Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 171 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1161 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    82 dolari(280lei) e cel de 32gb + transportul ajunge la pretul de la noi...la altex e 370lei.
    Am scris clar ca ma costa doar transportul.Cardul imi vine gratis daca pot zice.

    http://www.consolegames.ro/forum/f81...icatii-jocuri/


  2. #1162 SP
    Member szabi90's Avatar
    Max 200 ron ar trebui sa coste un card de 32 gb. Nu ii de ajuns ca , PS Vita nu are memorie interna , dar si cardul de memorie costa foarte mult. Bravo Sony , va mirati de ce nu are succes consola pe piata. Sa nici nu vorbim de celelalte parti negative a consolei.

  3. #1163 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Ma alaturi si eu in clubul PSVita cu un Vita alb

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post909274

    PSN ID : JeNeI_ViTA
    Felicitari!

    Arata foarte bine in alb.
    Ar trebui sa cumperi si ceva protectie pentru el. Eu mi-am luat pack-ul de accesorii facut de Sony si sunt foarte multumit de Screen Protector si Pouch.


    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Iti ajunge cardul de 4gb? Eu am de 8gb si nu mai am spatiu

    Astept sa mai scada pretul la cel de 16/32 gb.
    Fain ti-ai aranjat iconitele .

    ---------- Post added 15-12-2012 at 11:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Max 200 ron ar trebui sa coste un card de 32 gb. Nu ii de ajuns ca , PS Vita nu are memorie interna , dar si cardul de memorie costa foarte mult. Bravo Sony , va mirati de ce nu are succes consola pe piata. Sa nici nu vorbim de celelalte parti negative a consolei.
    Daca ajuta la protectia impotriva pirateriei atunci eu nu am nimic cu pretul cardurilor. Sony oricum pierd bani la fiecare consola vanduta, cel putin la carduri ar trebui sa faca ceva profit.
    Si pentru ca folosesc un singur tip de carduri atunci pot sa optimizeze jocurile sa ruleze cat mai bine de pe ele. Daca te-ar lasa sa folosesti orice card atunci tot ar trebui sa dai bani multi ca sa fie cat mai rapid si nu ar functiona la fel de bine ca acestea.

  4. #1164 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Folie clar nu voi pune.M-am pagubit deja de 2 ori...

  5. #1165 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Folie clar nu voi pune.M-am pagubit deja de 2 ori...
    De ce nu?

  6. #1166 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    De ce nu?
    Poate ca ajuta dar strica aspectul/calitatea.

  7. #1167 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu stiu cum sunt cele ne-oficiale dar folia facuta de Sony este foarte buna.
    Usor de aplicat si nu strica aspectul aproape deloc (cel putin mie asa mi se pare ) .
    Pouch-ul imi place foarte mult pentru ca desi nu ofera cea mai buna protectie, e perfect daca vrei sa pastrezi consola in buzunar.
    O apara de scame si zgarieturi.

    Si pe langa astea mai primesti cu pachetul de accesorii o curea de mana, laveta, si o husa de piele care nu mi se pare la fel de practica precum celelalte accesorii.
    Attached Images Attached Images vita_1.jpg vita_2.jpg gampsvstkit.jpg

  8. #1168 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am vazut acest pachet si il voi cumpara de curand,pentru ca tin consola in folia originala.Folie de ecran nu voi aplica,mai bine am grija si mai mare.

  9. #1169 SP
    Member szabi90's Avatar
    Eu mai bine mi-am cumparat un full body screen protector , crystal clear case , si o husa asemamatoare ca si cel din starter kit

    M-au costat in jur de 30/40 ron total

    Dupa parerea mea nu merita sa cumperi starter kit-ul , nu contine cele mai bune accesorii , daca ai timp si te uiti pe ebay de exemplu , gasesti la pret mai ieftin , le cumperi separat , eu asa am facut.

    ---------- Post added 17-12-2012 at 09:05 AM ----------

    Uncharted: Golden Abyss Wins Golden Joystick Handheld Game of The Year Award ~ PS Vita Hub | Playstation Vita News, PS Vita Blog :applause::applause::applause::applause:

    ---------- Post added 17-12-2012 at 09:07 AM ----------

    1 Year of Playstation VITA

  10. #1170 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Da,astazi un an s-a lansat consola in Japonia.La Multi Ani PSVita,si la mai multe jocuri

    Eu momentan am AC3L,Uncharted : GA,PASBR,WipeOut 2048 (PS+) + celelalte Instant game collection.Intentionez sa cumpar cele 2 DLC pentru WipeOut 2048,fiindca l-am jucat si pe PS3.

    Trebuie sa-mi vina NFS Most Wanted si LBP Vita.Iar mai am un pic de adunat pe Amazon si imi iau un card de 32GB.

    Eu sunt foarte multumit de consola,si de jocurile oferite pentru el,dar astept Killzone : Mercenary si BioShock.

    L.E.La varianta neagra rama din fata se ilumineaza? Ca la al meu alb cand ii intuneric se ilumineaza.

  11. #1171 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Sincer suna trist faptul ca este lansata de un an si numeri pe degete jocurile care sunt exclusive si chiar merita jucate. La fel ca la 3ds, dar macar acolo au si vandut multe console.

  12. #1172 SP
    Member szabi90's Avatar
    Putine jocuri , nu sunt deloc impresionat , si Uncharted putea fi mai bun. Inainte de a fi lansat jocul UGA ; grafica mi sa parut foarte buna , insa cand l-am cumparat , m-am jucat , am vazut ca ceva nu ii in regula cu grafica jocului , apoi am cicit ca nu ii reglat pe 960 � 544 "rezolutia consolei " ci pe 720 x 408 , ce ma dezamagit foarte mult.

    La Fifa nu imi place ca suporterii nu se misca , stau ca niste statui , iar Fifa 13 ii un copy paste , puteau sa rezolva macar acest lucru .

    Call of duty , iarasi o mare dezamagire

  13. #1173 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu nu stiu ce consola aveti voi dar eu nu ma pot satura de jocurile de pe Vita .
    Am doar 2-3 pe langa cele primite de la PS+ si inca o tona care trebuie sa le joc: Wipeout 2048, AC3, LBP, Most Wanted, Persona4, Ninja Gaiden Sigma +, SF X Tekken, MSG HD Collection, PlayStation All-Stars (cumparat deja) , Sound Shapes, Lumines, Dynasty Warriors Next and so on... oh, si Mortal Kombat FREE peste cateva zile .

    Probabil ca voi doi v-ati asteptat la alt tip de jocuri si de aia sunteti dezamagiti. Eu n-am fost sigur la inceput ca o sa-mi placa ce are de oferit si de aia am amanat cumpararea ei dar acum mi se pare cea mai buna consola portabila.

  14. #1174 SP
    Member szabi90's Avatar

  15. #1175 SP
    Junior Member Sergiu121's Avatar
    Salut, de unde as putea sa imi cumpar jocuri pentru PS Vita la un pret rezonabil ?

  16. #1176 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    zavvi.com, shopto.net, ebay.co.uk - astea toate trimit si in Romania
    Daca nu ai aflat de PS Plus: este un serviciu care il platesti pentru fiecare luna si de pe urma caruia primesti jocuri gratis, poti sa le joci cat vrei, atat timp cat abonametul ti-e activ.
    Jocurile astea sunt disponibile acum pentru Vita, primesti altele noi in fiecare luna: PlayStation Plus for PS Vita: Launch details confirmed – PlayStation.Blog.Europe .

  17. #1177 SP
    Member szabi90's Avatar
    Okazii ....

  18. #1178 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Eu nu stiu ce consola aveti voi dar eu nu ma pot satura de jocurile de pe Vita .
    Am doar 2-3 pe langa cele primite de la PS+ si inca o tona care trebuie sa le joc: Wipeout 2048, AC3, LBP, Most Wanted, Persona4, Ninja Gaiden Sigma +, SF X Tekken, MSG HD Collection, PlayStation All-Stars (cumparat deja) , Sound Shapes, Lumines, Dynasty Warriors Next and so on... oh, si Mortal Kombat FREE peste cateva zile .

    Probabil ca voi doi v-ati asteptat la alt tip de jocuri si de aia sunteti dezamagiti. Eu n-am fost sigur la inceput ca o sa-mi placa ce are de oferit si de aia am amanat cumpararea ei dar acum mi se pare cea mai buna consola portabila.
    Si eu simt la fel

  19. #1179 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Eu nu stiu ce consola aveti voi dar eu nu ma pot satura de jocurile de pe Vita .
    Am doar 2-3 pe langa cele primite de la PS+ si inca o tona care trebuie sa le joc: Wipeout 2048, AC3, LBP, Most Wanted, Persona4, Ninja Gaiden Sigma +, SF X Tekken, MSG HD Collection, PlayStation All-Stars (cumparat deja) , Sound Shapes, Lumines, Dynasty Warriors Next and so on... oh, si Mortal Kombat FREE peste cateva zile .

    Probabil ca voi doi v-ati asteptat la alt tip de jocuri si de aia sunteti dezamagiti. Eu n-am fost sigur la inceput ca o sa-mi placa ce are de oferit si de aia am amanat cumpararea ei dar acum mi se pare cea mai buna consola portabila.
    Inteleg, insa din ce ai zis acolo majoritatea sunt multi platform si le joc pe xbox/ps3, iar restul sunt minigames, unele reebot (vezi lumines care deja l-am jucat pe psp de i-au sarit capacele) si prefer sa joc gta 3 sau vice city pe iphone decat aceste minigames.
    Dar, gusturile nu se discuta.

  20. #1180 SP
    Member szabi90's Avatar
    Exista cumva un External Battery pt. PS Vita ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 171 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts