Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: PSP GPS

  1. #1 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar

    PSP GPS

    Deschid acest thread pentru ca pe data de 08.01.2009 s-a lansat

    Eastern Europe Map Pack -

    din pacate noi inca nu avem acces la PS Store - insa s-ar putea ca in curand sa apara Go Explore (softul UMD - cu eastern europe inclus).

    Astept cu interes lansarea si o sa va tin la curent cu functionalitatea unitatii GPS pentru PSP. (cand voi reusi sa-l folosesc in Bucuresti).

    Alaturi de Eastern Europe s-a lansat

    Map Pack - USA / Canada
    Map Pack - Russia

  2. #2 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Ar fii extraordinar daca ar aparea si UMD-ul cu Go!Explore,avand in vederea ca data trecuta nici nu ne-au bagat in Europa.

  3. #3 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    data trecuta a aparut harta (hartile) pentru WESTERN europe ... d'aia nu ne-au bagat

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    A iesit pachetul de harti Eastern European pentru Go!Explore. Am cautat pe net astazi si nu am reusit sa gasesc lista tarilor. Nu stiu sigur daca Romania este printre acestea, descrierea pachetului fiind oarecum vaga. Are cineva informatii mai detaliate despre acest pachet ?

  5. #5 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu l-am vazut pe PSN - UK (de pe PSP) - deci eu nu il pot cumpara (si nu cred ca poate cineva din RO - inca) nu am verificat pe USA - l-am cautat in format ISO si nu am gasit nimic, oricum este turn-by-turn - in caz ca te intrebi, acum cat de bune sunt hartile ... nimeni nu poate stii

  6. #6 SP
    Junior Member Talleyrand's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Eu l-am vazut pe PSN - UK (de pe PSP) - deci eu nu il pot cumpara (si nu cred ca poate cineva din RO - inca) nu am verificat pe USA - l-am cautat in format ISO si nu am gasit nimic, oricum este turn-by-turn - in caz ca te intrebi, acum cat de bune sunt hartile ... nimeni nu poate stii
    de ce nu poate fi cumparat trebuie sa ai card ( cont ) in UK sau care e treaba ?

  7. #7 SP
    Junior Member luccy's Avatar
    deocamdata nu ni se da voie

  8. #8 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Poti vorbi cu userul Robert Dinu si el incarca contul pe PSN - UK - si apoi poti cumpara - insa pretul e destul de piperat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gps pe PSP By elpresidento1 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 7 Last Post: 28-06-2009, 15:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts