Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 171 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2761 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Probabil se uita la preturile de la Nintendo la 3DS

  2. #2762 SP
    Junior Member cypydcv's Avatar
    Nu se pot uita si ei la preturile de la psp zic eu ca este mai aproape

  3. #2763 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Stie cineva cum se vad jocurile de PSP pe PS Vita? Au fost remasterizate in 960x544 sau au ramas tot la 480x272?

  4. #2764 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Sunt upscalate la rezolutia de ps vita.

  5. #2765 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Utilă informația; și eu voiam să iau GTA Chinatown Wars că tot e la reduceri. Că tot veni vorba... Să iau GTA sau Virtua Tennis 4? Acela e nativ pentru Vita și cu reducerile astea au cam aceleași preț. Virtua Tennis e chiar mai ieftin cu o liră din câte văd.

  6. #2766 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Mai am inca o intrebare: se pot juca jocurile de PSP pe PS Vita in multiplayer ad-hoc?

  7. #2767 SP
    Junior Member cypydcv's Avatar
    Cam in cat timp se incarca bateria consolei? Si cum imi dau seama ca bateria este incarcata? ( altceva decat pictograma bateriei, de exemplu la mine pictograma este plina dar butonul PS este galben)

  8. #2768 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Galben nu are cum, poate portocaliu.

    Solid blue: Plugged in
    Flashing blue: Standby mode
    Slow blue flash: Unread message or information
    Solid orange: Charging, but powered off
    Flashing orange: Battery is going to call it quits soon

  9. #2769 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by cypydcv View Post
    Eu nu pot sa inteleg de ce jocurile sunt atata de scumpe chiar si dupa 2 ani de la aparitia ( consolei dar chiar si a jocului )...nu mai zic, comparativ cu preturile de la jocurie psp sunt uriase.
    Ce o fi in capul lor ?
    La Altex sunt mai ieftine, la Domo si Flanco te rupe la buzunar. Urmareste site-ul Altex in fiecare zi ca astia ad-hoc baga promotii care tin o perioada dupa care jocurile revin la preturile initiale si tot asa.

  10. #2770 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by cypydcv View Post
    Eu nu pot sa inteleg de ce jocurile sunt atata de scumpe chiar si dupa 2 ani de la aparitia ( consolei dar chiar si a jocului )...nu mai zic, comparativ cu preturile de la jocurie psp sunt uriase.
    Ce o fi in capul lor ?

    nu cred ca asa ar trebui sa privesti lucrurile. psp-ul nu se mai fabrica. sincer nici la 3ds nu am vazut sa se ieftineasca jocurile.oricum eu de la altex am luat DBZ battle for Z cu 30 sau 40 lei la reducere. o sa dureze foarte mult pana cand o sa ajunga la pretul celor de psp

  11. #2771 SP
    Junior Member cypydcv's Avatar
    Cand ajung acasa stau geana pe Altex si am mai vazut ca si aici la bazar sunt unii care vand la un pret rezonabil.

    Legat de baterie inca nu am aflat timpul de incarcare cat despre culoarea butonului PS a fost asa : bateria goala, l-am bagat la incarcat si era portocaliu ( daca apasam pe el se debloca consola si se facea albastru dupa blocarea consolei se facea portocaliu) dupa un timp s-a facut albastru si dupa s-a stins. ( daca imi amintesc bine) si i-a luat undeva la 2ore sa se incarce ( adica sa se stinga butonul PS ca bateria arata ca este plina dupa cam o ora jumatate)

  12. #2772 SP
    Member legokid220's Avatar
    pe voi cat va tine bateria? pe mine ma tine undeva la 3-4 ore de gameplay ...

  13. #2773 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Pai cam atat tine. Incarci consola 2 ore si te joci vreo 4 ore.

  14. #2774 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din cate am inteles varianta noua cu LCD (nu AMOLED) tine cu aproximativ o ora mai mult. Nu stiu insa daca merita sa pierzi that gorgeous perfect black!

  15. #2775 SP
    Member legokid220's Avatar
    comparatiile intre LCD si AMOLED mi se par imense .... LCD arata rau!

  16. #2776 SP
    Banned Templier's Avatar
    la ce sume se vand PSV urile acum SH nu cred ca foarte multa lume o sa mearga sa isi ia un Slim din magazin cu sau fara OLED. oricum ecranul OLED s-ar putea sa devina si inutil in viitor daca o sa il folosesc doar pentu jocuri indie.

  17. #2777 SP
    Banned Templier's Avatar
    in afara de salt nu ma intereseaza altceva de aici

    A Bunch Of New Games Are Coming To Vita [UPDATE]

    ---------- Post added 28-08-2014 at 23:48 ----------

    cred ca tot mai bine ar fi aratat pe Vita


  18. #2778 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Ce jocuri v-au tinut in fata consolei? Ma refer la jocuri care intr-adevar v-au facut sa va intoarceti cu placere si nerabdare la consola. La mine se cam pune praful pe consola, sincer sunt 3 jocuri mari si late care le-am indragit si pe care le-am jucat din placere si nu din plictiseala ca sa am ce butona si eu. Uncharted, Killzone Mercenary si Gravity Rush. Voi?

  19. #2779 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #2780 SP
    Member chesterb's Avatar
    Guacamelee!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 171 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts