Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 43 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #241 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    cel mai bun joc neplatit este Warframe .
    deci joc ca nebunul la el pana vine FIFA 15 .. m-a facut sa nu imi mai cumpar nici un alt joc .. incredibil cum te prinde - asta daca iti si place genul

  2. #242 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mie mi se pare foarte prost

  3. #243 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    nici pe mine nu ma prins wf dar dont starve da

  4. #244 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi activez ps plus? Am un redeem code pentru 14 zile dar dupa ce il introduc imi cer datele cardului (de UK) pe care evident ca nu il am..

  5. #245 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pune-l pe cel ro cu o adresa de uk

  6. #246 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Gata. Rezolvat.. L-am pus insa pe cel de ro cu adresa de ro (m-am gandit ca e verificabila adresa pe care a fost facut cardul), dar la country a ramas UK..e panica?

  7. #247 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e ok, dar ti-as recomanda ca acum sa-ti stergi datele cardului din cont si sa dai disable renew ps+ ca sa nu-ti ia bani de pe card

  8. #248 SP
    Junior Member VladOpait8's Avatar
    Am luat de curand acel Bundle PS4 white + Destiny, unde am primit si 30 de zile de ps plus, dar nu le pot activa. Am incercat la datele cardului sa pun si adresa de UK si adresa de RO si imi spune ca datele nu sunt corecte. Este vreo rezolvare?

  9. #249 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Dacă ai mai avut plus pe cont s-ar putea sa nu meargă activata acea luna. Eu știu ca trebuie sa ai pe card o suma de bani sa vadă ca e activ cardul.

  10. #250 SP
    Junior Member VladOpait8's Avatar
    Multumesc Valentin, am rezolvat!

  11. #251 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Pana la urma cum a fost?

  12. #252 SP
    Junior Member VladOpait8's Avatar
    Era pe 0 cardul

  13. #253 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Acum poți șterge liniștit datele cardului. Just to be safe

  14. #254 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Am si eu cateva nelamuriri daca stie cineva:
    1) Daca imi fac cont pe PS+ pe PS4, pot descarca jocurile cumparate de pe PS3-PSStore?
    2) PS+ e transmisibil pe ambele console? Functioneaza si pe PS3 odata cumparat pe PS4?

  15. #255 SP
    Member valentin2007's Avatar
    1: dacă ai de gând sa joci jocurile de ps3 pe ps4, nu, nu merge. Dacă sunt cumpărate pt ps4,da vei putea sa le downloadezi;
    2: da, subscripția ps+ este valabila pe toate platformele ps3, ps4, ps vita

  16. #256 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Multumesc de raspuns.
    La pct. 1 m-am referit la jocurile de PSX/PS2 cumparate de pe Store.
    In cazul lor? Merg ca sa le descarc din nou (fara sa le platesc) si sa le joc dar pe PS4 de data asta?

  17. #257 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu poti juca jocuri de PS3/PS2 pe PS4. Pentru asta exista http://www.consolegames.ro/forum/f11...aystation-now/

  18. #258 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Stai putin! Nu m-am referit la varianta fizica a discului. Daca pe PS3 pot cumpara si descarca de pe PS Store titluri de PS2/PS1 si le pot juca, tot la fel trebuie sa pot face acum de pe PS4. Cel putin teoretic. Sunt aceleasi jocuri, doar ca le descarc cu alta consola.
    Evoluam sau involuam?!?

  19. #259 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Acele titluri sunt portate pentru PS3 care are alt hardware si alta arhitectura fata de PS4, deci nu poti rula pe un PS4 ce poti rula pe PS3. Simplu, da?

  20. #260 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by -=Gamer X=- View Post
    Stai putin! Nu m-am referit la varianta fizica a discului. Daca pe PS3 pot cumpara si descarca de pe PS Store titluri de PS2/PS1 si le pot juca, tot la fel trebuie sa pot face acum de pe PS4. Cel putin teoretic. Sunt aceleasi jocuri, doar ca le descarc cu alta consola.
    Evoluam sau involuam?!?


    cu exceptia unor variante limitate de PS3 care ruleaza si jocuri din generatiile anterioare, pe PS3 nu functioneaza jocuri de PS1 sau PS2. Poate jocuri portate pentru PS3 (Gen God of War Collection si altele de gen).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 43 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts