Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Death Stranding 2 On The Beach

  1. #21 SP
    Manager paul's Avatar
    2025.

    State of Play trailer:

  2. #22 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Deși aș fi fost mai împăcat ca DS să nu aibă sequel, m-a intrigat acest trailer și mi-a confirmat că niciodată nu știi ce idei nebune are Hideo.

    Rămâne de văzut implementarea și povestea care pare cusută cu ața "do what you did in America but somewhere else ".

    I'm all in.

  3. #23 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Cat timp a crescut bebelusul si nu mai trebuie sa-l plimb in borcan (ceea ce pt oricine are copii mici este totally f*up), I'm good, il astept cu mare drag, mi-a placut foarte mult primul!

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata bine si clar lasa loc de intrebari pe multe planuri (gen de ce erau gri la inceput, de ce arata bebelusul la fel ca in 1 dar si mai mare).

    Iar lumea pare mai diversa si sper sa diversifice si mecanicile de traversal.

    Un joc despre nimic, basically, care m-a prinsi si a dat cu mine de pereti (primul) asa ca cel mai probabil voi proceda la fel ca atunci - precomanda si jucat day 1

  5. #25 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu sunt familiar cu ce a mai facut Kojima dar omul asta reuseste sa ma intrige foarte mult. Pentru mine DS e unul din jocurile preferate iar ce am vazut aici mi se pare si mai interesant decat primul. Omul asta are foarte multe resurse si o creativitate care pe mine ma fascineaza.

  6. #26 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Este un mastermind, pe asta nu poti sa-l angajezi sau sa-l pui sa trimira raport, probabil ca este si extrem de dificil de lucrat cu el. Cu ce issues vine el din tinerete/copilarie nu as vrea sa stiu, ce stiu sigur este ca n-as avea curaj sa merg cu el in avion sau sa domn sub acelasi acoperis.

  7. #27 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, o avea mintea aia belita dar pare om ok, citeam un interviu cu el in care povestea despre relatia sa cu fi-su si mi-a dat impresia ca e un tata misto si bland
    Dar complet de acord ca cel mai probabil e dificil de lucrat cu el - genul asta de creativi au tendinta sa absoarba tot si sa nu lase nimic, nici nu vreau sa stiu cum ar fi sa fii producer la un proiect de-al lui si sa-i zici ca nu se poate face ce vrea el ca nu incape in timeline/nu e buget

  8. #28 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Un joc ciudat,nu am inteles mare lucru din ce au aratat.Nu am jucat primul.

  9. #29 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by qdx View Post
    Un joc ciudat,nu am inteles mare lucru din ce au aratat.Nu am jucat primul.
    In mod normal as fi zis "pai de-aia nu intelegi ca nu ai jucat primul joc", dar eu l-am jucat si tot nu inteleg.

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ...dar eu l-am jucat si tot nu inteleg.

    Cam asa ceva. Sunt curios daca e cineva care chiar a inteles chestii din jocul asta.

    Oricum ciudata rau faptul ca mi-a placut atat de mult, desi nu am inteles nimic din el. Dar a fost exact mai mult drumul, decat destinatia, cel putin din perspectiva mea.

    Si desi de regula nu suport jocurile lui Kojima, pentru ca au acele cinematics interminabile si prost realizate, in primul DS a fost un deliciu sa ma uit la ele, mai ales la cat de bine au fost realizate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Death Stranding (movie) By paul in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 15-12-2023, 15:12
  2. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 339 Last Post: 10-06-2021, 21:44
  3. Vand Death Stranding PS4 By Rukax in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 26-03-2020, 16:10
  4. Vand death stranding By flonils in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 24-12-2019, 06:51
  5. Vand Death Stranding PlayStation 4 By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2019, 11:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts