Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 171 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1741 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Da. Alea sunt jocurile "de baza" care se schimba o data pe an. Prin noiembrie vor fi inlocuite.

  2. #1742 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    NFS: Most Wanted Vita la doar £14 - http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1002454

  3. #1743 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Cine vrea sa joace Call of Duty,NFS sau FIFA Football online (ID Americanu23)

    Am pus folie si atasatoare pe butoane si sunt foarte bune ,recomand

    P.S : Ofer la schimb little deviants ( 50 lei ) pentru all stars playstation battle sau assasins creed sau alte variante + diferenta din partea mea

    Voi ce jocuri spuneti ca ar trebui neaparat sa le joc ?

  4. #1744 SP
    Member bartonn's Avatar

  5. #1745 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Am si eu o intrebare. Am 2 carduri de memorie, unul de 8gb si unul de 16gb. Ca sa schimb intre ele trebuie mereu resetata consola (data, ora etc)? Pot folosi contul de PSN pe ambele carduri?

  6. #1746 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    Am si eu o intrebare. Am 2 carduri de memorie, unul de 8gb si unul de 16gb. Ca sa schimb intre ele trebuie mereu resetata consola (data, ora etc)? Pot folosi contul de PSN pe ambele carduri?
    Da.

  7. #1747 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Aham. Deci nu e practic sa tin 2 carduri...

  8. #1748 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Unora le convine pentru ca nu trebuie sa le schimbe zilnic.
    Poti sa-ti faci back-up pe PC sau PS3 cu jocuri si salvari de pe card ca sa nu fii nevoit sa le redescarci tot timpul.

    ---------- Post added 13-07-2013 at 05:29 ----------

    Inca nu s-a renuntat complet la Bioshock Vita :



    Free DLC pentru Retro City Rampage:


  9. #1749 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    nu pot sa cred..Mortal Kombat PS Vita e complet mort pe multiplayer..pe langa faptul ca ma baga doar cu playeri cu un w/l ratio incredibil de mare care ma bat fara sa apuc sa respir..trebuie sa astept ~15 minute dupa un player

  10. #1750 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Se pare ca Vita e pe primul loc in testul HTML5: The HTML5 test - How well does your browser support HTML5? .

    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    nu pot sa cred..Mortal Kombat PS Vita e complet mort pe multiplayer..pe langa faptul ca ma baga doar cu playeri cu un w/l ratio incredibil de mare care ma bat fara sa apuc sa respir..trebuie sa astept ~15 minute dupa un player
    Hm, l-am incercat pe online cand s-a dat la PS+ si era foarte multa lume dar aceeasi problema ca si tine: erau mult prea buni.
    Pe langa asta aveam si un lag foarte mare. Da-mi add pe PSN si poate-l incercam.
    Sau poti sa incerci pe online ceva mai actual, ca Unit 13 care s-a dat de curand la PS+.

  11. #1751 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    te am deja la prieteni ...si mai am o intrebare: Am pus vita-ul la incarcat prin USB (este bifata casuta cu USB Power Supply) insa nu mi se incarca ...nu-mi apare la baterie acel semn cum ca s-ar incarca...mai trebuie setat ceva?

  12. #1752 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Si eu am aceeasi problema din totdeauna cu cei care joc online.Sunt om cu 2 servicii si daca apun sa ma joc 2 ore pe sapmana sunt fericit si ma dispera cand aproape orice joc pe care incecam sa il joc cu alti te "macelaresc" de ma apuca nervii de imi vine sa imi modez cosola ca sa nu ii mai vad ever (hehehe) in fine...Am mai realizat ca sunt foarte putini aici care joaca online ...fiindca am doar 3 prieteni in lista dintre caredoar cu unul ca mai distrez din cand in cand la un FIFA.
    Am jucat si Call of Duty online si nici nu apucam sa imi aleg arma ca deja in luam headshoot din baza ! Cred ca din 10 runde abia de am omorat si eu 1-2 pe acolo...
    Ar trebui sa faca toate jocurile sa se joace online doar pe level adica oponentii tai sa fie de un nivel apropiat lvl tau...

    De PS All Stars Battle Royal se merita sa il cumpar?Este bun?sau si aici ma macelaresc pe online hehehe

  13. #1753 SP
    Member angellicus's Avatar
    Daca vreti sa jucam ceva multiplayer gen Little Big Planet sau Soul Sacrifice, add me angellicus. Apropo, incercati Soul Sacrifice este foarte bun jocul, am vreo 60 de ore bagate in el.

  14. #1754 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    la Mortal Kombat PS Vita mai are cineva lag cand joaca online?..la mine se misca execrabil..nici macar nu pot sa barez loviturile la timp deoarece nu ia comanda la timp

  15. #1755 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am o problema...mi-am luat card de 32gb si vreau sa imi bag contu meu si un an de ps + dar trebuie sa dezactivez contu tipului care l-a avut înainte si eu nu ii stiu parola...trebuie sa merg cu consola la el sau poate sa o dezactiveze si de pe pc? Am citit ceva cum ca nu voi mai putea activa un cont pe Vita timp de 6 luni daca dezactiveaza tipu anterior contu lui de pe pc...vou ce stiti?

    L.E.: am rezolvat cu un factory reset din safe mode. PS + pe care zona se merita mai mult? US sau UK? Am un cont de psn care contine toate trofeele mele de ps3 dar nu mai am ps3 si e pe US. Nu tin neaparat la el doar vreau sa fac o decizie informata. Observ ca mare parte aveti cont pe UK.

  16. #1756 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Daca vreti sa jucam ceva multiplayer gen Little Big Planet sau Soul Sacrifice, add me angellicus. Apropo, incercati Soul Sacrifice este foarte bun jocul, am vreo 60 de ore bagate in el.
    O sa te provoc eu la un Soul Sacrifice! Add me : shadow89assassin . Eu maine ma voi juca iar si te bag atunci in lista daca nu vezi msg asta intre timp

  17. #1757 SP
    Member angellicus's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Am o problema...mi-am luat card de 32gb si vreau sa imi bag contu meu si un an de ps + dar trebuie sa dezactivez contu tipului care l-a avut înainte si eu nu ii stiu parola...trebuie sa merg cu consola la el sau poate sa o dezactiveze si de pe pc? Am citit ceva cum ca nu voi mai putea activa un cont pe Vita timp de 6 luni daca dezactiveaza tipu anterior contu lui de pe pc...vou ce stiti?

    L.E.: am rezolvat cu un factory reset din safe mode. PS + pe care zona se merita mai mult? US sau UK? Am un cont de psn care contine toate trofeele mele de ps3 dar nu mai am ps3 si e pe US. Nu tin neaparat la el doar vreau sa fac o decizie informata. Observ ca mare parte aveti cont pe UK.
    Desi platim mai mult pentru jocuri and stuff pe UK, pina acum cel putin, cand e vorba de PS +, UK castiga detasat! Uita-te pe listele cu ce s-a dat pina acum in materie de jocuri.

  18. #1758 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Ok, mi-am luat un an de ps + pe uk si un voucher de 10 lire de pe cdkeys.com; am platit prin paypal, iar dupa ce am platit mi-a spus "returning to customer website" sau ceva de genul ăsta... problema e ca pe profilul meu paypal la istoric nu imi apare nicio tranzactie si banii sunt inca pe cardul atasat contului de paypal...nu ar trebui sa fie aproape instant de vreme ce e doar un cod?

  19. #1759 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Te-a dus pe pagina unde nu poti sa dai checkout ( si care arata asa )?
    Dai click dreapta pe pagina -> Inspect Element -> tab-ul Console -> Scrii in consola: jQuery("#order_review_form").submit(); si dai Enter
    Codul il primesti instant.

  20. #1760 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am ajuns pe pagina aia da nu am stiut ce sa fac mai departe...acum cum mai ajung la pagina aia fara sa mai cumpar inca o data un voucher?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 171 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts