Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 122

Thread: Killzone: Mercenary

  1. #61 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @Trefla Se vorbea ca va contine episoade care tin 40-50 de minute,dar intrebarea e cate episoade are,si la ce dificultate se refereau...

    ON : Mai multe confirmari ca SP campaign-ul este foarte scurt...

    LOL at single campaign length - Killzone: Mercenary Message Board for PlayStation Vita - GameFAQs

  2. #62 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    E un joc bun in banii sai asta-i clar.Acum sa nu ne asteptam sa faca developerii jocuri AAA mai bune ca pe consola "mama" bine ca se fac decat WiiU care s-a nascut mort.

  3. #63 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    din ce zic astia in review la IGN, jocul se concentreaza mai mult pe Multiplayer decat pe campanie + ca mai sunt si acele 9 Contract Mission.

  4. #64 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Era prea frumos sa apara in final un joc de vita perfect cap -coada. Macar acum stim cu totii de ce vita o va tine sub nivelul marii cu vanzarile (ca si pana acum)

  5. #65 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    dar stai ma putin ca nu a spus nimeni ca e un fail. Doar ca e putin cam scurta campania, si nu stiu de voi, insa eu nu ma pot juca mai mult de o ora maxim, deci pentru mine o campanie de 5 ore suna perfect.

  6. #66 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nici eu nu am zis ca e fail (nici nu am jucat) dar pe langa cum au anuntat jocul, pt mine e o dezamagire.

  7. #67 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Multiplayer all the way. Am jucat beta pana m-au trimis acasa (au inchis serverele)

  8. #68 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Tocmai am pus jocul jos dupa ce am terminat prima misiune si trebuie sa spun ca nu sunt de acord cu ce am citit prin review-urile mai putin pozitive. E posibil sa termini jocul in 3-5 ore? Probabil. Dar nu inteleg de ce ar face cineva asta. Misiunile au multe obiective optionale si intel-uri de gasit. Eu am terminat prima misiune in 35 de minute pe 'normal' si am gasit doar 3 intel-uri. Deci mai am de gasit inca 3 si sa o termin inca o data pe 'hard' . Si nici nu o sa ma ating de multiplayer pana cand fac 100% singleplayer-ul .

    Nu stiu daca mai tineti minte dar si de MGS4 se spunea la lansare ca este foarte scurt pentru ca cineva l-a terminat in 4 ore dar daca l-ati fi jucat v-ati fi dat seama ca nu este deloc asa.

    EDIT: era s uit de modul 'contracts' care iti da si mai multe motive sa rejoci campania sp.

  9. #69 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Azi mi-a ajuns si mie. Din ce am jucat pana acum nu pot spune decat: ****ING AWESOME!

  10. #70 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Azi mi-a ajuns si mie. Din ce am jucat pana acum nu pot spune decat: ****ING AWESOME!
    Azi ma duc la Altex Liberty sa imi iau jocul, sper sa fie in stoc.
    OEE ce PSN id ai ?
    al meu e: willysandu84
    Dupa ce termin single la toate nivelele de dificultate, ne vedem in multi

  11. #71 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    OEE, imi poti spune te rog daca jocul are Online Pass? Sa stiu daca il pot juca pe cont de Romania sau nu. Multumesc!

  12. #72 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    OEE, imi poti spune te rog daca jocul are Online Pass? Sa stiu daca il pot juca pe cont de Romania sau nu. Multumesc!
    N-are .

  13. #73 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cum a spus si colegul mai sus, nu are.
    Va astept la un mp.

  14. #74 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Free wallpaper pt. PS Vita

    Sony PlayStation

  15. #75 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    kill-streak 10 achieved

  16. #76 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    cum sunt si celelalte harti de multiplayer? pareri, ceva?

  17. #77 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Sunt foarte dinamice si variate,

  18. #78 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Free wallpaper pt. PS Vita

    Sony PlayStation
    Am dat redeem code de pe PS Vita si am uitat sa imi notez linkul catre cele 3 wallpapere, si acum nu mai pot da inca o data redeem ca sa vad link-urile
    Puteti posta cineva link-urile la cele 3 wallpapere sau sa le puneti direct aici atasate?
    Multumesc mult!

    OEE esti amazing in multiplayer! m-ai facut ieri de mi-au sarit capacele am jucat cu armele stoc, nu am avut bani de alte upgrade-uri. Termin SP-ul fac ceva banuti si poate ma revansez.

    LE: Intrebare de noob: cand joc multi, pot alege daca joc de partea ISA sau Hellghast? Eu nu am vazut asa optiune

  19. #79 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Puteti posta cineva link-urile la cele 3 wallpapere sau sa le puneti direct aici atasate?
    Multumesc mult!
    Poftim :

    http://killzonemercenary.eu.playstation.com/image1.jpg
    http://killzonemercenary.eu.playstation.com/image2.jpg
    http://killzonemercenary.eu.playstation.com/image3.jpg

  20. #80 SP
    Member Darku's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Killzone Mercenary By gojotza24 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-04-2015, 09:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts