Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 43 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #501 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sigur glumea, a văzut in ce hal scrie user-ul Fluture si a vrut sa il ia la mișto

  2. #502 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Mai are cineva probleme cu logarea in store de pe pc? Mie imi da Login failed de fiecare data.

  3. #503 SP
    Member eangel's Avatar
    La mine merge. Inclusiv de pe browserul de pe mobil

  4. #504 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Nope, la mine nu merge nici de pe mobil nici de pe PC, sa vad cand ajung la consola daca merge.

  5. #505 SP
    Member namename's Avatar
    Avem si ps+. Pot juca fifa cu romani?

  6. #506 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Aseara nu mi-a functionat store-ul si multiplayerul. Imi zicea ceva de maintenance. Si la voi a fost la fel?

  7. #507 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    ^ da.

  8. #508 SP
    Junior Member MILANISTU's Avatar
    Salutare, am luat o mica teapa cu OUTLAST WISTLEBLOWER(15 lei) crezand ca este joc stand alone l-am achiz. de pe store RO si eu am jocul principal si cont primary pe US. Ca sa dreg busuiocul ies mai ieftin daca achiz. si jocul full de pe STORE RO decat doar add-on-ul de pe US dar intrebarea este: va merge add-on-ul si pe contul de US daca am achizitionat si jocul si add-on-ul de pe STORE RO? Banuiesc ca ar merge.

  9. #509 SP
    Member nire's Avatar
    " Reducerea de 10% din valoarea cosului de cumparaturi de pe PS Store se va putea folosi pe baza unui cod, intre 23 ianuarie de la ora 11:00 si pana pe 26 ianuarie ora 11:00. Codul special pe baza caruia utilizatorii vor putea beneficia de reducere va fi afisat in PS Store Romania. Reducerea de 10% se va aplica intregului continut al cosului virtual, exceptie facand abonamentele PS Plus, care nu participa la promotie."
    De pe pagina de facebook PlayStation Romania

  10. #510 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by MILANISTU View Post
    Salutare, am luat o mica teapa cu OUTLAST WISTLEBLOWER(15 lei) crezand ca este joc stand alone l-am achiz. de pe store RO si eu am jocul principal si cont primary pe US. Ca sa dreg busuiocul ies mai ieftin daca achiz. si jocul full de pe STORE RO decat doar add-on-ul de pe US dar intrebarea este: va merge add-on-ul si pe contul de US daca am achizitionat si jocul si add-on-ul de pe STORE RO? Banuiesc ca ar merge.
    dap. in general poti folosi un joc+addon pe orice cont de pe consola, indiferent de regiunea de unde sunt achizitionate, dar de cele mai multe ori e important ca jocul si addonul sa fie luate din aceeasi regiune.

  11. #511 SP
    Junior Member cata89's Avatar

    Ps plus

    Salutare! Am si eu o intrebare...in curand o sa achizitionez un ps4 si vreau sa stiu daca pot cumpara abonamentul de ps+ de pe ps store Romania.
    Exista aceasta optiune?

  12. #512 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Salut. Da exista aceasta opțiune, eu asa mi-am cumpărat.

  13. #513 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Uite ti-am facut un screenshot sa iti faci o idee asupra preturilor.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1421838761789.png

  14. #514 SP
    Junior Member cata89's Avatar
    Mc mult!

  15. #515 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    Problema ta e ca sunt 2 regiuni diferite. US si europa. Daca luai pe uk sau alt store din europa era ok. Dar daca zonele sunt diferite nu merge. Asa ca ori iei jocu pe store ro, ori iei addonu pe us

  16. #516 SP
    Junior Member cata89's Avatar

    Probleme

    De ce nu ma pot conecta la ps store? Apas si imi apare doar please wait...si sta asa de minute bune...

    ---------- Post added 22-01-2015 at 22:37 ----------

    Am rezolvat pana la urma, dar acum am o alta nelamurire, cum reusesc sa activez trialul ps+ de 14 zile?

  17. #517 SP
    Junior Member capone0's Avatar
    Am un vaucher code pentru PS+ 1 month trial. Daca cineva il poate folosi il pot trimite prin pm.

  18. #518 SP
    Junior Member capone0's Avatar
    Quote Originally Posted by capone0 View Post
    Am un vaucher code pentru PS+ 1 month trial. Daca cineva il poate folosi il pot trimite prin pm.
    Could l-am dat primului care l-a cerut. Multumesc pentru mesaje.

  19. #519 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Eu folosesc ps+ doar pt. jocurile gratis, imi faceam cont pe brazilia si activam ps+ 14 zile free, acuma imi cere cand fac cont nou sa bag datele de pe card mai pe scurt nu mai pot sa activez ps+. Stie cineva pe ce tara sau regiune merge fara card?

  20. #520 SP
    Member namename's Avatar
    Stie cineva cand ar trebui sa intre jocurile gratuite de la PS+ pe UK?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 43 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts