu am jucat Dlc-ul de la The ladt of us acu de o luna la pachet cu remasterul la incredibilul pret de 40 lei de pe olx. Si nu m-am oripilat cand a aparut ca cereau bani pe el. Am asteptat.

  3. #83 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Marvel’s Spider-Man – Post Launch Content Revealed






    Eram FOARTE entuziasmat pentru Spider-Man, am precomanda pentru editia speciala, dar se pare ca va trebui sa aman putin jocul. Nu pentru ca DLC-urile sunt rele, ci pentru ca, in cazul asta, vin mult prea devreme. Bloodborne si Horizon au abordat problema de DLC mult mai bine, cu un expansion destul de masiv lansat la 7-8 luni dupa joc. Chestia asta cu bucatele de DLC lansate pe ici, pe colo, atat de aproape de lansarea jocului mi se pare o tampenie. Imi e greu sa justific o achizitie in septembrie a unui joc, cand stiu ca in decembrie sau ianuarie o sa pot sa cumpar un Complete Edition.
    Sau poti lua jocul, il termini, pastrezi salvarile, il vinzi pe olx la ~200 lei si in ianuarie iti iei Complete edition ca sa joci DLCs si sa-l pastrezi la colectie.
    Asa pe sistemul asta cu rabdarea poti astepta chiar pana Complete Edition e pe olx la 50 de lei, sau pana iti iei PS5 si te joci pe ala la 4k 60fps. Industria asta se bazeaza cel mai mult pe hype, day 1 buy si nerabdare.

  4. #84 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumpărați ediția Digital Deluxe si rezolvați problema.

    LE: Cu mulțumiri speciale pentru PlayStation România, am butonat zilele astea Spiderman. Special pentru CG o să urmeze un review din partea mea, sper sa reușesc să-l postez imediat cum se ridică embargoul.

  5. #85 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Problema e ca Digital Deluxe e doar digital cum ii spune si numele, unii prefera sa aiba tot jocul complet pe disc.
    Mai degraba pastrau dlc-urile alea toate mai bagau ceva si-l vindeau ca sequel cum s-a facut cu Saints Row IV sau sa le scoata standalone cum au facut Rockstar cu Episodes from Liberty City. Astea sunt exemple de DLCs done right. Asa "disc-loverii" nu pot decat sa astepte dupa complete edition sau goty edition.

  6. #86 SP
    Junior Member Zeper15's Avatar
    As vrea sa cumpar jocul pe disc, dar am doua nelamuriri. Daca se poate refolosi disc-ul daca il vand altei persoane? si daca da, se merita sa-l vinzi apoi pe olx la un pret mai redus?

  7. #87 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Se poate refolosi.
    A merita nu se foloseste, in contextul asta, la diateza reflexiva.
    Posibil sa merite, posibil sa nu merite, depinde de cat de rau stai cu banii.

  8. #88 SP
    Junior Member Zeper15's Avatar
    Am inteles. Ok si precomanda ajunge in ziua lansarii sau dupa cat timp?

  9. #89 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Teoretic in ziua lansarii, practic depinde de magazin si curier, de obicei ajunge in ziua urmatoare. Daca vrei neaparat sa il joci cand apare, cel mai bine e sa il iei tu din magazin.

  10. #90 SP
    Junior Member Zeper15's Avatar
    Imi recomanzi un magazin ok pentru chestii de genu'?

  11. #91 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Zeper15 View Post
    Imi recomanzi un magazin ok pentru chestii de genu'?
    Altex/Media Galaxy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #92 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Photo Mode Trailer



    Destul de funny

  13. #93 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Geniale photo mod-urile in jocuri. M-am prostit si eu putin in Horizon da nu am talent asa mare.

  14. #94 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Tare am impresia ca o sa tocesc butonul de share de pe controller

  15. #95 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    DLC 1 Teaser



    Oare vom avea si cu Venom un dlc?

  16. #96 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Uffff îmi este cam frică, mai sunt 3 zile și nu avem nici un review față de GoW care avea notă pe metacritic cu o săptămână înainte de lansare

  17. #97 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Azi la ora 17 se ridică embargoul. Cu 3 zile înainte de lansare, stai liniștit

  18. #98 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si totusi? Statueta aia cand o vor arata si ei?

  19. #99 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cel puțin 90/100, pe metacritic, marți 4 septembrie 2018.
    Am fost aproape
    http://www.metacritic.com/game/plays...els-spider-man

  20. #100 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si totusi? Statueta aia cand o vor arata si ei?
    Au aparut poze cu statueta de ieri.

    https://imgur.com/gallery/c4YwP55

    Sincer, nu sunt uimit ca au vrut sa ascunda asa ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Marvel's Spider-Man 2 By Cristy in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 146 Last Post: 07-03-2024, 19:26
  2. Marvel's Spider-Man: Miles Morales By Cristy in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 91 Last Post: 20-12-2023, 21:54
  3. Vand Spider Man By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 23-09-2020, 08:10
  4. Vand Marvel Spider-man. By toto in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 26-11-2019, 20:59
  5. Review: Marvel's Spider-Man - PlayStation 4 Pro By Dant3 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 11-09-2018, 09:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts